دولت انگلیس روز دوشنبه گفت که آن را به امن دسترسی سریع به 90 میلیون دوز واکسن دو ممکن است COVID-19 واکسن در حال طراحی و توسعه توسط یک همکاری بین آلمان BioNTech و آمریکا داروسازی فایزر به عنوان به خوبی به عنوان یک توسط گروه Valneva.

کسب و کار گفت: تا به حال امضا توافق نامه با BioNTech/شرکت گزارش داد PFE, +1.82% برای 30 میلیون دوز. تحویل اولیه 10 میلیون دوز است که انتظار می رود برای شروع در سه ماهه چهارم سال 2020 موضوع به موفقیت کلینیکی و تصویب قانونی با بیشتر از 20 میلیون دوز تحویل داده می شود در سال 2021.

ذکر شده در نزدک BioNTech BNTX, +12.36% یکی از 17 شرکت ها در سراسر جهان است که آغاز شده است آزمایش های انسانی در یک واکسن علیه COVID-19. آن را با استفاده از مصنوعی messenger RNA (mRNA) فن آوری به منظور توسعه یک واکسن یک فرایند است که سریع تر از روش های سنتی.

دولت همچنین گفت: آن موافقت کرده بود یک معامله با Valneva برای 60 میلیون دوز با گزینه برای به دست آوردن بیشتر از 40 میلیون اگر واکسن به اثبات رسیده است “موثر و مناسب است.” واکسن نامزد خواهد شد در تولید Valneva امکانات در لیوینگستون, اسکاتلند با دولت انتظار می رود برای کمک به انگلستان در مطالعات بالینی هزینه های.

“این همکاری جدید با برخی از جهان مهمترین دارویی و واکسن شرکت را تضمین انگلستان بهترین شانس ممکن است از تامین واکسن محافظت می کند که کسانی که بیشتر در معرض خطر” کسب و کار, منشی, Alok شارما در بیانیه ای گفت.

آن است که هنوز مشخص نیست کدام یک از این واکسن تجربی کار ممکن است.

کیت, Bingham, صندلی واکسن گروه ضربت گفت: انگلستان شد سرمایه گذاری در یک نمونه کارها متنوع از واکسن نامزدها برای به حداکثر رساندن شانس پیدا کردن یک واکسن به سرعت است که با انگلستان را دقیق تنظیم مقررات و استانداردهای ایمنی.

اما او هشدار داد در برابر خود راضی و یا بیش از حد خوش بینانه است. “این واقعیت باقی می ماند ممکن است ما هرگز واکسن و اگر ما یکی از ما باید آماده است که آن را ممکن است یک واکسن که مانع از گرفتن این ویروس نیست بلکه یک است که باعث کاهش علائم” بینگهام گفت.

وی به عنوان گلاکسو GSK -1.01% گفت: این سهام در آلمانی واکسن ساز CureVac آخرین حرکت عمده داروسازی برای افزایش قابلیت های مبارزه با بیماری های همه گیر. گلاکسو گفت CureVac را mRNA فناوری را تکمیل خود قابلیت های.

دولت انگلیس پیشتر اعلام کرد که مقابله با AstraZeneca AZN, +6.39% برای داروسازی به تولید 100 میلیون دوز از آن بالقوه واکسن در حال توسعه در همکاری با دانشگاه آکسفورد. روز دوشنبه در کسب و کار وزارت همچنین گفت: آن را به حال امن و درمان حاوی COVID-19-خنثی سازی آنتی بادی از AstraZeneca برای محافظت از افرادی که نمی توانند واکسینه شوند.

جزئیات:AstraZeneca ساخته شده است یک شرط بندی بر روی مدرن در سال 2013. در اینجا چیزی است که آن را به ارزش در حال حاضر

دولت با هدف 500,000 داوطلبان به ثبت نام برای پیوستن به مطالعات انجام شده توسط اکتبر از طریق خدمات بهداشت ملی تحقیقات واکسن رجیستری سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de