Yoenis Cespedes است “خاص” او می تواند آماده برای روز افتتاحیه و مدیر لوئیس Rojas نمی کند مخالف است.

در حالی که با اشاره او می خواهم برای دیدن بیشتر از او در بیرون از محیط قبل از ساخت هر گونه اعلامیه, Rojas به نظر می رسید نشان می دهد بارها مجروح مشت زن است که در مسیر بود در صف شروع زمانی که متس میزبان بریوز در تاریخ 24 ژوئیه به شروع این صورت 60-بازی فصل.

“من احساس می کنم که بت خود را آماده برای روز افتتاحیه. راه ما او را دیدم در حال اجرا دیروز من احساس می کنم او به نظر می رسد آماده برای روز افتتاحیه” Rojas گفت: به عنوان متس ادامه داد: بهار آموزش 2.0 در سیتی زمینه است. او گفت: “آن [روز شنبه] است که همیشه برای شنیدن. اما ما به شما در حفظ و بازشناسی با این بخش باشد.”

در شنبه Cespedes گفت که او آماده برای رفتن خواهد بود و معتقد است که او در حال اجرا به حالت عادی پس از از دست رفته همه از فصل گذشته و از سال 2018 با توجه به متعدد پا آسیب. Cespedes گذشته به نظر می رسد در یک بازی واقعی در تاریخ 20 ژوئیه 2018 نزدیک به دو سال پیش. پس از او تحت عمل جراحی قرار گرفته در هر یک از پاشنه و پایدار مچ پا شکستگی در یک حادثه در مزرعه خود که شامل یک گراز وحشی. گاهی Cespedes از خواب بیدار با تنگی در یک تاندون در بالای پاشنه, اما در غیر این صورت او احساس می کند خوب است.

Mets Yoenis Cespedes Opening Day Luis Rojas
لوئیس Rojas (l.) و Yoenis CespedesAnthony J. باعث تخریب جهانی

“پایگاه خود را در حال اجرا است و پیش از آنچه که من فکر کردم این بود که به مانند” Rojas گفت. “من او را دیدم در حال اجرا در این پایگاه [روز شنبه] و او به نظر می رسد بزرگ است. دفاع بخشی ما نیاز به دیدن بیشتر و بیشتر [از] این پیشرفت است. ما عربستان را به عنوان ما صحبت می کنند با عملکرد کارکنان.”

در شنبه Cespedes گفت: او با اعتماد به نفس او می تواند بازی خود و مایل به انجام به همان اندازه که خواسته است از او. تا کنون او تنها بازی یک زمین باز یافته در خارج وجود دارد در یک بازی شبیه سازی شده به طوری که متس می خواهید به او را بیشتر تکرار قبل از تصمیم گیری او می تواند در خارج وجود دارد زمانی که بازی آغاز خواهد شد. Cespedes به نظر نمی رسد بیش از حد نگران آن است که طولانی اخراج منجر به زنگ زدگی و گفت: از آن خواهد شد مانند دوچرخه سواری است. Rojas به نظر نمی رسد نگران یا نه.

“این مرد او آن را” اولین سال مدیر گفت. “او به نظر می رسد واقعا [خوب].”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de