وجود خواهد داشت یک سوم زمان برای وینس مک ماهون و XFL.

پس از راه اندازی لیگ برتر فوتبال را از شکم تا برای دومین بار در مارس مالک و مدیر عامل WWE گفت: در دادگاه ورشکستگی براده او نمی خواهد سعی کنید به خرید XFL بازگشت.

مک ماهون در پاسخ به ادعای ظ توسط یک کمیته از نا امن وام های زیر مارس 13 تشکیل پرونده فصل 11 — طولانی نیست پس از او بسته به لیگ پایین بیش از coronavirus نگرانی — که مک ماهون خواهد با استفاده از فرایند قانونی به خرید مجدد لیگ به قیمت ارزان و جلوگیری از بازپرداخت بدهی های خود را.

“نه تنها این است که خوب نیست برای من شهرت شخصی آن را نیز درست نیست” مک ماهون گفت: در رسوب footnoted در روز سه شنبه براده. “و من … هنوز در تلاش برای خرید XFL. من قصد ندارم به عنوان یک پیشنهاد. و نکته دیگر هم این است که . . . شما آسیب دیده و احتمال جذب برخی خریداران به دلیل آن را مانند به نظر می رسد که ” من خوب من چه وینس در حال رفتن به انجام.’ … هیچ کس کمک مناقصه فرایند گرفتن که در خارج وجود دارد.”

او اعتراف که او شده است ساخت تا ذهن خود را هنگامی که او متعلق حق به یک پیشنهاد در میان تشکیل پرونده ورشکستگی.

“من نمی دانم چرا که در خارج وجود دارد و من به این پسر بد [که] من قصد دارم برای خرید XFL برای سکه بر روی دلار, اساسا,” او گفت:. “کمک کرد که من به حرکت در جهت” من قصد ندارم به عنوان یک پیشنهاد رفتن به چیزی برای انجام با آن است. من امیدوارم که کسی خواهد پرداخت مقدار زیادی از پول برای آن و من امیدوارم که آن را زنده خواهد ماند.”

vince mcmahon xfl bankruptcy
گتی ایماژ

مک ماهون گزارش قرار داده و 200 میلیون دلار در بوت لیگ که موفق برای اولین بار در سال 2001 با 80% از طریق مدیریت شرکت و 20 درصد از طریق WWE با توجه به ورزشی است. او در حال حاضر درگیر در یک طرح دعوی در دادگاه از لیگ سابق کمیسیون الیور شانس ادعا نقض قرارداد و ختم غیر قانونی.

هشت تیم XFL بازی نیمی از آن 10-هفته به طور منظم-برنامه فصل قبل از COVID-19 مجبور به لغو این فصل در 20 مارس. سپس آن را به حالت تعلیق عملیات و گذاشته اغلب اگر کارکنان خود را در مارس 10.

صاحبان بالقوه انتظار می رود به ارسال نامه از قصد ژوئن 12, با نهایی مناقصه با توجه به زیر ماه با امکان 2021 شروع فصل در بهار. شرکت کارگزاری Houlihan Lokey است که دست زدن به فروش و معتقد است “وجود دارد یک بازار قوی برای دارایی بدهکار از جمله تعدادی از بالقوه علاقه مند در شرکت های سهامی خصوصی و حامیان مالی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de