رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت خود را از وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos جمعه شب در یک نبرد بیش چقدر امداد باید ارائه شده به دانشجو-وام گیرندگان که می گویند آنها فریب خوردن توسط خود دانشگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن وتو یک لایحه دو حزبی که مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش برای اجرای یک اوباما-دوران نسخه قرض دفاع قاعده یک روند قانونی وام گیرندگان می توانید برای وام های دانشجویی خود را لغو کنید اگر آنها باور دارند که آنها بوده ام defrauded توسط خود دانشگاه.

حق وتو در یک سال جنجال بر سر حکومت. هر چند در این کتاب پس از دهه 1990 ارائه شد به ندرت استفاده می شود تا سال 2015 زمانی که میان فروپاشی عمده برای سود کالج های زنجیره ای, Corinthian کالج وام شروع تقاضاهای مصرانه برای تسکین تحت قانون. در پاسخ به آن دسته از بدهکاران و فشار از طرفداران که آنها را سازماندهی دولت اوباما ایجاد یک فرایند وام گیرندگان می تواند با استفاده از فایل ادعا می کند تحت قانون.

دهها هزار نفر از وام گیرندگان از سوی دیگر برای سود کالج, از جمله در حال حاضر از بین رفته ITT Technical Institute, زمینه برای تسکین تحت قانون و ادعا خود را در کالج ها استفاده می شود گمراه کننده کاریابی و نرخ فارغ التحصیلی به فریب آنها را به گرفتن وام های دانشجویی از جمله دیگر اتهامات.

تحت DeVos, وزارت آموزش و پرورش افزایش بار اثبات را برای وام گیرندگان به دنبال تسکین نیاز به آنها را در میان سایر مقررات به ارائه شواهدی وجود دارد که آنها می شده صدمه مالی توسط خود مدارس اقدامات است. قرض طرفداران استدلال کرده اند که DeVos نسخه از این قانون می تواند آن را دشوار برای وام گیرندگان که تا به حال فریب خوردن است برای به دست آوردن امداد.

این DeVos دوران وزارت آموزش و پرورش و حامیان آن استدلال کرده اند که نسخه خود را از حکومت را تصحیح “نفس بیش از حد” توسط دولت اوباما و صرفه جویی در مالیات دهندگان از 11 میلیارد دلار در طول 10 سال آینده.

این لایحه تصویب شده توسط مجلس در ماه های ژانویه و سنا در ماه مارس با پشتیبانی از چندین سناتور جمهوریخواه را مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش برای اجرای اوباما-دوران نسخه از قانون است.

اگر قانونگذاران قادر به نادیده گرفتن تهمت وتو این DeVos نسخه از قانون را به اثر در تاریخ 1 ژوئیه.

(اندی Keshner کمک گزارش به این مقاله است.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de