سر و صدا از یانکی ها خفاش بوسیدن توپ بیسبال در خالی استادیوم یانکی در شب یکشنبه برش از طریق یک پتو از گرما جدی و اگر متس کوزه سر خود را به سازمان دیده بان توپ را به پرواز گردن خود را buckled.

پنج homers دو توسط هارون قاضی تقویت شده است که پس از بیش از سه ماه دور با توجه به COVID-19 یانکی ها در حال نشان دادن نشانه هایی از آنها می توانید با استفاده از عضلات خود را به قلدر راه خود را به یک دوم مستقیم AL شرق عنوان.

این است که ساخت بیش از حد از بهار آموزش 2.0 دوش قدرت? نه زمانی که فصل باز می شود که روز شنبه در واشنگتن 60 بازی در آن است. نه هر یانکی ها استارت در حال رفتن به تسلط مانند اردن مونتگمری که خفه کردن در یک تاول یکشنبه شب در استادیوم یانکی. وجود دارد در حال رفتن به بازی زمانی که بمب افکن نیاز به زندگی می کنند تا نام مستعار خود را.

آنها قطعا انجام چهار Gary Sanchez, لوقا Voit و به Giancarlo استانتون نیز homered. قاضی homered به چپ در اولین ورود خاموش کوری Oswalt و سانچز رسید دوم عرشه در سمت چپ خاموش Oswalt در چهارم. Voit افتتاح ششم با یک انفجار که nestled در شبکه بیش از بنای یادبود پارک در مرکز خاموش درو زرگر قاضی homered به چپ در ششم خاموش اسمیت و استانتون را هومر شروع هفتمین برابر سابق یانکی سلطه Sidney رسیده چپ-زمینه سفید.

قدرت نشان می دهد به دنبال Clint Frazier گرفتن متس’ ریک Porcello به سیتی زمینه فوقانی عرشه در سمت چپ در روز شنبه.

Aaron Judge
هارون قاضیرابرت Sabo

بلند توپ رو به عمل تبدیل مونتگمری را سنگ به سر و صدای پس زمینه. تبادل مثل یک آس به جای یک چهارم یا پنجم شروع Montgomery شمردن با متس صف قرار دارد که جف McNeil, پیت آلونسو, کانو رابینسون, Yoenis Cespedes, مایکل Conforto و J. D. Davis.

در پنج shutout نوبت Montgomery اجازه دو بازدید دامن زد و شش. و او نبود تیتر عمل می کنند.

سانچز و استانتون ضربه زدن به توپ دورتر اما قاضی خرد کردن دو homers تا به حال به تسکین برخی از اعصاب در Yankees جهان بیش از سفتی گردن است که به عنوان اواخر به عنوان چهار روز پیش گفت: نبود 100 درصد است.

به یاد داشته باشید قضاوت بازی هرگز یک بازی در بهار آموزش 1.0 با توجه به آسیب دیدگی که در اصل مبتلا به شانه موضوع اما تبدیل به یک شکسته بالا سمت راست دنده. سپس گردن مشکل ظاهر.

“من اعتماد به نفس او خواهد بود و سالم. این زمان او تا به حال دور خدمت او خوب” Aaron Boone گفت: از قاضی بهره گیری از خاموش شدن ناشی از کروناویروس که آغاز شده در مارس 12. “این به او اجازه داد و آموزش کارکنان برای ساخت یک هوشمند ساخت برنامه برای او در یک موقعیت که در آن او آماده است برای روز افتتاحیه.”

هیچ یک از متس کوزه یکشنبه شب در هر نقطه در نزدیکی حداکثر Scherzer از اتباع’ گل میخ right-hander خواهد شد که مخالف با Gerrit کول. هنوز Scherzer را مجبور به حرکت در یک صف که هشتم-محل hitter وظیفه برت گاردنر swatted حرفه ای-بالا 28 homers سال گذشته است. بله توپ شد اما گاردنر به احتمال زیاد آمار هشتم دوباره.

سانچز استانتون و Voit اند کشنده راست دست قدرت اما یانکی ها’ صف تنها به نظر می رسد به طور کامل تمام زمانی که قاضی سالم است و مهار آن است. در حال حاضر همه آنها به نظر می رسد سالم که بود مورد تقریبا هر روز در فصل گذشته.

“من فکر می کنم آنها همچنان به تایید آنچه که ما در شروع تابستان اردوگاه زمانی که بچه ها در شکل و نوع champing در بیت” بون گفت. “من فکر می کنم آنها گرفته اند تمام intrasquad بازی و تمام زندگی تکرار و درمان آنها را به عنوان چیزهایی که بسیار مهم. من فکر می کنم اولین شانس را به بازی در برابر دیگر تیم ما دیده می شود تعدادی از خوب در خفاش از guysIt خوب بود برای دیدن که دوباره امشب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de