یک ماه پیش, اگر من تا به حال شنیده عبارت “آب سیاه” در گفتگو من می خواهم فرض سخنران بحث بود مبهم فیلم شاید یک فیلم استرالیا (دو وجود دارد که نام و نام خانوادگی) و یا یک Jean-Claude Van Damme تلنگر که من دیده نمی شود.

اما پس از دو هفته از رانندگی در سراسر کشور عبارت “آب سیاه” بلافاصله التماس کردن تصاویر از RVs فاضلاب مخازن و چاه پو ریختن بر روی پای من (که ما به بعد).

من می دانم که در حال حاضر که اولین تعریف از آب مایع و جامد و زباله است که باید ریخته از یک RV برگزاری مخازن چرا که من در حال حاضر یک RVer.

به عبارت دقیق تر من کسی که خندید گریه آواز بسیار بلند بوده و خودرو بیمار بی سر و صدا (وقتی که من نشسته در پشت که بسیار rockier سوار) دیده صورتی طلوع مشاهده نارنجی کوه گذشت صدها نفر از گاومیش کوهان دار امریکایی ساخته شده بی شماری PB&Js و گوش به ساعت از پادکست در حالی که سوار همراه در 25-پا RV در سراسر کشور از چند هفته پیش با دوست پسر من.

من یکی از بسیاری از افرادی که تصمیم به گرفتن یک تابستان سفر جاده ای با یک خودرو که دارای یک توالت و یخچال – بعد از جهانی همه گیر ساخته شده از دیگر برنامه های سفر ناامن و/یا غیر ممکن است.

چقدر coronavirus خطر وجود دارد در سفر مشترک ، ما خواسته یک متخصص

پس از گذراندن نزدیک به 4000 مایل در جاده ها در یک RV, من می دانم که خیلی بیشتر از من یک ماه پیش. بسیاری که من رک و پوست کنده آرزو می کنم من می خواهم شناخته شده قبل از خروج از کالیفرنیا به سر به نیوجرسی.

اما من به شما خواننده عزیز نفع من دو هفته تجربه داخل موقت من برترین.

در اینجا هشت نکته است که من آرزو می کنم من تا به حال شناخته شده قبل از گام گذاشتن در اولین RV سفر جاده ای.

1. نمی مدفوع در خود

اگر وجود دارد یک توالت و در گول زدن خود را, شما در حال رفتن به نیاز به تخلیه زباله – فوق سیاه آب در برخی از نقطه. هنگامی که شما برای باز کردن محفظه ذخیره سازی در کنار خودرو به درپوش و اتصال فاضلاب شلنگ به منظور تخلیه این به یاد داشته باشید: مطمئن شوید که تخلیه سوپاپ بسته هستند!

شما ممکن است بدانید دقیقا چه من صحبت کردن در مورد در حال حاضر, اما لطفا به من اعتماد کن بر این. تماشای فیلم در مورد آزادسازی برگزاری مخازن. خوانده شده صفحه خود را برترین کتابچه راهنمای در مورد تانک. مطمئن شوید که شما آن چفت! در غیر این صورت شما ممکن است تهوع در حالی که کفش خود را تبدیل به “مدفوع کفش” شما هرگز نمی تواند پوشیدن دوباره.

2. به یاد داشته باشید خود را toolkit

آن سخت است برای پیش بینی چیزی مانند در اختیار داشتن خود را از پهلو آینه آنقدر سست است که آن دیگر را فراهم می کند هر گونه کمک با تلاش تغییرات خط. اما این چیزها اتفاق می افتد و شما باید آماده برای آنها به جای تکیه بر خود copilot به نوبه خود و یا پیدا کردن یک مرد در جاده ها که دارای یک آچار به شما قرض می تواند به سفت شدن گفت: آینه.

را به یک جعبه ابزار. را آلن و یا سحر و جادو آچار. را نوار مجرای. را قیچی. آوردن نوارهای لاستیکی و روابط فایل های فشرده. مقدار زیادی از حوله که شما می توانید استفاده به عنوان سر و صدا بافر (اگر خود را گول زدن است به عنوان زهوار در رفته به عنوان ما فورد F-350-بر اساس سوار از کروز امریکا بود) با بسته بندی آنها را در اطراف انواع درب و زیر شلواری و ویندوز. آماده می شود برای رفع این پیش بینی نشده.

3. بسته کافی وسایل آشپزی

اگر شما اجاره RV دارای یک اجاق گاز و همراه با ابزار آشپزخانه, شما باید بررسی کنید که آن را نیز به تابه برش تخته و نقره. و اگر آن را تا چاقو مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی تیز برای برش موثر است.

مال ما نیست. ما فقط یاد گرفته وقتی ما بازگشت ما RV که اگر ما تا به حال به جای از دست رفته و یا معیوب وسایل آشپزی با آیتم های ما خریداری و سپس کروز امریکا می اید بازپرداخت ما برای آیتم های جدید (هر چند ما نمی بخوانید در مورد این بازی). ممکن است این مورد در جای دیگر, اما آن را عاقلانه به موجودی کامل از وسایل آشپزی خود را بدون در نظر گرفتن و مطمئن شوید که شما بسته فلاسک.

4. استفاده از بلوک های سیما

مانند لگو? شما می توانید stackable سیما بلوک های که شما می توانید محل خودرو خود را چرخ به منظور سطح کردن نقطه پارکینگ خود را. خرید یک مجموعه (Home Depot آمازون و مقدار زیادی از دیگر فروشندگان ارائه بلوک) قبل از شما در کشتی سوار در سفر خود را.

اگر سطح (که باید در جعبه ابزار شما به ارمغان آورد) تعیین می کند که RV خود را هموار و تخت نیست مشخص است که چرخ(ع) نیاز به یک آسانسور.

هنگامی که آن را بیش از حد تیره و یا ما بیش از حد خسته به استفاده درست از بلوک های ما با آن مواجه عواقب: ما یخچال متوقف در حال اجرا (چون متکی بر گرانش برای خنک درستی و تنها کار می کند زمانی که خودرو در سطح) و من احساس می کردم شناور طور یکنواخت در دریا.

که من به ارمغان می آورد به نوک بعدی.

5. به اردوگاه خود را قبل از تاریک

نقشه از سفر خود را به طوری که شما می توانید خود را یک شبه نقطه پارکینگ قبل از تاریک. این که آیا شما در حال رانندگی به یک اردوگاه RV پارک و یا – به خصوص – جایی در جنگل که در آن شما خواهید بود boondocking (RV-صحبت می کنند و برای گذراندن شب در جایی به صورت رایگان و بدون برق و یا آب کنسول) این مهم است که قادر به دیدن محیط اطراف خود را.

آن را بسیار چالش برانگیز برای دیدن کمپینگ نقطه اعداد و حتی سخت تر برای تعیین اینکه آیا شما در پارک با خیال راحت (و سطح) در تاریکی. همچنین: شما نمی خواهید به از خواب بیدار می شود و قادر به تشخیص محیط اطراف خود را. بیدار شدن از خواب در یک محل جدید هر روز صبح نامطلوب به اندازه کافی آن را به عنوان است!

6. دانلود برنامه های کمپینگ

اگر نه برای دو برنامه های خاص وجود دارد که بسیاری از شب ها که ما نمی خواهد در محل خواب است. ممکن است من توصیه Campendium و برداشت میزبان?

Campendium مانند Yelp از برای RVers فراهم می کند که صادقانه نظرات و اطلاعات دقیق در وسط از هیچ جا لکه های به boondock و یا پرداخت به اردوگاه. ما در این برنامه تشکر می کنم برای ما به یاد ماندنی ترین نقطه پارکینگ در فلات در بدلندز از داکوتای جنوبی.

برداشت میزبان برنامه ای است که پس از یک هزینه سالانه 79 $متصل می شود شما را با تعدادی از مکان های منحصر به فرد برای اقامت شبانه به صورت رایگان. شما ممکن است پیش بینی یک توقف در یک اوهایو تاکستان و یا یک پنسیلوانیا آبجوسازی هنگامی که شما در ابتدا نقشه برداری از سفر جاده ای خود را, اما شما به احتمال زیاد نمی خواهد پشیمانی ماندن و گرفتن نوشیدنی هنگامی که شما می رسند.

7. استفاده از RV, توالت, ملزومات

متاسفم برای مطرح کردن, حمام, دوباره, اما این مهم است. بدون آن سفر در طول یک بیماری همه گیر می تواند تا حد زیادی خطرناک تر است.

و اگر شما لازم نیست بسته خاص RV ملزومات حمام شما به خودتان پیدا کنید تا برخی از رودخانه بدون دست و پا زدن.

حل کاغذ توالت و توالت معطر کپسول (که شما باید قطره را در مخزن خود را پس از شما خیط و پیت کردن مقدار زیادی از آب در شروع سفر تفریحی خود) مهم هستند برای جلوگیری از تجمع و بو. این را می توان در فروشگاه ها از جمله خارج شده است.

حتی اگر شما با استفاده از آن چیزهایی که به درستی, شما ممکن است پایان با مسدود کردن در توالت خود را. که یکی از راه حل های بسیاری از شما می توانید پیدا کردن بازی های آنلاین شامل ریختن آب جوش را در توالت. که تنها من می توانم تایید به دلیل آن به نظر می رسید به چیزی که برای ما کار می کرد.

8. زود بیدار تماشای طلوع آفتاب چرت زدن

رانندگی آشپزخانه و حمام خود را در اطراف با شما باعث می شود زندگی فوق العاده راحت است. شما می توانید غذا خوردن, چرت زدن و از بین بردن خود را هر زمان که شما می خواهم!

با که در ذهن در اینجا چگونه من توصیه ساختار روز هنگامی که شما بازدید از پارک ملی: بیداری تا 5 صبح قهوه. درایو در داخل پارک به یک محل از نظر زرق و برق دار. لذت بردن از طلوع آفتاب و حیات وحش با چند انسان دیگر در اطراف. به خواب رفتن. از خواب بیدار در حال حاضر در جایی که مردم دیگر در حال انتظار در خط. رفتن به یک پیاده روی.

هنگامی که شما بازگشت به کمپینگ نقطه یک لحظه به درک RV شیوه زندگی است. حمام افتاب گرفتن در طبیعت اطراف شما قبل از بازنشستگی خود را بزرگ جعبه خواب. وعده خود را شما می توانید سفر جاده ای به زودی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net