UFC بررسی cutman را QAnon, تکه

UFC در حال بررسی است یکی از آن cutmen در مورد تکه های او در طول یک مسابقه در شب شنبه است که نشان دهنده برانگیز

توسط NEWSAMINS در 4 تیر 1399

UFC در حال بررسی است یکی از آن cutmen در مورد تکه های او در طول یک مسابقه در شب شنبه است که نشان دهنده برانگیز گروه QAnon.

QAnon آنلاین گروه شناخته شده برای حمایت تئوری های توطئه و cutman دان خانه بستری او آگاه بود از پچ معنی با توجه به MMAFighting.com.

"همه توطئه همه چیز را آنها می گویند در مورد این گروه من هیچ چیزی برای انجام با آن" خانه گفت MMA مبارزه در روز سه شنبه. "من فقط می خواهم پیام: که در آن ما به یک, ما همه است."

اف بی آی اعلام کرد گروه داخلی تهدید تروریستی در سال گذشته است.

هنگامی که اطلاع از ارتباط بین خانه و QAnon, UFC انکار هر گونه لینک به این گروه در بیانیه ای ارسال به MMAFighting.com گفت: آن بررسی این موضوع است.

"این یک تخلف از کارکنان ما رویداد تجهیز سیاست" بیانیه ای گفت:.

خانه گفت: سایت او می دانست که او تا به حال برای دریافت اجازه از UFC به پوشیدن پچ و نمی انجام این کار است.

"اگر من می دانستم که من می خواهم این مقدار flack, من می خواهم که هرگز چیزی را صادقانه با شما" ، "مردم اعتقاد شخصی خود را باور. که مال من بود. من فقط نشان دادن که من واقعا دوست دارم این پیام را به خصوص در این روز و زمان با تمام تلخه که می گذرد."

این اولین بار نیست UFC تا به حال برای مقابله با QAnon موضوع به عنوان اوایل این ماه در این گروه پرچم دیده می شد در بالای Jackson-چشمک آکادمی در آلبوکرک M. N. که در آن بسیاری از مبارزان ، ورزشگاه حذف پرچم و همچنین انکار هر گونه ارتباط با این گروه است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب