AG بر استقرار فدرال شورش تیم به DC میامی برای سرکوب ناآرامی DOJ رسمی می گوید

کوین جانسون ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:53 AM EDT Jun 1, 2020دادستان کل ویلیام Barr مستقر فدرال شورش

توسط NEWSAMINS در 12 خرداد 1399

دادستان کل ویلیام Barr مستقر فدرال شورش تیم به واشنگتن و میامی در تلاش برای فرونشاندن درگیری های خشونت بار بین معترضان و پلیس.

شورش تیم در حال ارسال از اداره فدرال زندانها در حالی که اف بی آی نیز کارگردانی آن نخبگان گروگان واحد امداد و نجات برای کمک به در سی ارشد وزارت دادگستری رسمی روز دوشنبه گفت:.

یک آخر هفته از شورش های این کشور در سمت چپ اسکارهای عمیق در سایه کاخ سفید و در سراسر شهر که در آن 88 نفر دستگیر شده اند در حالی که ده ها تن از ماموران اجرای قانون از جمله عوامل سرویس مخفی مجروح شدند. فدرال زندان شورش تیم وارد میامی یکشنبه.

سوختن پس شبیه صحنه های زشت در شهرستانها در سراسر کشور پس از کشتن جورج فلوید به همراه داشت شکست عرض انبوه شیشه شکسته و یاد آثار ملی رنگ با نقاشی های دیواری.

جورج فلوید در اعتراض به زنده به روز رسانی: زندان شورش تیم های اعزام به DC; در مینیاپولیس, 'هرج و مرج موسیقی متن فیلم از شهر

سی شهردار موریل Bowser خود اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد دوشنبه آغاز و در 7 p. m. و در ادامه برای دو روز. او گفت: آسیب قابل توجهی انجام شد در اطراف کاخ سفید در روز یکشنبه و او صبح را صرف بررسی آن است. او در پشتیبانی از تظاهرات صلح آمیز از مرگ جورج فلوید اما گفت که خشونت نمی توان اجازه داد.

"وجود دارد این است که آسیب قابل توجهی در مناطق مرکز شهر به خصوص در بلوک بلافاصله در اطراف لافایت میدان" Bowser خود گفت. "شکست ویندوز و غارت در حال تبدیل شدن به یک بزرگتر داستان از سیستم های شکسته که به اینجا رسیدیم."

رئیس پلیس پیتر Newsham گفت: 44 نفر از 88 نفر دستگیر و یک شب جمعه شد و به اتهام جنایت شورش.

"ما دیده ایم شورش," Newsham گفت. "ما دیده ایم قابل توجهی خسارت اموال است."

Newsham گفت: غارت فراتر از مرکز شهر به جورج تاون یک رستوران محبوب و منطقه خرید.

"غارت گسترده بود," او گفت:.

Newsham گفت: بازداشت های بیشتر انتظار می رود به عنوان پلیس جمع آوری اطلاعات بیشتر از صاحبان کسب و کار و از تلویزیون مدار بسته ضبط شده در مرکز شهر.

بسیاری از مردم بازداشت و تا کنون از سی منطقه اما او گفت که نمی رد بالقوه سازمان یافته جنایی سازمانی در پشت خشونت است.

"من پیش بینی وجود خواهد داشت بازداشت" Newsham گفت: همچنین هشدار داد که نقض مقررات به شدت اجرا خواهد شد.

"است که یک هشدار" رئیس گفت.

Bowser خود گفت که او در بازدید از کلیسای سنت جان پنج شنبه به بازرسی خسارت آتش که او گفت نبود در محراب اصلی اما در یک اتاق است که به نظر می رسد به یک مهد کودک.

"من بسیار عصبانی در تخریب و آتش سوزی گفت: Bowser خود که نام آن را "غیر قابل تحمل." "می کند که برای پیشبرد علت معترضان."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de