واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به کاخ سفید تریبون شنبه برای دومین روز متوالی به عنوان کنگره باقی مانده تقسیم بیش از آنچه را در بزرگ بعدی coronavirus امداد بسته است.

جمهوری خواهان مجلس سنا وزن, آیا به طور موقت گسترش بیشتری $600 میلیون ها نفر از آمریکایی ها دریافت کرده در بالای هفتگی خود مزایای بیکاری برای کمک اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر — یکی از مسائل مختلف به تاخیر انداختن مذاکرات است. قانونگذاران اذعان آنها بعید است به تصویب یک لایحه جدید قبل از مزایای بیکاری منقضی شده در جولای 31, ریختن به کنگره ماه اوت زنگ تفریح.

رئیس جمهور sidestepped یک سوال در مورد اینکه آیا او به حمایت کوتاه مدت فرمت گفتن به خبرنگاران گفت: “من فکر می کنم در نهایت چیزی خوب خواهد آمد از آن.”

نظرات خود را یک روز پس از گفت توافق قانونگذاران به دنبال یک فرمول به جای کارمند بیمه با حدود “70 درصد از میزان” در دور بعدی کمک اعتراف او در ابتدا در برابر اضافی تزریق پول نقد و آن را “راه نجات” برای آمریکایی ها.

توافق قانونگذاران استدلال می کنند که اضافی $600 بدان معنی است که برخی از آمریکایی ها پول بیشتری را در بیکاری می شود که یک عامل بازدارنده برای بسیاری به بازگشت به کار. دموکرات و دیگران نقطه به نقطه هنوز هم نگران کننده نرخ بیکاری بالا و نرخ استدلال می کنند که کاهش مزایای می تواند وخیم برای خانواده هایی که به آنها نیاز دارید.

تهمت استفاده می شود دوم خود را ظاهر در اتاق جلسه کاخ سفید به سرزنش تابستان افزایش coronavirus موارد در سراسر کشور در تعطیلات تجمعات چنین به عنوان روز یادبود در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در دست پلیس افزایش قابل توجهی در سفر و همچنین این کشور در مرز با مکزیک کشور گفت: تلاش شد با همه گیر.

“به احتمال زیاد وجود دارد تعدادی از علل افزایش عفونت. موارد شروع به افزایش در میان جوانان آمریکایی ها در مدت کوتاهی پس از تظاهرات که شما به خوبی می دانم در مورد که احتمالا باعث گسترده تر آرامش از کاهش تلاش های سراسر کشور,” او گفت.

“ما همچنین به اشتراک گذاری 2000 مایل از مرز با مکزیک به عنوان ما به خوبی می دانیم و موارد صعودی در مکزیک است. … این یک مشکل بزرگ برای مکزیک اما موارد صعودی بسیار به شدت و در سراسر بقیه نیمکره غربی است. “

جمهوری خواهان شکست خورده اند به تجمع در اطراف یک برنامه ریزی منسجم با برخی از رد تهمت را تمدید فشار برای مالیات بر حقوق برش و دیگران balking در برچسب قیمت است که می تواند بیش از 1 تریلیون دلار. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز ” کریس والاس در یک مصاحبه که پخش یکشنبه که او ممکن است نشانه یک بسته امداد به قانون اگر آن را شامل نمی شود یک مالیات حقوق و دستمزد را کاهش دهد. منتقدان می گویند مالیات بر حقوق و دستمزد قطع می کند کمی برای کمک به میلیون ها نفر ساخته شده بیکاری با این بیماری همه گیر.

کاخ سفید مستقر شده وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و علامت مراتع مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام رئیس ستاد کنگره برای دیدار با رهبران کنگره این هفته برای هش کردن خطوط بعدی امداد لایحه.

“تیم من نیز شب و روز کار با کاپیتول هیل به پیشرفت اقتصادی آینده بسته امداد. ما در حال کار بسیار سخت بر روی آن” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “من هم می دانم که هر دو طرف می خواهید برای دریافت آن انجام می شود.”

پس از وقوع اولین ضربه کنگره آمریکا و کاخ سفید تایید کرده اند که بیش از 3 تریلیون دلار در کمک های عبور از یک سری از لوایح است که ارائه وام و کمک های مالی برای کسب و کار نکنه با این بیماری همه گیر امداد چک به آمریکایی ها گسترش بیکاری برای گذاشته شدن کارگران و بودجه برای افزایش آزمایش و واکسن پژوهش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد قبل از اینکه خبرنگاران برای بار دوم در این هفته به عنوان او تلاش برای ضربه زدن به دکمه تنظیم مجدد میان انتقاد از دولت خود را از دست داده و coronavirus بحران است. موج در سراسر کشور منجر به 10 متحده تنظیم هفت روز پرونده برای موارد جدید در حالی که پنج کشور شاهد یک رکورد تعداد مرگ و میر بیش از آن دوره با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از دانشگاه جانز هاپکینز داده ها از طریق اواخر روز سه شنبه.

رئیس جمهور در ادامه به صورت سوالات خود را در دست زدن به همه گیر خود را به عنوان غرق شدن نظرسنجی شماره را به او نشان داد انتهایی خود را دموکراتیک رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در چندین میدان نبرد متحده پیش از ماه نوامبر است.

در این هفته پس از آخرین سری از جلسات در ماه های مارس و آوریل تهمت تصمیم گرفتند برای قرار دادن یک چرخش مثبت در این کشور coronavirus بحران شعار گسترش متحده آمریکا, تست با وجود وقفه در نتایج و فشار بر مدارس برای بازگشایی در پاییز به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده تر برای احیای اقتصاد است.

اما او به نظر می رسد به عقب البته در روز سه شنبه اذعان است که این بیماری همه گیر “خواهد شد به احتمال زیاد متاسفانه بدتر قبل از آن بهتر می شود” و تشویق آمریکایی ها به پوشیدن ماسک – فدرال بهداشت دستورالعمل های او بارها و بارها مسخره گرفته تا مراجعه به بیمارستان والتر رید در اوایل این ماه.

وجود خود را در مورد چهره به شدت همه گیر در طول آماده سخنان تهمت به نظر می رسد به شانه این بیماری همه گیر به عنوان بخشی از میراث او در حالی که فیلدینگ سوال از خبرنگاران.

وقتی پرسید که آیا او می خواهد مردم آمریکا به قضاوت او در ماه نوامبر در مورد چگونه او را به کار گرفته همه گیر رئیس جمهور گفت: “در این میان چیزهای دیگر.”

“من فکر می کنم مردم آمریکا قضاوت خواهد کرد ما در این, اما آنها قضاوت ما در اقتصاد که در من ایجاد شده است و در حال حاضر ما در حال ایجاد” او افزود: قبل از تکرار خود ادعا که این ویروس در نهایت “ناپدید می شوند.”

کمک: مایکل کالینز Christal هایس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de