مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر می گوید: کروناویروس “نه به راحتی” از طریق دست زدن به سطوح و یا اشیاء.

در اوایل ماه مارس فدرال آژانس بهداشت شد و هشدار داد که این “ممکن است” برای انتقال این ویروس از سطوح آلوده با توجه به فاکس نیوز.

دستورالعمل آن در حال حاضر شامل یک بخش در راه این ویروس نیست و به راحتی گسترش — از جمله از دست زدن به سطوح و یا اشیاء.

“ممکن است که یک فرد می تواند COVID-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا احتمالا چشم خود را” CDC صفحه وب متحده است.

“این است که نه به فکر راه اصلی این ویروس گسترش می یابد اما ما هنوز در حال یادگیری بیشتر در مورد این ویروس است.”

راه های دیگر این ویروس نیست و به راحتی گسترش است که از حیوانات به مردم و یا مردم به حیوانات CDC به روز رسانی صفحه وب متحده است.

این معلوم نیست که CDC به روز شده خود را هدایت. آژانس نمی بلافاصله در پاسخ به ارسال درخواست برای نظر.

آژانس همچنان به توجه داشته باشید که این ویروس به فکر عمدتا از فرد-به-فرد — حتی توسط کسانی که نه نشان دادن علائم.

به طور خاص, آن عمدتا به گسترش بین افرادی که در تماس نزدیک در عرض 6 پا از یکدیگر هنگامی که کسی با عفونت, سرفه, عطسه و یا مذاکرات باعث قطرات به زمین در یکی دیگر از افراد دهان و یا بینی.

غذا و دارو گفت: در ماه گذشته وجود دارد و شواهد نشان می دهد این ویروس می تواند از طریق مواد غذایی و یا آنچه در آن پیچیده شده و وجود دارد بدون نیاز به پاک کردن مواد غذایی.

“بزرگترین مسئله این است که مردم در حال چیدن COVID-19 از افراد دیگر” Marilyn Roberts, یک میکروبیولوژیست و استاد دانشگاه واشنگتن قبلا گفته پست.

“آنها در حال چیدن آن را از سطوح.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de