6 سال بعد میشیگان “نمی توانم نفس بکشم’ ممکن است مورد بازگشایی اعتراض

دیترویت – هر دو آنها فوت شفاعت “من نمی توانم نفس بکشم.”

یکی از آنها ساخته شده در سراسر جهان عناوین و الهام گرفته از عدالت اجتماعی جنبش است. دیگر به سرعت تبدیل به یک آمار به خاک سپرده شد با هیچ کس پاسخگو برای مرگ او.

شش سال پس از مرگ او خانواده مکنزی کوکران — یک فرندل, میشیگان, مردی که زمانی که ماموران امنیتی دوخته او را به طبقه در بازار — ممکن است عدالت آنها مدت طولانی است که به دنبال در پی جورج فلوید تظاهرات.

مانند فلوید, سیاه و سفید مردی که در دست یک سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, کوکران, درگذشت, دست, سفید ماموران امنیتی برگزار شد که او چهره را در یک مرکز خرید طبقه از جمله یکی که گفت: “اگر شما می توانید صحبت کنید شما می توانید نفس کشیدن.”

کوکران درگذشت آن روز. کالبد شکافی گفت که باعث شد فشرده سازی خفگی. هیچ تفهیم اتهام شد واصل مرگ او حکومت یک حادثه است.

جورج فلوید تنها نیست: “من نمی توانم نفس بکشم’ ادا ده ها تن در پلیس نگه می دارد در سراسر ایالات متحده

روز جمعه Oakland County دادستان جسیکا کوپر رو فشار از معترضان در میان غرش Black Lives Matter جنبش خواسته دولت و دادستانی کل برای بررسی این مورد.

“ما نامه ای (جمعه) به دادستانی کل درخواست آنها را به نقد و بررسی ما کل فایل. جوهر از این درخواست این است که اگر آنها پیدا کردن یک scintilla از شواهد جدید, سپس آن را باید بازگشایی” کوپر گفت: در یک ایمیل به مطبوعات آزاد دیترویت از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. “هرگز وجود دارد هر گونه اعتراض به قانونی چشم بررسی آنچه که یک عمده بررسی شواهد و نوار.”

کوپر با ارسال نامه ای به دولت را بالا دادستان یک روز پس از تظاهرات اعتراض خارج از دفتر او انتقاد خود را برای شارژ مورد و خواستار پایان دادن به خشونت علیه مردم از رنگ.

دادستان کل دانا Nessel گفت که از شنبه, او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود کوپر نامه و بنابراین نمی تواند اظهار نظر در مورد آن.

کوپر صبورانه در دفاع از تصمیم او نیست را به اتهام در این مورد که به پایان رسید با نتیجه رسید که بازار امنیتی ضعیف آموزش دیده تا به حال هیچ قصد آسیب کوکران و به همین دلیل باید شارژ شود.

این یک تصمیم گیری است که هنوز هم باعث می شود کوکران برادر را خون به جوش آید.

“چیزی است که باید انجام شود. چیزی است که باید انجام شود. … من فقط نمی ببینید که چگونه شما می توانید نگه دارید و کسی پاسخگو برای گرفتن کسی زندگی” کوکران برادر مایکل گفت: در مصاحبه ای با مطبوعات آزاد. “برادر من نه عدالت.”

“این رو به فرهنگ’: آتلانتا افسر اخراج تصویری منتشر شده در عکسبرداری از Rayshard بروکس

زخم های قدیمی بازگشایی

میکائیل کاکرن بود خانه و مراقبت از بچه ها زمانی که مادرش زنگ زد یکی ممکن است بعد از ظهر. او ناراحت شد و گریه کرد و او را به نوبه خود در تلویزیون خبر داد.

“او گفت:” این اتفاق افتاد دوباره’ ” یاد می آورد کوکران که پس از تبدیل بر روی تلویزیون خود را.

او blindsided. از او روی صفحه تلویزیون او شنیده کلمات است که تا به حال خالی از سکنه او برای سال: “من نمی توانم نفس بکشم. من نمی توانم نفس بکشم.”

این یک گزارش خبری در مورد مرگ جورج فلوید که صدای او اشتباه برای برادرش.

“من تقریبا اشتباه است. مانند ” یک دقیقه صبر کنید چه اتفاقی می افتد,’ ” یاد می آورد کوکران که فکر می کردم برای یک لحظه که خبر شد دوباره پخش برادرش داستان.

او به سرعت متوجه شدم او گفت که تاریخ خود را تکرار.

“من شوکه شده بود. آن را باز کرد تا بسیاری از زخم های قدیمی,” کوکران گفت. “از آن ساخته شده من احساس می کنم مانند,” عجب چیز تغییر نکرده.’ “

در هفته های اخیر اعتراض علیه خشونت پلیس با این حال باید تقویت کوکران و با توجه به او امید که سال های طولانی مبارزه برای برابری نژادی است که در نهایت با دیدن برخی از پیشرفت. او گفت که او می خواهد ماموران فلوید را مورد چهار نفر از آنها متهم شده اند — باید پاسخگو باشند.

“ما امیدواریم که خانواده جورج فلوید می شود این عدالت است که خانواده ما نمی گفت:” کوکران و تأکید کرد که او در تلاش برای گرفتن هر چیزی دور از فلوید است.

اما او می کند امید است که جنبش های اجتماعی را برانگیخته توسط Floyd مرگ کمک می کند تا منجر به عدالت برای برادرش.

کوکران که زندگی در ویرجینیا گفت که او صحبت کرده است به پلیس میشیگان در پی تظاهرات و اگر او نمی استادانه درست شده در مورد مکالمه او گفت: “من امیدوار هستم که چیزی از آن آمده است.”

کوکران گفت که او نیز در تماس با یک عدالت اجتماعی گروهی به نام میشیگان آزادی که این گروه ابراز علاقه به گفتن برادرش داستان و مبارزه برای تغییر است.

“زمانی که برادر من را در مورد اتفاق افتاده است و آن اتفاق افتاد. … من احساس می کردم که این نوع را کنار بگذارند” گفت: کوکران و اضافه کرد که به غیر از یک اعتراض کوچک در بازار وجود نداشت بزرگ جنبش به چالش کشیدن برادر خود را مورد.

اما این همه در حال حاضر متفاوت.

“آگاهی وجود دارد و همه توجه” او گفت:. “من فقط امیدوارم که آن را پایین جاده می رود و می رود از طریق آن روند و این چیزی است که خوب می آید از آن. این که آیا آن را آموزش شدید پلیس اصلاحات — که به طوری که این نیست و در ادامه به اتفاق می افتد در هر سال.”

“فقط یک شماره پرونده’

کالبد شکافی نشان داد کوکران, 25, درگذشت فشرده سازی خفگی است که او را مانع از تنفس. تصویری گرفته شده از Jan. 28, 2014, حادثه توسط بازار خریداران نشان داد چندین ماموران امنیتی نگه داشتن او را یکی از مسائل او را به عنوان کوکران gasped: “من نمی توانم نفس بکشم, من نمی توانم نفس بکشم.” یک افسر بود زانو خود را در پشت خود را.

آنچه منجر به دستگیری یک حادثه در L. A. الماس فروشگاه. دقیقه زودتر کوکران به حال با نزدیک شدن شمارنده فروشگاه طلا و جواهر و گفت: یک کارمند که او می خواست برای کشتن کسی, پلیس گفت:. بعدها مشخص شد که او نمی باید یک سلاح است.

ماموران امنیتی احضار شدند. تصویری اسیر افسران سفارش او را به خارج از بازار اما او بافته و به نظر می رسد برای فرار از آنها به عنوان دور از درب. یک نگهبان و سپس اسپری فلفل به او ثانیه قبل از او گرفته شده بود به زمین. او تا به حال هیچ سلاح.

پس از بررسی مورد کوپر مشخص است که ماموران امنیتی او را نگه داشته و بر روی زمین و محدود او را برای بیش از حد طولانی در حالی که انتظار برای پلیس. کوپر مشورت یک حقوق مدنی متخصص توصیه شده توسط وزارت دادگستری ایالات متحده که بررسی ویدئوها پلیس گزارش و کالبد شکافی و تعیین می شود که “هیچ افسران ساخته شده است هر گونه تلاش های جدی برای محدود کردن آقای کوکران تنفس است.”

“مشکل در آن بود رفت و برای یک زمان بسیار طولانی” کوپر گفت: در آن زمان.

هیچ یک از این حس برای کوکران برادر و یک افسر سابق پلیس در دانشگاه پردیو که گفت: دادستان می تواند متهم ماموران امنیتی با جنایات دیگر.

“من درک نمی کنم که هر گونه که” کوکران گفت. “شما حمله و باتری غیر ارادی قتل نفس — همه کسانی که همه چیز اما هیچ چیز. بدون عدالت. هیچ اقدام گرفته شد. این فقط یک شماره پرونده.”

یک ماه پس از کوکران مرگ خانواده اش واصل 800 میلیون دلار عمدی طرح دعوی در دادگاه در برابر بازار, دو مربوط به شرکت ها و ماموران امنیتی به پایان رسید که در محرمانه حل و فصل است.

نسکار ارائه می دهد امید

کوکران هرگز به خداحافظی به برادر کوچکترش که بزرگ شد در دیترویت سمت غرب, بازی بسکتبال, فوتبال و بیس بال با بچه های محله. مکنزی برای او شناخته شده بود بیس بال مهارت نشان دادن تا یک بار به کلیسا لیگ بازی در وسط دیر باز یافته. کلیسا شد تا مکنزی در زمان ورق زدم و یک زن و شوهر از توپ راهی بیرون و سوار دونده در برنده شدن در این بازی است.

“که من پسر بهترین دوست من. او خنده دار بود. او مراقبت و او فقط رفته به آموزش بزرگسالان به دریافت دیپلم خود را به” مایکل کوکران گفت.

بعد از مدرسه, کوکران پسران منتقل فرندل با مادر خود ابریشم غربال که شوهرش در اثر مصرف بیش از حد سال قبل است. میکائیل کاکرن به کالج رفت و در ایندیانا در فوتبال کمک هزینه تحصیلی در حالی که برادر خود را در آنجا ماند در میشیگان.

دو ماند و دید در طول سال. آخرین بار آنها یکدیگر را در مادر بزرگ خود را به مراسم تشییع جنازه در ماه نوامبر سال 2013.

دو ماه بعد مایکل می توانید یک تماس تلفنی از برادر خود بود اما او تلاش برای به دست آوردن دختر خود را برای چرت زدن پس جواب نمی تماس بگیرید.

“او در سمت چپ یک پیام” این برادر شما مکنزی. با من تماس بگیر.” میکائیل کاکرن به یاد می آورد. “بعد از تماس تلفنی من — مادر من به من گفتن برادر من مرده بود.”

خود را برادر مرگ است خالی از سکنه او را برای سال. خشم می آید و می رود. ماموران امنیتی هرگز عذرخواهی به خانواده اش گفت.

“من احساس خالی,” او گفت:. “و من احساس می کردم که سیستم قضایی از او شکست خورده بود.”

هر چند او دوست ندارد به آن اعتراف کوکران گفت: او معتقد است که خود را در مرگ برادر بود در مورد تبعیض نژادی و سفید امتیاز.

“من احساس ماموران امنیتی بودند که محافظت شده در آن زمان گفت:” با توجه به موضوع مسابقه یک نقطه دردناک برای او بود. همسر سفید است. او دو او فرزند و دو فرزند سفید. او گفت که او هنوز هم مشکل اعتراف است که او معتقد است که برادر خود را کشته چون او سیاه بود.

“من می دانم که این درست است,” او گفت:. “و من نمی خواهم به آن را می گویند. من نمی خواهم من دختران در حال رشد در جهان است که من می دانم این است نژادپرستانه و تعصب است.”

اما او نمی تواند سکوت کنم, او گفت:.

“من صحبت کردن به دلیل آن را به عمل و بسیاری از مردم برای دریافت این چیزی که مناسب برای جلوگیری از آینده حوادث” کوکران گفت. “در حال حاضر ما نزدیک نیست. اما ما قطعا از عنوان کردن راه راست. اگر نسکار است ممنوعیت مؤتلفه پرچم ؟ که یک تغییر بزرگ و نشان می دهد که بسیاری از وعده برای مردم است.”

تماس با خبرنگار Tresa Baldas: [email protected] moore.

سیاتل کاپیتول هیل خودمختار اعتراض منطقه: برخی از رهبران ابراز شک و تردید در مورد سفید متحدان

پزشکی تعصب: از قرص های ضد درد به COVID-19, تبعیض نژادی در مراقبت های بهداشتی شعله ور اندازی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de