AG Barr: DOJ کشیده شده بود به سیاسی 'گرداب'; بخش استفاده می شود به عنوان "سلاح سیاسی'

کریستین فیلیپس و کوین جانسون ایالات متحده آمریکا امروزانتشار: 10:35 PM EDT Jul 27, 2020واشنگتن – دادستان کل وی

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

واشنگتن – دادستان کل ویلیام Barr رو به شدت پیش بینی ظاهر یک خانه پانل سه شنبه ارائه پرقدرت دفاع از اقدامات خود را به عنوان ملت ارشد مامور اجرای قانون تصریح می کند که او عمل کرده است جدا از منافع کاخ سفید در حالی که "استفاده از استاندارد عدالت بدون ملاحظات حزبی."

حتی قبل از مصرف در 2019, Barr گفت که او "عمیقا مشکل از آنچه من به عنوان افزایش استفاده از فرایند عدالت کیفری به عنوان یک سلاح سیاسی و ظهور دو جداگانه استانداردهای عدالت است."

"این بخش کشیده شده بود به سیاسی گرداب و بود که ثروت در همه طرف" Barr گفت: در یک بیانیه افتتاحیه آماده برای تحویل سه شنبه به کمیته قضایی مجلس.

هنگامی که از او پرسیده شد که به نظر بازگشت برای یک دوره دیگر به عنوان دادستان کل (زیر خدمات خود را در George H. W. Bush administration), Barr گفت که او به دلیل "من احترام گروه و به اعتقاد من استقلال من اجازه می دهد برای کمک به او هدایت از پشت به او ماموریت اصلی استفاده از یک استاندارد عدالت برای همه و اجرای قانون حتی به تنهایی و بدون ملاحظات حزبی."

از نصب سوال در مورد تصمیم گیری مطلوب ارائه شده در یک سری از موارد مربوط به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود بار گفت که اقدامات او "شده است خود من است."

"و آنها ساخته شده اند چرا که من بر این باور بودند که حق داشتند تحت قانون و اصول عدالت" با توجه به بار بیانیه.

بر طولانی-به دنبال شهادت می آید به عنوان بخشی از خانه دموکراتها رسیدگی به اتهامات سیاسی دخالت در عدالت و ادعا می کند که دادستان کل است تبدیل به بخش سیاسی ضمیمه از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

این جلسه در صورتحساب یا لیست به عنوان یک نظارت وزارت دادگستری را لمس ارزش یک سال از نارضایتی از به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار رول از مشاور ویژه روسیه گزارش در سال 2019 به استقرار ماموران فدرال به پورتلند.

'آنچه اتفاق افتاده بود اشتباه بود': DOJ وکلای متهم آژانس رهبران سوء استفاده از قدرت در Roger سنگ مورد دیگر پروب

ناآرامی در پورتلند: پورتلند پلیس بازداشت دو مظنون پس از گزارش تیراندازی در نزدیکی دادگاه فدرال اعتراض سایت

آمریکا انتظار می رود به تنبلی و سنگینی حرکت کردن سوالات از یک لیست طولانی از مسائل از جمله اینکه آیا او mischaracterized یافته های سابق مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی تداخل در تعقیب کیفری از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان ستیز فردی گری از منهتن سابق ایالات متحده دادستان و ماموران فدرال' استفاده از زور برای روشن شدن لافایت مربع از معترضان در واشنگتن دی سی پیش از انتخابات ریاست جمهوری عکس-op با توجه به کمیته به خانه مشاور.

در باز کردن بیانیه Barr با اشاره به روسیه بررسی به عنوان "ساختگی" است و او قادر به پرداخت سیاسی قیمت برای اقدامات خود را پس از.

"از زمانی که من روشن ساخته است که من می خواهم به انجام همه چیز من می تواند برای رسیدن به پایین از قبر نقض درگیر در ساختگی "Russiagate" رسوایی بسیاری از دموکرات ها در این کمیته باید تلاش برای بی اعتبار کردن من توسط برآمده تا یک روایت است که من به سادگی رئیس جمهور factotum که disposes از پرونده های جنایی با توجه به دستورالعمل های خود را," او گفت:. "قضاوت از نامه دعوت من به این جلسه که به نظر می رسد خود را به دستور کار امروز است."

قانونگذاران همچنین انتظار می رود به سوال بر مورد اخیر فدرال افسر استقرار برای سرکوب شورش در پورتلند و در حمایت از عملیات افسانه فدرال مبارزه با جرم و جنایت ابتکار که وزارت دادگستری به تازگی گسترش به شهرهای متعدد میان مقاومت و شک و تردید از مقامات محلی.

این شورش و تظاهرات علیه خشونت پلیس در ابتدا باعث, مارس 25 مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس تنها رشد شدید تر پس از استقرار ماموران فدرال.

در حالی که بار گفت که پلیس سوء استفاده باقی می ماند نادر گفت فلوید مرگ و دیگران آن را دوست دارم "اعتصاب عمیق وتر در جامعه هستند چرا که آنها به عنوان تجلی عمیق تر و طولانی نگرانی که در برخورد پلیس با سیاه پوستان را درمان نمی شود حتی به تنهایی; آنها داده خواهد شد و به نفع شک; آنها خواهد بود و با درمان بیشتر سوء ظن نسبت به یک فرد سفید خواهد بود در همان شرایط است."

سابق آمریکا جفری برمن: AG Barr فشرده او را به استعفا کرد تا راه را برای نامزد مورد علاقه

جفری برمن شلیک: AG Barr درخشان حساب NY دادستان کار بیشتر ابر اخراج

"من فکر می کنم این نگرانی های مشروع" بر در بیانیه ای گفت: هر چند او نشان می دهد که پلیس نباید تمام تقصیر را به گردن.

"من فکر می کنم این امر می تواند ساده به درمان این مشکل که ریشه در برخی از عمیق نژادپرستی به طور کلی آلوده ما ادارات پلیس" Barr گفت. "به نظر می رسد به مراتب بیشتر احتمال دارد که این مشکل ناشی از یک ترکیب پیچیده ای از عوامل است که می توان با توجه متمرکز در طول زمان است."

جمهوری خواهان به بازیگران این کمیته بررسی به عنوان یک سیاسی کاری است که منحرف از بیشتر مسائل مانند بیماری همه گیر کوروناویروس و نژادی ناآرامی. آنها همچنین باید در دفاع از Barr, گفت اقدامات خود را در وزارت دادگستری قرار بود برای اصلاح اشتباهات از دولت قبلی.

این جلسه انتظار می رود و ستیز پیروی از شهادت فعلی و سابق وزارت دادگستری مقاماتی که متهم به آژانس رهبری بریتانیای.

ماه گذشته یک وزارت دادگستری دادستان گفت که این گروه را رهبری به راجر و سنگ و یک دوست قدیمی از رئیس جمهور "کم سابقه مطلوب درمان" با هل دادن بیشتر ملایم زندان محکوم توصیه حرفه ای دادستان. هارون Zelinsky قانونگذاران گفت او و دیگر وکلای مدافع که تحت پیگرد قانونی قرار هستهای عمل تحت فشار بودند تا به "برش سنگ شکستن" و یا آنها می تواند از کار اخراج شدند.

در حدود همان زمان بر و سرنگون منهتن آمریکا وکیل جفری برمن عموم درگیر شدند کنترل یکی از وزارت دادگستری معتبرترین دفاتر که باید بررسی شده و تحت پیگرد قانونی قرار مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان سابق و همکاران. در طول یک هرج و مرج آخر هفته در ماه گذشته برمن متهم بر عدم راستگو پس از وزارت دادگستری اعلام کرد – قبل از موعد مقرر با توجه به برمن – که او به ترک پست خود.

'آنچه یک فاجعه': تهاجمی فدرال پاسخ در پورتلند افزایش سوالات حقوقی

فدرال استقرار: شهرداران دیدن شکسته اعتماد سیاسی در مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش فدرال افسران به ما شهرستانها

آخر هفته به پایان رسید و با برمن را شلیک.

برمن بعد از شهادت دادند که بر بارها و بارها تحت فشار او را به استعفا راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن مورد نظر نامزد گفتن او خواهد آمد اگر او حاضر به انجام این کار و حتی ارائه یک موقعیت عالی در وزارت دادگستری. طول بسته-درب شهادت برمن گفت: او سوال که چرا او خواسته شد به ترک قبل از یک نامزد تایید و حیاتی بود از بار تصمیم به انتصاب یک خارجی به طور موقت جایگزین خواستار آن را "بی سابقه غیر ضروری و غیر قابل توضیح است."

برمن کاهش یافته است به حدس و گمان در بر انگیزه اما او گفت: "دادستان کل "نامنظم و غیر قابل توضیح اقدامات" مشکل ساز شد با توجه به متن شهادت.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب