استیون Matz اهمیت نمی تواند اغراق آمیز باشد.

بدون نوح Syndergaard در چرخش southpaw است که خواسته به ظهور. تا کنون او را نگاه کرد تا به وظیفه.

Matz در ادامه به تحت تاثیر قرار دادن در بهار آموزش 2.0 ارائه سه shutout نوبت در یک intrasquad بازی که در آن او اجازه دو بازدید, راه می رفت یکی زده و سه در حالی که پرتاب 45 رزین. Matz را curveball در حال تبدیل شدن به یک بزرگتر بخشی از زرادخانه خود را و او را پرتاب آن را در سرعت های مختلف ایجاد فریب.

“این velo تفاوت در آنهایی که او را پرتاب است که واقعا خوب” مدیر لوئیس Rojas گفت: از این سرعت است. “وجود دارد برخی از چیزهایی که او می تواند انجام دهد که موبایل و کامپیوتر با fastball در منطقه و یا دزدکی حرکت کردن یک در. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که او می تواند انجام دهد. و اضافه کرد که سلاح به کنتراست خود را از زمین و کارنامه خود را از زمین آن را بزرگ خواهد بود برای ما و خودش.”

Rojas اعتبار تبادل مربی جرمی Hefner به بخشی از آن اشاره کرد Matz و Hefner تا به حال ارتباط نزدیک در طول بهار آموزش و اخراج قبل از این آخرین بازگشت.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

“من می دانم که Hef است که واقعا به خوبی در حال کار بر روی گسترش موجودی و آموزش جزئیات انتشار امتیاز” Rojas گفت.

مسلما حتی بیشتر چشمگیر بود و این کار از همتای خود مایکل Wacha. در مواجهه با بسیاری از متس’ به طور منظم تازه وارد انداخت 54 رزین بیش از چهار بدون گل نوبت اجازه می دهد چهار بازدید و قابل توجه پنج آمدن در برابر مایکل Conforto.


Rojas گفت: خیلی زود است که در این کوتاه اردوگاه برای ارزیابی در پایان به این فهرست هستند. در واقع تصمیم گیری نهایی بازیکنان را 30 فهرست می تواند تا آخرین روز از تمرینات است. وقتی پرسیده شد که چه خواهد شد و وزن به شدت بیشتری چگونه یک بازیکن به نظر می رسد در اردوگاه و یا گذشته خود را تجربه Rojas گفت: “از آن خواهد شد یک تعادل از هر دو.” با توجه به متس در حال بازی فقط دو نمایشگاه بازی های آخر هفته بعد در برابر یانکی ها وجود خواهد داشت مقدار زیادی به رفتن به در غیر این صورت.

“باید آن را در اواخر, اواخر, تماس تا آنجا که گرفتن واقعی نزدیک به های نجومی برای آن,” او گفت:.

Rojas امیدوار بود آنها شروع به دریافت یک ایده بهتر است در طول هفته آینده که در آن فهرست می ایستد. او تنها از جانبازان مانند Melky Cabrera مت آدامز و گوردون بکهام.

“ما می دانیم آنچه که آنها می توانند انجام,” او گفت:. “ما دیده ایم تاریخ اخیر خود را در بازی و آنها را در شکل بزرگ است.”


این متس باقی مانده کم حرف در مورد وضعیت کانو رابینسون و براد Brach. واحد است و در عین حال برای رسیدن به تمرینات و کانو گذشته دیده می شد در یک intrasquad بازی در روز دوشنبه. Rojas گفت که او انتظار دارد که برای دیدن آنها را “به زودی” اما کاهش یافته است به ارائه یک جدول زمانی. … Dellin Betances بازنشسته هر سه مورد با او مواجه شده در شنبه intrasquad بازی. جف مک نیل در زمان شکارچی Strickland عمیق برای بازی lone اجرا شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de