6 حلقه شنا بادی بسیار مفید برای مشاغل کوچک

حلقه شنا بادی ۲۰ اینچ اینتکس (Intex) محصول شرکت اینتکس است. چوب طویل به اندازه ۸۰ سانتیمتر که به آن چوب خورد

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

حلقه شنا بادی ۲۰ اینچ اینتکس (Intex) محصول شرکت اینتکس است. چوب طویل به اندازه ۸۰ سانتیمتر که به آن چوب خورد زده میشود به نام دنده یاد میشود و چوب خرد به طول ۲۰ سانتیمتر که دو طرف آن تیز است به نام کلک یاد میشود. این محصول دارای رویه کاملا ضخیم و مقاومی از جنس وینیل بوده و طول عمر بسیار بالایی دارد که بخش های اتصال آن به خوبی در جای خود قرار گرفته اند و ایمنی لازم را برای شما عزیزان به ارمغان می آورد. در بازی مقابل فیجی حمید حسن، سریعترین بازیکن تیم افغانستان بهترین بازیکن مسابقه شناخته شد و در بازی مقابل جرزی، نوروز منگل کاپیتان تیم کریکت افغانستان این عنوان را به خود اختصاص داد. حلقه شنا بادی اینتکس مدل ۵۹۲۵۸ نمونه ای جذاب از با کیفیت ترین محصولات ورزشی برای بازی کودکان در آب بوده که امکان بازی فرزند دلبندتان در هوای گرم تابستان را فراهم می کند و اوقاتی بی نظیر را برای او رقم می زند.این وسیله بادی ساختار بی نقصی دارد که باعث می شود افراد با وزن نسبتا بالا نیز بتوانند روز آب شناور بمانند و از بازی کردن لذت ببرند. بر روی سطح این محصول از روکش طرح چرم استفاده شده که لطیف و راحت است و به هیچ عنوان کودک شما را دچار مشکل و ناراحتی نخواهد کرد.

اگر فرزندتان در حفظ موقعیت خود در آب با مشکل مواجه است اما به ورزشی های آبی علاقه دارد و همین سبب ناراحتی او شده، کافیست این محصول را به او تقدیم کنید و او را به ساعت ها بازی به همراه دوستانش دعوت کنید.این محصول در قطر 76 سانتی متری طراحی شده و تا حداکثر وزن 100 کیلوگرم را می تواند به راحتی تحمل کند و بر روی آب نگه دارد. دلفینهای در اسارت گاه در مجموعهای از رفتارهای بازی گونهٔ پیچیده از جمله تولید با مهارت حلقههای حباب درون آب دیده شدهاند. این تیوپ بادی روی آب دارای دارای رنگ بدنه زرد جذاب همراه تکیه گاه می باشد که از راحتی بی نظیر بهره می برد. این تیوپ بادی یک نفره دارای جنس بدنه پی وی سی با رویه طرح چرم می باشد که تفاوت آن با طرح های دیگر در طراحی پشتی و تکیه گاه آن می باشد که موجب راحتی بیش از حد می گردد. شما در هنگام خرید این محصول باید در کنار آن یک پمپ باد به صورت جداگانه تهیه کنید. در کنار عقبرفتگی و کوچک شدن بعضی بخشهای مغز، مناطقی دیگری از مغز که در ارتباط با ابزارهای حسی ویژه صوتی بودهاند رشدی بسیار بالا را نشان میدهند.

در کنار این مورد، ساییدگی بر روی سطوح زبر نیز می تواند منجر به آسیب دیدگی محصولات بادی شود. ابتدا باید دریچه باد روی بدنه محصول را باز کرده تا بتوانید نازل پمپ را به آن قسمت متصل کنید. حلقه شنا بادی طرح دار کودک مدل 59266 محصولی جدید و زیباست که با توجه به طرح و نقش خاصی که دارد باعث شده تا مشتریان بتوانند به بهترین شکل ممکن این محصول را در اختیار فرزند خود قرار دهند و کودک نیز با این محصول زیبا و جذاب به بازی و تفریح بپردازد. این بازی به نسبت عدم میدان تا اکنون در افغانستان چندان انکشاف ننموده است. با توجه به تمامی این توضیحات هم اکنون امکان خرید و ثبت سفارش این حلقه شنا بادی کودک از سایت فروشگاه پول اینتکس برای شما عزیزان فراهم خواهد بود. لازم به ذکر است که کوچک ترین پمپ باد اینتکس نیز برای راه اندازی این کالا پاسخگو خواهد بود. Th is  post was  do ne  with G SA Con tent​ Generator DE MO!

این تیوپ بادی توسط یک دریچه باد و توسط انواع پمپ باد محصولات بادی قابل راه اندازی و باد زدن خواهد بود. گفتنی است که به دلیل داشتن قابلیت تعمیر جنس بدنه این محصول از حالت یک بار مصرف بودن خارج خواهد شد بنابراین در صورتی که هر نقطه ای از بدنه آسیبی ببیند توسط بسته تعمیرات محصولات بادی قابل ترمیم خواهد بود. این محصول دارای قطر 91 سانتی متر بوده که در حالت جمع شده حجم و ابعاد بسیار کمتری را خواهد داشت. گل میخها سنگفرش خشک را ساییده، گردوغبار بلند میکند و مسیر چرخ دچار سایش میشوند. بعضی از لاستیکهای هواپیما با نیتروژن باد میشوند تا «احتمال واکنش شیمیایی بین اکسیژن اتمسفر و گازهای فرار از لاستیک داخلی تایر را که باعث انفجار لاستیک میشود» از بین ببرند. به این ترتیب حلقه شنا آماده جمع­آوری است و درصورت نیاز می­توانید آن را داخل بسته بندی قرار دهید. این حلقه شنا از بدنه با رنگ زرد رنگ بهره می برد که با قرار گیری بر روی آب از انعکاس بسیار زیبایی برخوردار می باشد. البته برای تعادل ببشتر دو دستگیره پلاستیکی روی بدنه اصلی تعبیه شده است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن