8 دقیقه, 46 ثانیه و 'ذاتا خطرناک': آنچه در شکایت کیفری در جورج فلوید مورد

فضل Hauck و اردن کولور سیتی ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:31 PM EDT 29 مه سال 2020سابق مینیاپولیس اداره

توسط NEWSAMINS در 10 خرداد 1399

سابق مینیاپولیس اداره پلیس افسر درک چوین در روز جمعه دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در ارتباط به مرگ جورج فلوید پس از چند روز ناآرامی در داخل شهر.

یک شکایت کیفری است که مراجع بدن فرسوده دوربین های فرسوده توسط چهار شرکت سابق افسران درگیر در این حادثه میریزد نور اضافی در مورد آنچه اتفاق افتاده در روز یادبود در لحظات قبل و بعد از فلوید مرگ است.

Hennepin شهرستان وکیل شکایت گفت: چوین او زانو در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه از جمله دو دقیقه و 53 ثانیه پس از فلوید بود و غیر پاسخگو است.

شکایت خطوط با چه بسیاری از سراسر کشور دیده می شود, تصویری از حادثه و می افزاید: زمینه را برای چه دیگر ماموران در صحنه انجام شد. یک افسر در صحنه ابراز نگرانی برای فلوید و خواسته چوین دو بار اگر فلوید باید نورد بر روی سمت خود را.

پس از فلوید شد بی, افسر برای بررسی نبض و گفت که او نمی پیدا کردن یک, با توجه به شکایت. چوین خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن اضافی برای دو دقیقه پس از آن با توجه به شکایت. این گزارش می افزاید: این نوع خویشتن داری چوین استفاده می شود "با یک موضوع در یک موقعیت مستعد است ذاتا خطرناک است."

جورج فلوید مرگ: کارشناسان می گویند زانو به گردن داری خطرناک است اما مینیاپولیس اجازه می دهد تا آن را

مینیاپولیس اداره پلیس اجازه می دهد تا استفاده از دو نوع گردن محدودیت به عنوان "غیر کشنده" نیروی گزینه برای افسران که با دریافت آموزش مناسب. اما مینه سوتا حرفه ای صلح افسر سیستم آموزش و پرورش در بیانیه ای گفت که تاکتیک ها دیده می شود در فیلم "به نظر نمی رسد به منعکس کننده آموزشی که دانش آموزان دریافت می کنند."

با توجه به این شکایت را روایت افسران توماس خط و J. A. Kueng وارد در صحنه اول و یافت فلوید نشستن در یک ماشین با دو نفر دیگر پارک شده در اطراف گوشه ای از جام غذاهای که در آن فلوید گفته خرید کالا با تقلبی $20 bill.

خط شروع به صحبت کردن با فلوید کشیده تفنگ خود را و اشاره آن را در Floyd باز پنجره. لین گفت فلوید برای نشان دادن دست خود را و هنگامی که فلوید قرار دادن دست خود را بر روی فرمان خط قرار دادن اسلحه خود را در جلد چرمی قرار دادن.

خط دستور فلوید از ماشین و سپس کشیده و او را از ماشین به بیرون و دستبند او را. فلوید "شد سازگار" و نشست روی زمین. لین پرسید: اگر فلوید بود "در هر چیزی است." هنگامی که خط و افسر Kueng ایستاده بود فلوید تا او را در تیم ملی, ماشین, فلوید به زمین افتاد و گفت او claustrophobic.

زمانی که افسران چوین و Tou Thao وارد در تیم ملی, ماشین با توجه به شکایت.

فلوید را به طور داوطلبانه و نه در تیم ملی و "با تلاش ماموران توسط عمدا در حال سقوط است." در حالی که ایستاده در خارج از ماشین فلوید شروع کرد و گفت او نمی تواند نفس بکشد. چوین تلاش برای به دست آوردن فلوید به ماشین اما پس از آن کشیده فلوید از ماشین و فلوید سقوط بر روی زمین رو به پایین هنوز هم دستبند.

Kueng برگزار شد فلوید را به عقب و لین برگزار می شود پاهای خود را سند می گوید. چوین قرار داده و زانو خود را "در این منطقه از آقای فلوید سر و گردن" و فلوید شروع کرد و گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

زمانی که خط پرسید: "ما باید رول او را در کنار خود" چوین گفت: "نه ماندن قرار داده که در آن ما به او کردم." زمانی که لین گفت که او "نگران هذیان هیجان زده یا هر" چوین گفت: "به همین دلیل ما او را در معده است." پس از فلوید متوقف تنفس لین گفت: "می خواهید به رول او را در کنار او." Kueng بررسی فلوید نبض و گفت: او یکی ندارد.

اولیه گزارش کالبد شکافی یافت "هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق" با توجه به این سند که نشان می دهد فلوید موجود شرایط بهداشتی – بیماری عروق کرونر و بیماری قلبی فشار خون بالا – همراه با مهار توسط پلیس و هر "بالقوه باده در سیستم خود را" کمک به مرگ او.

فلوید خانواده در حال حاضر دعوا است شهرستان های مقدماتی.

"ما فقط صحبت به تازگی با دادستان منطقه" وکیل بن Crump گفت: در یک کنفرانس خبری صبح روز جمعه. "ما در حال رفتن به زندان بازگشت از بدن ما در حال در آوردن دکتر مایکل بادن برای انجام مستقل کالبد شکافی."

Crump گفت: خانواده مشکوک مقامات شهرستان از تلاش برای ایجاد یک غلط روایت از طریق گزارش کالبد شکافی.

"خانواده اعتماد نمیکند هر چیزی که از مینیاپولیس اداره پلیس. چگونه می توانید آنها؟" Crump گفت.

بادن یک آسیب شناس پزشکی قانونی شناخته شده برای تحقیق و تفحص از مشخصات بالا و میر از جمله جفری اپستاین. بادن بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن