فعالان شاغل در, John Lewis, سایه هشدار در مورد سرکوب رای دهندگان پیش از ماه نوامبر رای

مارکو دلا اجوف ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 8:05 PM EDT Jul 25, 2020LaTosha قهوه ای صرف سه ساعت در خط آخ

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

LaTosha قهوه ای صرف سه ساعت در خط آخر ماه انتظار برای رای دادن در گرجستان اولیه. در نهایت پس از مصاحبه او رای او تحویل پیتزا و تشویق به دیگران در اکثریت ولسوالی های آتلانتا که با آن مواجه است و حتی دیگر به تاخیر می اندازد.

"آیا شما می دانید که چگونه از آن پس از سانحه است در سال 2020 به صبر کردن وجود دارد و پنج شش ساعت به رای بدهند ؟" می گوید: قهوه ای-بنیانگذار گروه فعال سیاه رای دهندگان مهم است. او می گوید زمانی که او در بازدید از مراکز رای دهی که در روز تا حد زیادی سفید Atlanta, محله های او را دیدم رای دهندگان در داخل و خارج در دقیقه.

قهوه ای دارای یک پیام خاص برای رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-کنتاکی) که به تازگی به نام گزارش از رای دهندگان سرکوب "مزخرف" در حالی که ستایش اواخر گرجستان دموکرات کنگره و رای گیری شدید مدافع حقوق John Lewis به عنوان یک "غول از تاریخ آمریکا است."

"مک کانل باید با من بیا که شب چون من دیدم این بود که شواهدی از تلاش برای سرکوب سیاه, رای," او می گوید. "شما می توانید ستایش, John Lewis, اما آیا شما احترام و ارزش خود را? رای گیری نباید حزبی موضوع آن را به یک دموکراسی مسئله است."

زندگی را از لوئیس است که در کانون به عنوان ملت بشکه نسبت به انتخابات ریاست جمهوری در میان هر دو یک حساب و نژادی و بی عدالتی و نگرانی که COVID-19 pandemic بیشتر می تواند تاثیر رای گیری یکپارچگی است.

گفتگو با طیف وسیعی از رای گیری حقوق فعالان و محققان نشان می دهد که بنیادی هسته ای از آمریکا ارزش های دموکراتیک — بیان آزادی های فردی از طریق صندوق های رای — در یک اقدام بی سابقه چهارراه.

در حالی که تلاش برای بالا بردن آگاهی از سیستمیک نژادی و نابرابری شده اند تقویت شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند موضوع عدالت اجتماعی جنبش پس از جورج فلوید مرگ در دست مینه سوتا پلیس در مه, چالش های رای گیری باقی می ماند مهم است.

برخی از ایالت ها تا حد زیادی در جنوب گرفته اند با استفاده از یک 2013 حکم دادگاه عالی که تضعیف 1965 رای گیری قانون حقوق نونهالان با رای گیری تغییراتی که تاثیر منفی, سیاه, لاتین بومی و رای دهندگان آمریکایی گروه هستند که بیشتر تحت تاثیر ايستگاه تعطیلی و سنگین ثبت نام رای دهندگان قوانین.

دامن زدن به تنش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه که پست الکترونیکی-در رای گیری که منجر به "تقلب" در انتخابات به جای آن دیده می شود به عنوان یک جایگزین امن داده ویروس محور اجتماعی فاصله داشتیم. در یک عمل متقابل دیابت دایان فاینستاین (D-کالیفرنیا) با صدور بیانیه ای گفت که در دولت پست الکترونیکی-در رای گیری استفاده شده است برای 60 سال با "هیچ شواهد گسترده رای دهندگان تقلب."

تهمت نیز به تازگی در مصاحبه ای گفت که او ممکن است قبول نمی کند نتایج Nov. 3 تعداد. "من شما را در حال تعلیق" مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز مصاحبه کریس والاس.

برای بسیاری از لوئیس' دوستان و همسالان زمان مناسب است برای تضمین حق رای برای همه به نام یک مرد که به عنوان یک زن 21 ساله فعال در سال 1961 بود مورد ضرب و شتم و بازداشت ایستاده به نژاد پرستی. لوئیس در گذشت و پس از یک سرطان نبرد در جولای 17 و دروغ در دولت در کاپیتول ساختمان مدور در روز دوشنبه و سه شنبه. تشییع جنازه او برگزار خواهد شد پنج شنبه در آتلانتا.

پس از تصویب قانون حق رای دیدم که میلیون ها نفر از آمریکایی های سیاه و سفید برای رأی دادن ثبت نام لوئیس آن را بر خود گرفت پس از انتخاب به کنگره در سال 1986 به مطمئن شوید که قانون و مقررات مختلف بودند دوباره با یک رای در هر سال.

"جان بود یک افتخار پدر و مادر کسی که می دانستند که بدون هوشیاری قانون حق رای را تضعیف می گوید:" باربارا Arnwine دوست نزدیک لوئیس و بنیانگذار تحول عدالت ائتلاف که با این نسخهها کار برای ترویج نژادی عدالت است. "من بسیار آشفته و نگران است. بسیاری از ایالت ها به نظر می رسد می خواهید برای بهره برداری از این بیماری همه گیر به شرکت در رای دهندگان سرکوب خواهد کرد که بیشتر صدمه دیده و ضعیف مردم از رنگ است."

حق رای در یک "مکان خطر ناک در حال حاضر به دلیل همه گیر است و آن را دشوار است و این حمایت در برابر سرکوب رای دهندگان در حال ضعیف تر از همیشه می گوید:" آری برمن نویسنده "به ما رای: مدرن مبارزه برای حق رای در امریکا است."

که با توجه به تصمیم دیوان عالی آمریکا در Shelby County v. دارنده در آن دادگاه 5 به 4 است که کشورهای دیگر تا به حال مطابق با بند 5 از قانون حق رای که مورد نیاز برخی از کشورهای با سابقه تبعیض آمیز قوانین رای دادن برای به دست آوردن فدرال "preclearance" قبل از تصویب تغییرات به قوانین رای دادن و یا شیوه های.

عدالت کلارنس توماس که طرفه با اکثریت آرا اعلام کرد که این تبعیض آشکار در برابر برخی از رای دهندگان که بخش 5 بود به مقابله با دیگر وجود ندارد.

"حزب جمهوری خواه است و اساسا گفت: قانون حق رای به عنوان آن را در ابتدا نوشته شده است و در حال حاضر منسوخ شده می گوید:" برمن. "بنابراین وجود دارد هیچ حس فوریت برای بازگرداندن آن را به عنوان است که به عنوان احتمالا صدمه زدن به آنها سیاسی است."

لوئیس' نام در حال حاضر زینت رای گیری عمل می کنند

دموکرات ها تحت فشار بوده اند که در برابر دادگاه عالی تصمیم از آنجایی اما بدون موفقیت داده جمهوریخواه در مجلس نمایندگان و سنا در سال های اخیر است.

در ادامه تلاش برای بازگرداندن بخش 5 preclearance مورد نیاز آمریکا در اواخر سال 2019 تصویب حق رأی پیشرفت عمل می کنند. روز چهارشنبه لایحه بود دوباره به راه افتادند در سنا با 47 دموکرات و جمهوریخواه آلاسکا لیزا Murkowski شد و تغییر نام داد و بعد از لوئیس.

بسیاری از فعالان می گویند که در حالی که آنها در حال آمادگی برای ادامه مبارزه با سرکوب رای دهندگان با تشکیل پرونده دولت متمرکز دعاوی تنها به طور کامل بازسازی رای گیری قانون حقوق بهترین شانس کاهش تلاش های انجام شده توسط برخی از کشورها برای encumber رای گیری.

"این فقط سخت نگه داشتن از طریق یک مورد دادخواهی استراتژی می گوید:" کریستن کلارک رئیس جمهور از وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون یک گروه تاسیس شده توسط رئیس جمهور جان اف کندی در سال 1963 که enlists خصوصی وکلا برای حقوق مدنی کار می کنند.

کلارک گروه با موفقیت به شکایت گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ و هزاران نام دوباره بازسازی شد به رول رای دهندگان پس از دولت صادر قوانین و گفت که نام های مختلف رای دهندگان مدارک برای مطابقت دقیقا. که تقاضا می کرد در برابر رای دهندگان سیاه که نام املای ممکن است متفاوت از آنچه که برای بسیاری از آمریکایی ها ممکن است در نظر گرفتن هنجار های فرهنگی ،

"ما تا به حال موفقیت کوچک ما افتخار می کنیم اما هیچ یک از آن است که یک جایگزین برای حفاظت از بخش 5 از قانون حق رای" می گوید کلارک.

مک کانل تا کنون مقاومت کرده است آوردن به تازگی تغییر نام John Lewis حق رای و پیشرفت عمل کنند. که موضع می ایستد در تضاد به دهه آینده reaffirmations از رای گیری حقوق, قانون می گوید, وندی وایزر ایالت از Brennan Center for Justice at New York, دانشکده حقوق دانشگاه غیر حزبی فکر می کنم تانک.

"این استفاده می شود چیزی است که به طور سنتی وجود دارد حمایت قوی در دو طرف راهرو برای reauthorizing سال پس از سال, می گوید:" Weiser که امیدوار است که این کشور در حال حاضر تمرکز بر نابرابری را فشار کنگره در نهایت به عمل می کنند. "این سخت تر از این روزها را به ایستادگی در برابر برابری و حق رأی است."

در یک بررسی اخیر برنان مرکز نمایش راه است که در آن رای گیری شده است مشکل تر ساخته شده در سال های اخیر برای برخی از آمریکایی ها. برای مثال بسیاری از کشورهای در حال حاضر نیاز به یک ID عکس برای رای دادن اما 25 درصد از رای گیری-سن سیاه شهروندان را ندارند شناسایی نسبت به 8 ٪ از رای دهندگان سفید در همان موقعیت.

و در تگزاس, handgun, دارندگان مجوز در حال پاک برای رای دادن اما نه کسانی که با کارت دانشجویی از دانشگاه دولتی. بیش از 80 درصد از تگزاس handgun مجوز رفت و به مردم در سال 2018 و بیش از نیمی از دانشجویان در دانشگاه تگزاس سیستم مردم رنگ برنان مرکز نشان داد.

چنین یافته نیست تعجب صخره آلبرایت. گرجستان فعال است که شرکت تاسیس, سیاه, رای دهندگان با توجه به قهوه ای می گوید که در حالی که سنا نگه می دارد تا به رای در یک ترمیم رای گیری حقوق, قانون مرحله است که مجموعه ای برای هرج و مرج و مخل انتخابات ریاست جمهوری.

"بزرگترین مسئله این است که ما یک انتخابات در وسط یک بحران بهداشتی و ما قرار نیست منابع کافی به برخورد با آن می گوید:" آلبرایت اشاره کرد که قانونگذاران هنوز هم تصمیم به ارائه بودجه برای رای دادن امنیت در آینده coronavirus امداد بسته است. "از جایی که من ایستاده آن را تقریبا مانند ما در حال مبارزه با مسائل مشابه که John Lewis و دوستان خود جنگیدند."

در میان آلبرایت بالا نگرانی در حال رای گیری از ماشین آلات که hackable کمبود مراکز رای دهی که بی اعتباری کار ضعیف و یک رای-توسط-mail گزینه ای است که فاقد وضوح است. او همچنین نگران است که ناگهانی ظاهر از پلیس فدرال در مراکز رای گیری می تواند به جلوگیری از رای دهندگان از رنگ.

"بسیاری از صحبت من با نگران آن است که آنچه ما می بینیم در پورتلند است آزمون اجرا برای آنچه که ما ممکن است در روز انتخابات می گوید:" آلبرایت با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن اعزام ماموران فدرال به شهر اورگان برخی از آنها که متهم شده اند از ضرب و شتم معترضان. "ما دیدن به اصطلاح ماموران فدرال در رای گیری مکان های تحت پوشش حفاظت از رای دادن ؟ که ارعاب."

در سراسر کشور تظاهرات سوخت خوشبینی

اگر دلیلی برای خوشبینی در میان رای گیری حقوق کارگران آن را می توان در عزم و انعطاف پذیری اخیر اولیه رای دهندگان که نمی خواهد ترک مراکز رای دهی تا زمانی که رای خود را شمارش شد می گوید Lecia بروکس, رئیس ستاد در مرکز قانون فقر جنوب این Montgomery, Alabama-بر اساس غیر انتفاعی است که نظارت بر نفرت گروه های مدنی و حقوق بشر در سراسر کشور است.

"هنگامی که مردم تشخیص وجود دارد تلاش برای نگه داشتن آنها را از رای دادن که ایجاد انگیزه می گوید:" بروکس. "تاپیک های زیادی برای حرکت اما گروه هایی مانند ماست و دیگران امیدواریم که به ارائه یک نقشه راه."

در این مرکز راه اندازی پروژه ای به نام رای خود را صدای $30 میلیون ابتکار که صندوق های رای دهندگان توسعه گروه در آلاباما Florida Georgia, می سی سی پی و لوئیزیانا, ایالات متحده است که تصویب کرده اند محدود رای گیری اقدامات است. دیگر رای دهندگان متمرکز بر تلاش هستند به سرعت حرکت جمع آوری.

رنگ تغییر ملی عدالت نژادی, گروه, برنامه ای برای استفاده از پلت فرم های خود را به نگه داشتن رای دهندگان به روز شده در دستورالعمل ثبت نام و همچنین برای مقابله با اینترنت-گسترش دروغ. بنیانگذار رشاد رابینسون می گوید لوئیس' میراث آویزان در تعادل می باشد.

"شما باید خوش بینانه به انجام عدالت اجتماعی کار و بنابراین ما در حال اقامت متمرکز در ساخت مطمئن شوید که وجود دارد یک راه به سوی پیروزی در پاییز," او می گوید.

NBA LeBron James ستاره به تازگی اعلام کرد راه اندازی بیش از یک رای یک ابتکار عمل است که با هدف به اهرم قدرتمند حضور رسانه های اجتماعی ورزش و سرگرمی مشهور به نگه داشتن رای دهندگان مطلع به عنوان روز انتخابات نزدیک.

"هدف آنها این است که در خدمت به عنوان مورد اعتماد صداها برای مقابله با اطلاعات غلط آموزش رای دهندگان با کمک کارشناسان بر حقوق خود و نحوه رای گیری در یک بیماری همه گیر" می گوید: Jocelyn بنسون, میشیگان, وزیر امور خارجه و مشاور بیش از یک رای. "جان لوئیس الهام بخش من برای انجام آنچه که من انجام. هر کس در تلاش برای انتخاب کنید تا که مشعل و حرکت رو به جلو است."

رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر ملت قدیمی ترین و بزرگترین حقوق مدنی ائتلاف با 200 گروه زیر چتر آن است که بسیج نیروهای خود را برای کمک به رای دهندگان به خصوص کسانی که از رنگ به حرکت در روند رای گیری.

رهبری و هنوز هم من رای ابتکار یک کمپین اطلاعات متمرکز بر رای دهندگان جوان در حالی که تمام رای گیری های محلی اهرم کارکنان در هشت ایالت به ثبت نام مجدد رای دهندگان پاکسازی از رول استخدام نظرسنجی ایستگاه کارگران و گسترش اولیه گزینه های رای گیری.

Vanita گوپتا مدیر عامل رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر می گوید لوئیس یک سنگ محک و راهنمای کار در جریان است.

"ما می توانیم سوگواری کنگره لوئیس' عبور, اما او همیشه مرد عمل و او می خواهم به تلاش ادامه می گوید:" گوپتا رئیس سابق دادگستری و حقوق مدنی را بدست آورد. "در حال حاضر وجود دارد بسیار زیاد گرسنگی برای تغییر."

قهوه ای, گرجستان, فعال, می گوید او احساس خویشاوندی به لوئیس به عنوان او مبارزه می کند تا اطمینان حاصل شود همه دارای حق رای. او قصد دارد به صرف آمدن سه ماه در رای گیری حقوق ترانشه.

"من احساس می کنم گاهی اوقات مانند تاریخ در حال حاضر خود را تکرار زیرا زمانی که من در عکس ها از آلاباما در جان زمان صف های طولانی در روز انتخابات تنها چیزی که متفاوت است, عکس ها در حال حاضر در رنگ" می گوید: قهوه ای.

او امیدوار است که این کشور شدید تمرکز بر مسائل مربوط به نژاد و عدالت را ایجاد مضاعف تلاش برای مطمئن شوید که دموکراسی در عمل آمده در ماه نوامبر. برای آمریکایی ها این لحظه یعنی همه چیز او می گوید.

"اگر ما در خارج وجود دارد و رای بدون توجه به آنچه شانس برابر ما به این دلیل است که مردم سیاه و سفید دموکراسی اعتقاد دارند و ما باید یک تعهد واقعی به این روند می گوید:" قهوه ای است. "من به این باور است که تعهد ما به رای ثابت خواهد کرد که بیشتر از مخالفان تمایل به سرکوب ما رای می دهند."

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز ملی خبرنگار مارکو دلا اجوف: @marcodellacavatinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب