AEW را Brandi رودز مجبور به تعطیل کردن او DMs بیش هجوم d–k عکس

Brandi رودز دیده است همه طرف از رسانه های اجتماعی: خوب, بد و صریح. طی مصاحبه ای در روز دوشنبه با "کریستی گزارش

توسط NEWSAMINS در 10 مرداد 1399

Brandi رودز دیده است همه طرف از رسانه های اجتماعی: خوب, بد و صریح.

طی مصاحبه ای در روز دوشنبه با "کریستی گزارش" این AEW رئیس تجاری افسر و کشتی گیر گفت: سیل X-rated snaps منجر به بسته شدن فروشگاه در پیام های مستقیم.

"من در واقع متوقف نگاه DMs من متوقف پذیرش پیام های مستقیم" رودز توضیح داد. "در حالی که من تا به حال آنها را باز کنید چون من می خواستم اگر وجود فرصت های واقعی در سال برای اولین بار است که مردم واقعا می خواستم برای برقراری ارتباط مورد مختلف فرصت های مشارکت و یا سازمان های غیر انتفاعی چیزهایی که من باید بدانید در مورد من می خواستم که باز شود.

"اما وجود دارد محدود به آنچه که من می تواند دسته از افراد ارسال عکس از خود دستگاه تناسلی" او ادامه داد. "من باز نمی علنا به DMs دیگر."

رودز 37: افرادی که همکار AEW exec و کشتی گیر کودی رودز بعد به شوخی در مورد تحسین تیراندازی, شات خود را در شوهرش در هفت سال است.

"و من می دانم که من شوهر او — اگر شما بخواهید کسی, شما به سختی می توانید او را برای پاسخ به یک پیام متنی اجازه دهید به تنهایی یک ایمیل به اجازه دهید به تنهایی یک پیام از طریق رسانه های اجتماعی. ساقه تمام عکس های خود را, اما او احتمالا نمی خواهید به آنها را ببینید," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن