یک ماشین جدید!!! چه آن را مانند به پیروزی ” قیمت مناسب است نمادین ترین جایزه?

او برنده “یک ماشین جدید!!!”

بدون او نمی توانید به درایو آن را به خانه.

پس از پیروزی نمادین ترین جایزه “قیمت مناسب” ارائه کرده است دبرا زمینه بدست این سوال را از دوستان و خانواده بسیاری از بار.و دیگران: “آیا آنها که تحویل ماشین ؟ آیا شما آن درایو را از کالیفرنیا? چقدر شما مجبور به پرداخت ؟ شما می توانید روشن کردن خودرو و دریافت پول نقد به جای یک ماشین ؟ شما می توانید ارتقاء به یک ماشین؟”

با وجود برنده شدن در مجموعه ای جدید از چرخ زمینه یک پرواز از منموته اتصال نیوجرسی می گوید: بهترین بخشی از بازی خود را نشان می دهد تجربه بود که در آن مردم به ارمغان آورد با هم آورده و آنها را برخی از شادی در طول این زمان دشوار است.

بیشتر: زن مگس به قیمت مناسب است’ ظاهر در لا پس از بیدار شدن از خواب در نیوجرسی

“من واقعا لذت می برد همه واکنش تماشای آن را,” او گفت:. “مردم من فرستاده ویدئوها از خود تماشای آن. و به دلیل همه گیر همه بود. همه از دوست دختر من و همه بچه های خود را به تماشای آن را به عنوان یک خانواده است که من فکر می کنم خیلی باحاله.”

زمینه گفت ظاهر شدن در نمایش احساس خارج از بدن تجربه است.

“شما نمی دانید که آنچه شما در حال رفتن به می گویند که چگونه شما در حال رفتن به واکنش نشان می دهند. و ظاهرا از به دنبال در تصاویر و تماشای آن (در تلویزیون) من یک مقدار زیادی از دعا و تعداد زیادی از گریه و بسیاری از تشکر از خدا,” او گفت:.

او همچنین می گوید او نمی تواند باور چقدر احساسات خام او نشان داد.

او تا به حال آرام و با حضور در کنار او هر چند میزبان Drew Carey.

“وجود دارد که در آن لحظات من به نوعی مانند تکیه به Drew Carey. او برگزار شد از دست من. من برگزار شد دست خود را. حتی در آخرین شماره قبل از آن بیرون آمد و او را برداشت دست من است. و من واقعا مورد نیاز است. من احساس آن را,” او گفت:.

بیشتر: بن پلات Netflix کنسرت ارائه می دهد خودی نگاه در Radio City Music Hall

او می خندد که بعد از آن “من کاملا منفجر او را خاموش و شروع به پریدن کرد در اطراف مانند یک فرد دیوانه. اما من واقعا احساس شادی لحظه ای. و آن را نمی تواند دور بماند چگونه سپاسگزار من قادر به برنده شدن در چیزی شبیه به آن.”

درست نیست که یک راه آسان برای برنده شدن ماشین پنبه حلاجی شده راه خود را به پیروزی در خوش شانس هفت.

“آنها واقعا دشوار بازی را به نفع خود و به آنها گفت: من آن را به میخ و من زدم و آن را از پارک. حتی به خود جلب کرد کری گفت که. به طوری که واقعا هیجان انگیز” درست گفت.

یکی دیگر از سورپرایز برای زمینه تجربه از چرخش چرخ بزرگ در ویترین مرحله نهایی مسابقات.

“چرخ بود بسیار بالاتر از من فکر کردم آن بود چون من 5’8″. آنها می گویند برای رسیدن به بالا و شما به سختی می تواند نگه دارید و بر روی هر چیزی در سمت. این نوع مانند یک میخ. شما نمی توانید واقعا خوب گرفتن در آن است. و چرخ چرخش نیست و بسیار صاف است. این نوع مانند یک بی دست و پا بکشید. و آن را سنگین تر از شما فکر می کنم آن است,” او گفت:.

بودن در کانون توجه و در حال چرخش بود سورئال, او گفت:.

“آن را واقعا نمی احساس می کنید مثل شما در نشان می دهد. پس از دیدن آن برای سال های بسیاری از شما مانند ” من اینجا هستم چرخش چرخ.’ ”

زمینه که از خواب بیدار شدم در نیوجرسی به صورت اولیه پرواز با هیچ ایده او را تا پایان روز “قیمت مناسب” صرف ساعت بعد گفت: تجربه کامل احساس سرنوشت و پس از او از دست داده و مجبور به حرکت به خانه پدر و مادرش با بچه های خود را.

“سرنوشت و بسیاری از شانس برای کسی که پایین است و از روی شانس داشتن واقعا خشن سال, فقط به یک ماشین جدید و شادی به خانواده من همه در طرح بزرگتر,” او گفت:.

بیشتر: برادوی, راک به نوبه خود برای کمک coronavirus

و فقط آنچه اتفاق می افتد بعد از اینکه شما برنده یک ماشین “قیمت مناسب”?

“پس از نمایش است و شما خود را ببینید, جوایز, شما با پر کردن یک فرم و آن را توضیح می دهد که دقیقا چه شما و که شما مجبور به پرداخت کالیفرنیا مالیات بر درآمد خود را از جوایز” درست گفت.

“شما ببینید قالب شما آن را امضا کنید. و آنها می گویند حدود یک هفته قبل از نمایش پخش شما دریافت یک نامه از حسابداری و شما خواهید دید که مقدار شما مدیون است. و سپس بعد از نمایش پخش شما می توانید ارسال خود را چک تایید شده. و سپس آنها را مخاطب محلی نیوجرسی نمایندگی خودرو” برای دریافت خودرو خود را.

Ilana کلر است که یک روزنامه نگار برنده جایزه و مادام العمر نیوجرسی ساکن است که دوست دارد برادوی و واقعا بد puns. او برجسته حمایت از هنر و آموزش و پرورش و تئاتر و جمع آوری اعانه و بیشتر از طریق ستون “Sightlines.” رسیدن در توییتر: @ilanakeller; [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>