خبرگزاری فرانسه: آمریکا می گوید چین در تلاش برای سرقت COVID-19 واکسن

مقامات ایالات متحده هشدار داد روز شنبه که هکرهای چینی در تلاش بودند به سرقت coronavirus داده ها در درمان و واکسن اضافه کردن سوخت به واشنگتن جنگ با پکن بیش از همه گیر.

اف بی آی و سازمان امنیت سایبری و زیرساخت های آژانس امنیت (CISA) گفت: سازمان تحقیق COVID-19 بودند در معرض خطر “و هدف قرار دادن شبکه سازش” با چین است.

آنها هشدار داد که دولت چین-وابسته به گروه ها و دیگران در تلاش بودند برای به دست آوردن “ارزش مالکیت معنوی و سلامت عمومی اطلاعات مربوط به واکسن درمان و تست شده است.”

“چین در تلاش برای هدف قرار دادن این بخش مطرح یک تهدید مهم به ملت ما پاسخ به COVID-19” آنها گفت.

این دو سازمان به هیچ نمونه به پشتیبانی نماید.

اما هشدار اضافه شده به نبرد بین ابرقدرت بیش از شیوع آغاز شد که در چین و کشته شدن حداقل 293,000 در سراسر جهان و بیش از 83,000 در ایالات متحده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم چین پنهان کردن ریشه های ویروس و نه همکاری در تلاش برای تحقیق و مبارزه با این بیماری است.

خواست روز دوشنبه در مورد گزارش می دهد که ما اعتقاد چینی هکرها با هدف قرار دادن ما واکسن تحقیقات مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “چه چیز دیگری جدید است با چین ؟ … من خوشحال هستم.”

جاسوس دانشگاهیان هدفمند –

هشدار یکشنبه همچنین تأکید کرد که واشنگتن معتقد است که چین همچنان ادامه دارد و تلاش های گسترده ای برای به دست آوردن ما تجاری و تکنولوژی اسرار تحت ریاست جمهوری شی جینپینگ درایو را به کشور خود یک فن آوری رهبر.

در ماه فوریه آمریکا وزارت دادگستری تحت تعقیب چهار چینی پرسنل ارتش مظنون به هک کردن پایگاه داده از آژانس رتبه بندی اعتباری Equifax به آنها اطلاعات شخصی از 145 میلیون آمریکایی.

روز دوشنبه وزارت دادگستری اعلام کرد: دستگیری از دانشگاه آرکانزاس مهندسی پروفسور سیمون دیدم-Teong Ang برای پنهان کردن روابط دولت چین و چینی دانشگاه در حالی که او مشغول به کار در پروژه های تامین مالی شده توسط ناسا.

کیفرخواست گفت: Ang مخفیانه بخشی از یازدهم-حمایت هزار استعدادهای برنامه که واشنگتن می گوید چین استفاده می کند به جمع آوری تحقیقات از خارج از کشور.

همچنین در روز دوشنبه Li Xiaojiang استاد سابق در دانشگاه اموری در آتلانتا بستری تقلب مالیاتی در یک مورد متمرکز در خود پنهان درآمد از چین نیز به عنوان یکی از شرکت کنندگان در هزار استعدادهای برنامه.

سناتور مارکو روبیو عضو کمیته اطلاعات مجلس سنا گفت: این موارد در ترکیب با کروناویروس در حال وادار کردن چین به تغییر تاکتیک های آن است.

“پکن منتقل شده جذب نیرو تلاش برای هزار استعدادهای برنامه آنلاین و آن را به افزایش تلاش برای هک ما, پزشکی, موسسات تحقیقاتی برای COVID-19 اطلاعات,” او گفت:.

– مسابقه برای یک واکسن –

پکن بارها رد ما اتهامات.

هشدار FBI می آید به عنوان ده ها تن از شرکت ها و موسسات و کشورها در سراسر جهان در حال مسابقه برای توسعه واکسن برای توقف coronavirus.

بسیاری از گروه های در حال تحقیق برای درمان بیماران آلوده. در حال حاضر هیچ درمانی اثبات شده.

یک واکسن موثر می تواند اجازه می دهد کشورها برای بازگشایی و به طور بالقوه به کسب میلیاردها دلار برای سازندگان آن است.

اکثر کارشناس بر این باورند آن را بیش از یک سال برای دریافت واکسن به طور کامل تایید شده و مقدار دیگر به تولید به اندازه کافی از آن است.

دولت حمایت سایبر اپراتورهای ایران, کره شمالی و روسیه و چین متهم شده اند پمپاژ غلط coronavirus اخبار و هدف قرار دادن کارگران و دانشمندان است.

بریتانیا در هفته گذشته گفت: آن را به حال شناسایی شده در مقیاس بزرگ “رمز عبور پاشش” تاکتیک — هکرها در تلاش برای دسترسی به حساب از طریق معمولا استفاده می شود کلمات عبور — هدف در بهداشت و درمان بدن و تحقیقات پزشکی سازمان.

– تحریم های جبران –

به طور فزاینده آمریکا در حال بحث در مورد مجازات چین و به دنبال جبران هزینه های این بیماری همه گیر.

در مارس ایالت میسوری آمریکا شکایت کرد چین را رهبری بیش از آنچه که از آن به عنوان فریب عمدی و کافی اقدام به متوقف کردن ویروس.

در روز سه شنبه سناتور جمهوریخواه پیشنهاد قانونی که توانمند مغلوب ساختن پیشی جستن به کف دست زدن تحریم ها در چین اگر پکن را “کامل حسابداری” برای شیوع کروناویروس.

“خود را فریب آشکار منشاء و گسترش ویروس هزینه های دنیا با ارزش زمان و زندگی به عنوان آن شروع به گسترش” سناتور جیم Inhofe در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>