شکستن رویداد اصلی از UFC 250:

آماندا Nunes (-650) در مقابل Felicia اسپنسر (+475)

اسپنسر یک ورزشکار پروزن که آرسنال بر اساس کاراته و موی تای و BJJ. این خواهد بود که او چهارم UFC fight. او 2-1 با او تنها شکست محکم رقابت سه دور دست دادن به شدت در نظر گرفته Cris سایبورگ.

علاوه بر تجربه گسترده کسری اسپنسر دو اینچ کوتاه تر و به دور یک اینچ از دست و پا برسد به قهرمان است. اگر اسپنسر است از هر فرصتی به نفع خود او نیاز به فشار Nunes, سر و صدا او را در برابر قفس و قهرمان به حصیر و کسب موقعیت های بالا.

اسپنسر باید در تمام هزینه های اجتناب از هر گونه طولانی مدت امینی با Nunes, و بهترین راه برای انجام این کار این است که با فشار و حمله به کسب درآمد در داخل موقعیت. که اجازه خواهد داد که اسپنسر به صدا خفه کن برخی از قدرت و ضربه محکم و ناگهانی از Nunes’ حملات مرگبار لگد زدن به بازی. خطر از این بیشتر آشکار بازی طرح فوق العاده ای آن را در معرض خطر قرار می دهد اسپنسر به عنوان او تلاش می کند به پرش به سمت راست به آتش.

Nunes به رقابت پرداختند و یا دفاع از این عنوان در هفت راست برنامه ریزی پنج دور مسابقات قهرمانی حملات در خروس وزن و ورزشکار پروزن. او مسلما یکی از برترین زنان رزمی مختلط هنرمندان امروز است. او موفق به کسب 72 درصد از دعوا از طریق KO یا TKO و 80 درصد دفاع حذف خواهد شد کمک به مقابله با اسپنسر تلاش برای او را به تشک.

اسپنسر اندازه سختی و شن را در این جالب اما در بی تجربگی این وجود دارد: مبارزان در موقعیت برای تجربه “هشت ضلعی وحشت” به معنی بی تجربه مبارزان در اولین مبارزه — و در این مثال رویداد اصلی در یک pay-per-view رویداد UFC — برنده 26 درصد از دعوا خود را از سال 2013.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de