دموکراتیک صندلی از سه خانه کمیته ها خواستار بازرسان کلی برای وزارت دادگستری و وزارت امنیت داخلی به منظور بررسی استفاده از زور توسط فدرال مأموران اجرای قانون ضد خشونت پلیس و معترضان.

در یک نامه مشترک به Michael Horowitz به DOJ بازرس کل و یوسف Cuffari بازرس کل برای DHS قضائیه رئیس کمیته جری Nadler, امنیت میهن رئیس کمیته Bennie تامپسون و نظارت و اصلاحات رئیس کمیته کارولین Maloney روز یکشنبه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد دولت “به طور فزاینده ای شدید مقامات اورژانس به توجیه استفاده از زور علیه آمریکایی ها با اعمال حق خود به تجمع مسالمت آمیز.”

قانونگذاران ذکر شده در گزارش های اخیر از معترضان در حال جاروب کردن خیابان ها در پورتلند, اورگان, توسط ناشناس ماموران فدرال به عنوان شواهدی وجود دارد که “این سوء استفاده از منابع و پرسنل همچنان یک تهدید در حال رشد.”

“بر این اساس ما نوشتن به درخواست تحقیق و تفحص توسط دفاتر خود را به استفاده از فدرال, سازمان های اجرای قانون توسط دادستان کل و وزیر امنیت داخلی به سرکوب متمم اول قانون اساسی محافظت فعالیت در واشنگتن دی سی پرتلند و دیگر جوامع در سراسر ایالات متحده” آنها نوشت.

بیشتر: پورتلند اورگان پلیس اعلام روز شنبه در جمع یک شورش پس از یک شب دیگر از اعتراض و ناآرامی

آنها گفت: در برخی موارد افراد نمی تواند بگوید تفاوت بین ماموران فدرال و “راست افراطی در منطقه که عینک نظامی مشابه دنده.” آنها به شرح آداب و رسوم و عوامل گشت مرزی را ربودند تا شهروندان و بازداشت آنها را بدون شناسایی خود را به عنوان اجرای قانون فدرال و یا اطلاع رسانی به بازداشت شدگان از حقوق خود است.

“این است که نه تنها غیر مسئولانه و خطرناک است اما از آن است که نقض حقوق اساسی” حزب دموکرات به قانونگذاران گفت.

تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی و شکست در سراسر ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. برخی از تظاهرات رو به وخامت گذاشته به خشونت علیه پلیس و غارت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب تلفیق شدهاست کل جنبش اعتراضی است که به طور کلی صلح آمیز با آن قسمت از خشونت و تخریب است. او می خواست برای یک سخت اجرای قانون در پاسخ تهدید به شفاعت با فدرال آمريکا در شهرستانها که در آن او فکر می کند محلی معمولا دموکراتیک رهبران شده اند بیش از حد نرم است.

هفته گذشته پلیس پورتلند پایین ترک خورده برای جلوگیری از معترضان از ایجاد مستقل منطقه شبیه به یکی که قبلا تاسیس شده در سیاتل که در مورد تهمت بارها و بارها محکوم کرد سیاستمداران محلی برای اجازه دادن به ادامه. در یک مصاحبه با “فاکس نیوز یکشنبه,” مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس ادعا کرد پاک “کاپیتول هیل اشغالی در اعتراض به” در سیاتل در اوایل این ماه به دلیل فدرال نیروهای “رفتن که روز بعد.”

روز شنبه, پورتلند پلیس اعلام کرد این تظاهرات یک شورش پس از صدها نفر از معترضان به زور وارد یک ساختمان و تنظیم آن را به آتش کشیده و شروع آشغال آتش سوزی.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا بدون شواهد استفاده از اجرای قانون فدرال در پورتلند تا به حال مانع از شهرستان از تاخت و تاز کردن توسط معترضان.

“اگر شما نگاه کنید در چه رفته در پورتلند – کسانی که آنارشیست ها و گرفته ایم بسیار دشوار ایستاده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اگر ما نمی ایستادگی در پورتلند – شما می دانید که ما دستگیر بسیاری از این رهبران –اگر ما را ندارد که ایستاده در حال حاضر شما باید یک مشکل مثل شما – رفتن آنها به از دست دادن پورتلند.”

“ما در حال تلاش برای کمک به پورتلند آن صدمه دیده است نیست. رهبری خود را برای سه ماه از دست داد کنترل از آنارشیست ها و آشوبگران. آنها گم شده در عمل” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شب قبل از. “ما باید حفاظت از اموال فدرال و مردم ما است. اینها نه تنها معترضان این معامله واقعی!”

پورتلند شهردار محکوم کرد استفاده از ماموران فدرال در شهر خود گفت: او نه درخواست دولت را کمک. هر دو از اورگان سناتور به نام برای تحقیقات به استفاده از فدرال مأموران اجرای قانون در پورتلند.

در علاوه بر این به گزارش بازداشت در پورتلند Nadler, Thompson و مالونی با اشاره به ژوئن 1 پاکسازی معترضان در برابر کاخ سفید به عنوان یک مثال دیگر از آنچه آنها در نظر گرفته شده استفاده نادرست از فدرال زور در برابر معترضان.

آنها گفتند: “مقامات فدرال ضد شورش با استفاده از عوامل شیمیایی در دود و گلوله های لاستیکی به خشونت و حذف معترضان از میدان لافایت – به طوری که رئیس جمهور می تواند یک عکس-op در مقابل تاریخی سنت جان کلیسا.”

رهبران دموکراتیک گفت: “مبنای قانونی برای این کار استفاده از زور هرگز توضیح داد:” و آنها گفتند:, “این است که نه در همه روشن” که دادستان کل ویلیام Barr و اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ “مجاز به استقرار فدرال مأموران اجرای قانون در این شیوه است.”

“دادستان کل ایالات متحده ندارد نامحدود قدرت مستقیم و هزار نفر از, اجرای قانون فدرال پرسنل به دستگیری و بازداشت شهروندان آمریکایی ورزش اول خود را اصلاح حقوق.”

در تاریخ 26 ژوئن تهمت صدور یک فرمان اجرایی به ارائه “پرسنل برای کمک به حفاظت از فدرال بناهای یادبود مجسمه یا اموال است.” Nadler, Thompson و مالونی نوشت: به نظر می رسد گرگ بود که با استفاده از نظم “به عنوان توجیهی برای بازداشت شهروندان آمریکایی در مرده شب.”

“دولت اصرار بر استقرار این نیروها در اعتراض از دولت و مقامات محلی نشان می دهد که این تاکتیک باید کمی با امنیت عمومی اما بیشتر به سیاسی بازی ماهرانه.”

پورتلند تظاهرات: پلیس اعلام روز شنبه در جمع یک شورش پس از دیگری از ناآرامی های شب

کمک: لورنزو ریس ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de