فدرال رزرو باید حذف سقف خرید خود را از اوراق قرضه شرکت های بزرگ تبادل وجوه معامله برای تحویل در انتظار بازار است که این امر حرکت شبیه چمچه زنی تا صدها میلیارد ارزش بدهی ها برای حفظ اعتبار جریان به طیف گسترده ای از شرکت های ایالات متحده در طول بیماری همه گیر.

که امیدواریم از هانس میکلسن از BofA تحقیقات جهانی که می گوید این بار برای اثبات واجد شرایط بودن برای تغذیه شرکت بدهی امکانات ممکن را متوقف کرد بانک مرکزی اگر به دنبال خرید یک جستم از بدهی های شرکت های بزرگ و جلوگیری از چیدن “برندگان” و “بازندگان” در این فرآیند است.

بانک فدرال اعطا شد اعطای وام اضطراری قدرت برای اطمینان از اعتبار spigots باز بماند در طی دوره های استرس در هر بخش 13-3 فدرال رزرو قانون بود که در تجدید نظر سال 2010 Dodd-Frank عمل به مطمئن شوید که دولت اهداف امداد به سمت صنایع نه شرکت های فردی در معرض خطر سقوط است.

در یک توجه داشته باشید از روز جمعه میکلسن می گوید او انتظار دارد که بانک مرکزی برای بلند کردن مقدار ارز داد و ستد وجوه آن را می خرید. که راه بانک ها و بازیکنان دیگر در بازار ETF با سرمایه گذاری در کنار تغذیه می تواند واقعی و تاب بلند کردن اجسام از خرید و فروش اوراق قرضه شرکت های بزرگ در تغذیه از طرف.

در این برنامه زمان تکرار فدرال محدود است از مصرف بیش از 20 درصد از یک ETF دارایی.

تا کنون بانک مرکزی جامعی حدود 1.8 میلیارد دلار از بدهی های شرکت های بزرگ در آن اوراق قرضه شرکت های بزرگ-خرید برنامه با توجه به فدرال ریزرو آخرین اطلاعات ترازنامه.

با تشکر از بانک فدرال حمایت iShares iBoxx $ درجه سرمایه گذاری شرکت های بزرگ اوراق قرضه صندوق LQD, -0.13% است تا 2% در سال به تاریخ در مقابل 7.4 درصد کاهش در شاخص S&P 500 SPX +1.22% بیش از همان کشش.

ببینید: تغذیه ترازنامه تاپ 7 تریلیون نشان می دهد افزایش خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ ETFs

قبلی مصاحبه میکلسن پیشنهاد فرآیند صدور گواهینامه ممکن است یکی از دلایل فدرال رزرو ممکن است در تلاش برای خرید swaths گسترده ای از ایالات متحده بدهی های شرکت های بزرگ بازار است.

او فکر می کند تاخیر توسط برخی از شرکت ها برای اثبات واجد شرایط بودن برای تغذیه برنامه می تواند تا پایان funneling پیوند-خرید برنامه خرید برای بدهی از شرکت هایی که با عجله به دریافت گواهینامه ایجاد یک چشم انداز از برندگان و بازندگان.

ببینید: این نقطه چسبیده است برگزاری به تغذیه از hoovering تا بدهی های شرکت های بزرگ

اما نوظهور آرامش در بازار اوراق قرضه شرکت تا حد زیادی کاهش یافته است, خواسته های فدرال رزرو را بیشتر مداخلات به صرف اعلام بانک مرکزی backstops حتی قبل از اولین وجوه صرف شده بود به اندازه کافی قدرتمند برای دستگیری تشنج در اوراق قرضه شرکت های بزرگ نقدینگی رخ داده است که در اواسط ماه مارس.

اوراق قرضه شرکت های بزرگ-بازار تثبیت شده اند

جزئیات: بسیار دارای شرکت های ایالات متحده در حال قرض گرفتن $1 تریلیون دلار در یک کلیپ رکورد

هنوز میکلسن گفت: این مهم برای تغذیه به شکل یک راه برای خرید یک سبد گسترده از اوراق قرضه است.

“فدرال رزرو می خواهد قادر به مداخله موثر و دوباره در بحران بعدی به همین دلیل است که آنها باید برآوردن انتظارات بازار آنها سوخت در آوریل – یعنی خرید در حجم و در سراسر هیئت مدیره. در غیر این صورت تغذیه از دست می دهد و اعتبار سرمایه گذاران نمی خواهد باور آنها و آنها از دست دادن توانایی برای مداخله موثر” گفت: میکلسن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de