‘قانون کلاس در هر راه’: رئیس جمهور تهمت ماریا شرایور واکنش نشان می دهند به فیلیس جورج مرگ

مرگ سابق امریکا از دست تلویزیون شخصیت و ex-کنتاکی بانوی اول فیلیس جورج خواسته تسلیت از مشاهیر و سیاستمداران و چهره های ورزشی.

جورج پیشگام گوینده برنامه ورزشی شد به یاد او تاثیر بر نقش زنان در رسانه های ورزشی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت که او یک “فرد بزرگ و پیشگام برای زنان در تلویزیون است.”

“NFL نمی تواند ساخته شده اند بهتر ‘انتخاب’ زمانی که آنها را انتخاب کنید فیلیس برای اولین بار به نمایندگی از آنها” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “همچنین فوق العاده بانوی اول کنتاکی به عنوان همسر رژیم صهیونیستی. John Y. قهوه ای است.”

“ممکن است فیلیس در آرامش استراحت. گرمترین تسلیت به خانواده محبوب!!!”

روزنامه نگار ماریا شرایور به یاد او به عنوان “یک عمل کلاس” و “یک مادر بزرگ و واقعا بزرگ انسان است.”

نشان می دهد بحث میزبان Kathie Lee Gifford سوگواری او را “عزیز شیرین و دوست دیرین.”

ستاره تنیس Chris Evert ادای جورج را به عنوان یک پیشگام “با کلاس و دانش است.”

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear اشاره کرد او “ارتباط با کنتاکی اجرا می شود عمیق” و گفت که او “معشوق برای او دید.”

بسیاری از پیام تسلیت اشاره جورج کار به عنوان یک گوینده برنامه ورزشی به خصوص نقش خود را به عنوان یک میزبان از “NFL امروز” در زمانی که زنان عملا برگزار هرگز چنین موقعیت.

“فیلیس نمی دریافت نزدیک به اعتباری به اندازه کافی برای باز کردن ورزش پخش درب برای ده ها تن از زنان با استعداد است که در زمان او منجر شود و افزایش یافت” او دیرین شرکت میزبان نفت برنت Musburger در توییتر نوشت.

و برخی از زنان که به دنبال جورج جای پای خود را از مشاغل موفق در رسانه های ورزشی ابراز قدردانی از تلاش های او برای شکستن موانع است.

ان بی سی NFL خبرنگار میشل Tafoya به نام جورج “الهام اولیه” و او گفت: “همیشه به یاد داشته باشید او را به عنوان یک پیشگام.”

گوینده برنامه ورزشی Erin Andrews’ پیام در رسانه های اجتماعی ساده بود, به tweeting, “نماز دست” emojis با یک گزارش از جورج مرگ است.

کمک: کیم Willis, ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>