در دورانی که ادراک می توان معادل با موفقیت و دوم-سال کارفرمایی جارت Stidham به نظر می رسد با در نظر گرفتن تمام مراحل درست برای پر کردن گپ جای خالی سمت چپ توسط شش بار قهرمان سوپر باول تام بردی و تبدیل شدن به یک رهبر جدید در انگلستان است.

با NFL امکانات توقیف در پاسخ به کروناویروس همه گیر 2019 چهارم-طفیلی رهبری اجتماعی فاصله پسند تمرینات در زمین فوتبال با شش های خود را پرستان هم تیمی با توجه به ESPN.

شرکت کنندگان به این فوق پرتاب جلسات شامل کارگر ماهر کارفرمایی برایان هویر — آنها پرستان دوباره امضا این offseason — به عنوان به خوبی به عنوان گسترده ای از گیرنده های Julian Edelman, Damiere برد و توپچی Olszewski.

پس از 20 سال با بردی در راس میهن پرستان در حال حاضر با آن مواجه آشنا چالش پیدا کردن شایسته وارث. 42-سال-آیکون های قدیمی ترک جدید انگلستان در ماه مارس برای پیوستن به Buccaneers ترک fanbase shellshocked و حق رای دادن sans آشکار جایگزینی.

Stidham, 23 این فرصت را برای مدعی است که پست وجود ندارد و هر عملی رقابت باقی می ماند تا حد زیادی تست نشده در NFL زمینه است. او در سه بازی در mop-وظیفه به عنوان بردی پشتیبان خود rookie سال و تکمیل دو نفر از چهار تلاش برای 14 متری صفر touchdowns و یکی رهگیری.

New England Patriots quarterback Jarrett Stidham
New England Patriots کارفرمایی جارت Stidhamگتی ایماژ

آبرن محصول نشان داده است شرط کردن زمینه ویژگی های رهبری و شخصیت یک NFL quarterback از طریق اقدامات بشردوستانه در انگلستان و جامعه است. با بسیاری از خانواده ها در تلاش برای پایان می رسد دیدار او و همسرش کندی قابل توجه اهدای 1000 Chick-fil-A وعده های غذایی به YMCA محلی در شمال اتلبروق جرم. در ماه گذشته.

“Stid کار واقعا سخت سال گذشته” سر مربی لایحه Belichick گفت: در خرداد ماه. “او ما پشتیبان و کارفرمایی کل فصل و من می دانم که او در حال کار سخت در offseason. من می دانم که او ساخته شده بسیاری از پیشرفت از نظر درک ما جرم و درک حریف دفاعی مانند تمام بازیکنان را از یک سال به دو سال.”

به دلیل در بخشی به حقوق و دستمزد کلاه محدودیت های میهن پرستان را جدی زمین برای هر یک از برجسته رایگان agent quarterbacks. Belichick این تیم را عملا مدیر کل انتخاب می شوند نه به کارفرمایی در سال 2020 پیش نویس NFL در ماه آوریل بود اما انتخاب کنید تا رایگان undrafted عوامل برایان Lewerke از ایالت میشیگان و J’mar اسمیت از Louisiana Tech.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de