فروش خانه در ایالات متحده در حال چیدن دوباره با وجود رکورد قیمت و از دست دادن ناگهانی برخی از 22 میلیون شغل با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس که در حال حاضر با شدت گرفتن در کالیفرنیا و بسیاری از کشورهای دیگر در ابتدا امان از بهداشت عمومی بحران.

آیا این را حس ؟ رکورد نرخ وام مسکن کم و کمبود خانه های برای فروش دو دلیل کلیدی است که کمک به توضیح دهد که چرا فروش خانه صحنه دراماتیک دوباره بجای اول برگشتن به گفته اقتصاددانان در BofA جهانی که به نام بازار مسکن ایالات متحده یک “ستاره درخشان در بهبود اقتصادی” در یک گزارش جدید.

اما آن جنبه از ایالات متحده آمریکا املاک و مستغلات جدید نیستند و آنها همین را بگویم که کل داستان.

قطعا نرخ ثابت 30 ساله وام مسکن غوطه ور در این هفته به پایین ترین رکورد از 2.98% اما هزینه های استقراض باقی مانده اند در طول تاریخ کم از آنجایی 2007-’08 بحران مالی جهانی که برانگیخته شد در بخش های پررونق بازار املاک و مشکوک استانداردهای وام. آن نیز جدید نیست که در حد متوسط ساخت و ساز جدید در خارج از قلمرو ultraluxury خواص در عمده شهرهای ساحلی مانند شهر نیویورک منجر به یک انبار از خانه های ایالات متحده و کم عرضه کلی.

در واقع ترکیبی از تمایل خریداران و تنگ موجودی کمک افزایش متوسط قیمت خانه 4.1% در ماه ژوئن به رکورد $295,300 با توجه به نانسی Vanden هوتن رهبری ایالات متحده اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد است.

“شرکت زمینه تقاضا و عرضه محدود ادامه خواهد داد برای حفظ یک طبقه زیر قیمت خانه حتی در طول یک بهبود آهسته در اقتصاد” Vanden هوتن نوشت: در یادداشت روز شنبه.

هنوز سه نفر دیگر از عوامل کلیدی شده است در بازار مسکن ایالات متحده که جدید هستند از جمله “ناهموار” تلفات از coronavirus ناشی از رکود اقتصادی در کاهش درآمد کارگران با توجه به BofA تیم به رهبری ایالات متحده اقتصاددان میشل مایر.

این نمودار نشان می دهد خانهدار درآمد کمتر از $35,000 یک سال شده اند ضربه سخت ترین حقوق از دست رفته از اوایل ماه مه در مقابل حدود 40 درصد از کسانی که درآمد حداقل 75000 دلار در سال است.

تلفات بدتر است برای دستمزد پایین بگیر

BofA جهانی

توجه داشته باشید انجمن ملی از Realtors گیره متوسط درآمد جدید برای خریداران خانه در $93,000 از یک سال و تاکید این نکته که امروز مسکن بازار است بیشتر در معرض خطر بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری اگر زیان کار ضربه بیشتر بالاتر بگیر.

مرتبط با: هزاران نفر در دره سیلیکون در خطر اخراج به عنوان پایان کالیفرنیا توقف نزدیک

های اخیر یکی دیگر از عوامل است که 2.2 تریلیون دلار مراقبت قانون به تصویب رسید در ماه آوریل توسط کنگره شامل 12 ماه تحمل گزینه برای وام گیرندگان با فدرال حمایت وام مسکن با هدف کاهش تنش در بازار مسکن از تخلفات.

“وام دهندگان دیگر به دنبال کت و شلوار برای ارائه کمک و به همین ترتیب گسترش تحمل قوانین” مایر تیم نوشت:, و اضافه کرد که داده ها را از وام مسکن بانکداران انجمن نشان داد 3.9 میلیون وام گیرندگان و یا 7.8 درصد از تمام ایالات متحده وام خانه در تحمل به عنوان ژوئیه 12.

مراقبت عمل می کنند که کنگره قصد دارد به منظور ارتقاء به زودی از طریق یک دوم بسته کمک نیز به هر فرد واجد شرایط یک بار $1,200 مبلغ یکجا پرداخت و گسترش مزایای بیکاری برای تقویت درآمد از دست رفته طی بیماری همه گیر.

اتمام: اضافی $600 در مزایای بیکاری ‘به مردم واقعی تاسیسات,’ مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: بنابراین ما در حال انجام آن دوباره’ اما در بازه کوچکتر

در نهایت مایر تیم همچنین دریافتند که شهر نیویورک سابق نقطه داغ از همه گیر با جمعیت بالا از مستاجرها نیز شاهد هزاران نفر از فرار ساکنان شهر به صورت “امن تر مقصد” جایی که آنها هنوز هم می تواند “کار از خانه.”

“به عنوان کسب و کار باید تنظیم برای کار از خانه سنبله در خروج در طول همه گیر ممکن است علامت فقط آغاز خروج از مناطق شهری نه فقط در نیویورک اما به طور گسترده تر به سمت حومه شهر” تیم نوشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de