4 درس احتمالاً می‌توانید یادگیری

فروشگاه اینتکس تهران به عنوان نمایندگی اینتکس در ایران اقدام به عرضه بین بگ اینتکس در جدیدترین مدل ها کرده اس

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

فروشگاه اینتکس تهران به عنوان نمایندگی اینتکس در ایران اقدام به عرضه بین بگ اینتکس در جدیدترین مدل ها کرده است که این مدل ها با ارزان ترین قیمت به دست مشتریان می رسد . باید عرض کنم من هم مثل شما شاهد بدتر ازین ها بودم. که اگر ننویسم ونگویم می ترسم که مواخذه کسانی شوم که بگویند حداقل می گفتی و الی برای من هم مثل شما تجدید خاطرات جز رنج ومصیبت و بدبختی ملتی نیست که با خون دادن بهترین فرزندانشان فتح را کسب کردند وچه بسی که در کمال فتح پیروز مندانه وباعزت دشمن رویاروی شانرا شکست دادند و تحول و تغیر در جهان دو قدرتی بوجود آوردند! لازم به ذکر است محتویات داخل آن چیزهایی به جز شن هستند ( موادی مثل یونولیت، ابر و…) اما به واسطه ی نرمی و قابلیت فرم پذیری، مبل شنی نام گزاری شده است. به هر حال برای یکعده کسا نیکه یا نبوده اند و یا اینکه ندیده و نمی دانند لازم است تا بدا نند پدیده بنام حکمتیار پدیده جدید و نو نیست. اگر چنانچه در تاریخ اسلام انعطافی و یا جنگی از جانب معصومین وبعضی از بزرگان صورت گرفته است چیزی جز بخاطر حفظ اسلام نبوده است. This a᠎rt᠎icle h as been done by GSA Con tent  Generato r  DEMO!

همین که در تذکره( شناسنامه) نوشته میشد دین ، اسلام ، کافی بود! امام در جریان سفر به مکه مخالفت علنی خودش را نسبت به بدعت معاویه مبنی بر بیعت با یذید و تعهد شکنی معاویه در رابطه اسلام معاویه فرزند ا بوسفیان و اسلام رسول الله (ص) اعلام نمود و خود در دفاع از سیره پدرش وجدش رسول خدا پرداخت تا امت اسلامی را در ایام حج آگاه نموده و از اسلام ابو سفیانی جلو گیری نماید. با کسانیکه دندان مبارک پیامبر را شکستند و سنگ بر صورت مبارک زده و جگرسردار اسلام حمزه ر ا دریده وخورده اند و مضافاً کفار ومشرکین را علیه پیامبر بیسج نموده و حسادت ناشی از رسالت پیامبر را همواره دردل داشته و به فزنداون ودوستان و خانواده اش منتقل نموده است و از قرائت های دینی علما و شخصیت های صاحب نظر، مذهب ساخته ود ر پوشش آن مسلمانان را متفرق ساخته و انتقام از مسلمین و طرفداران پیامبری را مبگیرند که روز گاریمورد عفو بخشش اش قرارداده بود. به هر صورت دفاع از مبارزین اسلامی و سرنوشت آنها در تاریخ اسلام بخصوص کشورهای اسلامی منجمله افغانستان مصیبت زده به این معنی نبوده و نیست که جنایت های مر تکب شده آنها را زیر نام و یا گروه و یا دسته ویا حکومت و همچنان مبارزه و جهاد نادیده گرفته و توجیه نماییم. ᠎Data h as been generated with t​he he​lp  of G​SA C ontent​ G᠎enerator  Demoversi on.

براستی واژه ( جنگ تحمیلی) و نابرابر به معنی واقعی کلمه که به جز انتخاب شهادت احیای دین جدش ممکن نبود مصداق عملی پیدا کرد. عدم بیعت امام حسین با یذید بعنوان خلیفه اسلام ومسلمین و فشار های وارده برامام و هگذا ارسال دوازده هزار نامه مردم کوفه مبنی بر اطاعت از امامت و رهبری ایشان ، امام را در شرایط دشواری قرار داد به این معنی که یا بیعت کند و یا کوفه را انتخاب نماید . مضاف بر عدم اجرای تعهد معاویه فرزند ابوسفیان با امام حسن (ع) ، بدعت بزرگی مبنی بربیعت برای یذید پسرش به عنوان خلیفه مسلمین بود که بامخالفتی بعضی اصحاب رسول گرامی اسلام منجمله نواسه رسولخدا امام حسین روبرو گردید. از آن تاریخ تا هم اکنون بجز اسلام زمان خلفاء متباقی هم قدرت اجرایی و هم بستر دینی زیر نظر اسلام معاویه و ابوسفیان اداره میشود واز اسلام رسول خدا وسیره آن مبارک خبری نیست.

بین ا لصلته والذله ( کشته شدن ویا تن دادن به ذلت )که اما م باعلم به اینکه پایان کار خودش و یارانش جز شهادت واز خانواده هایشان جز اسارت چیزی نیست دست به انتخاب بزرگ میزند آنهم فقط وفقط بخاطر احیای دین جدش رسول گرامی اسلا م می گوید ( ایهات من الذله ): ان الجهاد عقیدت والشهادت سرانجام حادثه خونین کربلا نه تنها با شهادت امام واسارت خانواده رسول خدا پایان می پذیرد که اسلام رسول الله تبدیل به اسلام ابو سفیانی و یذیدی نیز می گردد و خاندان پیامبر خدا ، با حسادت سلسله ابوجهل وابولهب وابوسفیان قتل عام گردید. مبل بین بگ راحتی بزرگ با پارچه مخمل و کبریتی و خز بلند و کوتاه و چرم مصنوعی و پارچه مازراتی قابلیت تولید را دراد و نیز خریداران محترم میتوانند این مبل راحتی را در اندازه های مختلف و رنگ دلخواه سفارش بدهند و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرند . این محصول بیش از 16 رنگ دارد که شما می توانید بسته به دکوراسیون خود بهترین آن را انتخاب نمایید. این نشان میدهد که اسلام ساخته و پرداخته مشرکین وکفار و یهود با حسادت و کینه بقایای چون ابوسفیان وابولهب و ابوجهل پس از رحلت پیامبر اسلام وخلفاء و ائمه معصومین بر امت اسلامی تحمیل شده است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن