واشنگتن – سه ماه از بحران – از فرار اقتصاد به نژادی فرضی که رشد جورج فلوید مرگ به بیماری همه گیر در حال انجام – گرفته اند تلفات در جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

حداقل از نظر آمریکایی ها رای خود را در عملکرد شغلی.

اکثریت (55%) به شدت و یا تا حدودی رد از مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است به عنوان رئیس جمهور در حالی که یک ترکیب 39 درصد به شدت و یا تا حدودی تایید, بر اساس یک نظرسنجی از دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه. از ماه آوریل او شده است ضرب و شتم از هر دو طرف را تایید امتیاز کاهش یافته است و 7 درصد است. او مخالفت امتیاز صعود کرده است 5 درصد است.

“وجود دارد یک دسته از ابعاد در اینجا که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است سطوح مختلف از بدتر نسبت به او چگونه انجام شد فقط چند ماه پیش گفت:” رابرت گریفین مدیر تحقیق و پژوهش برای دموکراسی صندوق رای دهندگان در گروه مورد مطالعه با توجه به تغییرات در مغلوب ساختن پیشی جستن به طور کلی تصویب امتیاز به عنوان به خوبی به عنوان رای دهنده احساسات چگونه رئیس جمهور به کار گرفته شده همه گیر و دیگر مسائل کلیدی است. “فقط در مورد همه چیز شما در حال دیدن این نوع از کاهش چگونه (رای دهندگان) مرتب کردن بر اساس ارزیابی خود را در انتخابات ریاست جمهوری.”

تعداد COVID-19 موارد همچنان به افزایش در سراسر کشور پیشرو بیش از نیمی از همه کشورها برای توقف بازگشایی و تلاش برای اجرای دستورالعمل جدید را امتحان کنید و مقابله با ادامه افزایش موارد. در میان همه گیر آمریکایی ها نیز هنوز در اعتراض به نژادپرستی نظاممند رو سیاه آمریکایی ها و سایر مردم از رنگ. در بالا از آن نرخ بیکاری هنوز هم قراردادن موشواره در دو رقم هر چند این کاهش از اوایل این سال است.

“ما فقط شاهد … بد از چند ماه به طور بالقوه برای این رئیس جمهور که آن را به تصویب خود را از این کار او انجام شده است با آمریکا” گریفین گفت.

نظرسنجی: جو بایدن آگهی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با 15 امتیاز خود را وسیع ترین حاشیه این سال

تهمت نیز trailed در حمایت از یک سر به سر مسابقه با معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد. بیش از گذشته چند هفته نظرسنجی نشان داده است معاون سابق رئیس جمهور آینده در سراسر کشور و در کلید متحده است. این روند ادامه دارد با توجه به Nationscape بینش و تحلیل یک پروژه دموکراسی صندوق UCLA و ایالات متحده آمریکا امروز.

وقتی پرسیده شد که چه کسی آنها را حمایت نزدیک به نیمی از ثبت نام آمریکایی ها (49 درصد) گفتند که حمایت بایدن در ماه نوامبر در مقایسه با 41 درصد که گفت آنها حمایت خواهد کرد. که کمی بهتر بایدن و بدتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن از زمانی که 48 درصد از آمریکایی ها گفت: ثبت نام آنها حمایت بایدن و 43 درصد گفتند که حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکراسی و صندوق UCLA Nationscape پروژه یک مطالعه با مقیاس بزرگ رای دهندگان آمریکایی طراحی شده برای انجام 500,000 مصاحبه در مورد سیاست ها و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در طول سال 2020 چرخه انتخابات. آخرین نظرسنجی انجام شده بین جولای 2 و 8 نقشه برداری 6,006 آمریکایی است. وجود یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 2.2 درصد است. مسن نظرسنجی انجام شد در این هفته از آوریل 9 تا 15 نقشه برداری 6,118 آمریکایی است. حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 2.2 درصد است.

چگونه تهمت فارس در coronavirus پاسخ روابط

اکثر آمریکایی ها در حال حاضر رد از راه تهمت است دست زدن به دو موضوع است که دیده می شود توسط بسیاری به عنوان تعریف انتخابات ماه نوامبر با توجه به بررسی.

وقتی پرسیده شد که در مورد تهمت را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس اکثر آمریکایی ها (56 درصد) تا حدودی قوی و یا رد عملکرد خود را در حالی که 37 درصد تا حدودی و یا به شدت تایید کند. که یک 8-نقطه چرخش از زمانی که 45 درصد از آمریکایی ها تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus و 48 درصد مخالف.

وقتی که می آید به روابط اکثر آمریکایی ها (56 درصد) تا حدودی و یا به شدت رد از مغلوب ساختن پیشی جستن را در دست زدن با تنها 32 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها تایید خود را از دست زدن به. مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز برای ایران در ماه آوریل بود که در 34% با 51 درصد از آمریکایی ها مخالف از دست زدن به روابط.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز خود را برای دست زدن به اقتصاد نیز دیده می شود یک تغییر جزئی. یک ترکیب 44 درصد از آمریکایی ها تا حدودی و یا به شدت رد تهمت را از دست داده و اقتصاد با 46 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها تایید با توجه به بررسی. که بدتر از زمانی که نیمی از آمریکایی ها گفت: آنها تایید شده از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اقتصاد و 40 درصد سایتهای.

یک مسئله ای است که نمی بینم چقدر تغییر بود مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و مراقبت های بهداشتی. در هر دو مارس و ژوئیه 50 درصد از آمریکایی ها از رد تهمت را از دست داده و مراقبت های بهداشتی سیاست. یک ترکیب 36% تایید آن در ماه جولای فقط 1 درصد افت از ماه آوریل است.

گریفین گفت که “وجود دارد بلند مدت روند وجود دارد که” روی “آمریکا چه درک عمومی دو احزاب سیاسی و چگونه به خوبی آنها رسیدگی به انواع مختلف مسائل” مانند بهداشت و درمان و اقتصاد است.

بیشتر: حتی در رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا گرفتار شده اند COVID-19 افزایش دموکرات ها’ شانس برنده شدن کنترل مجلسی

او اشاره کرد که تاریخ این است که به احتمال زیاد دلیل نبود یک تغییر بزرگ در چگونه آمریکایی ها نظر رئیس جمهور عملکرد در این مسائل حتی در میان رکود اقتصادی و جهانی همه گیر.

“(بهداشت و درمان) بود و نه مسئله ای است که در کل مردم آمریکا آماده بود تا به حال در یک نور مثبت” گریفین گفت.

“مردم آمریکا فقط به نظر نمی رسد تعامل با همه گیر در این مد. وجود دارد خیلی بیشتر از یک نگرانی در اطراف همه چیز در حال بازگشایی مدارس و در حال بازگشایی شد و نگرانی در مورد شغل از مرتب کردن بر اساس از بحث است که تبدیل به ” چگونه ما مطمئن شوید که هر کس قادر به پرداخت تمام هزینه های مربوط به بستری?’ یا تست یا چیزی شبیه به آن.’ “

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net