او رئيس جمهور از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در یک رابطه جنسی-سوء استفاده رسوایی مربوط پردیس, متخصص بیماریهای زنان که برای وزارت آموزش و پرورش بعد از محکوم مدرسه برای آن “شکست کامل برای محافظت از دانش آموزان” پس از چند دهه از شکایت.

اما وقتی C. L. حداکثر Nikias پایین پا در پی رسوایی در ماه اوت سال 2018 او راه می رفت دور با یک بسته جبران خسارت جمعا حدود 7.7 میلیون — بیش از سه بار قبلی خود را سالانه جبران ایالات متحده آمریکا امروز بررسی تازگی منتشر مالیات اسناد و مدارک نشان می دهد. که او را در بالای لیست جدیدترین غرامت برای دانشگاه های خصوصی رهبران این وقایع از آموزش عالی است.

USC مقامات کاهش یافته است به صحبت می کنند با ایالات متحده آمریکا امروز در مورد جبران خسارت به طور مفصل در پوهنتون های خصوصی اخیر مالیات براده. بیانیه ای از USC هیئت امنا گفت: هیئت مدیره رای به افتخار Nikias’ قرارداد و توافق “به برخی مقررات دیگر برای سرعت بخشیدن به خروج خود را.” مالیاتی تشکیل پرونده همچنین نشان داد 3 میلیون دلاری بدون بهره وام مسکن برای Nikias که زندگی در دانشگاه و رئیس جمهوری از طریق پایان سال 2018 است.

پس از بررسی توسط وزارت آموزش و پرورش در ماه فوریه منتشر شد USC تا به حال تعمیرات اساسی فرآیندهای آن به صورت زیر عنوان نهم این قانون فدرال است که منع تبعیض جنسی در آموزش و پرورش است.

“این کل و شکست کامل برای محافظت از دانش آموزان دلخراش و غیر قابل توجیه” ایالات متحده آمریکا وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos در بیانیه ای گفت.

Nikias است که هنوز هم یک عضو هیات علمی در دانشگاه است و ذکر شده به عنوان “رئیس جمهور سابق” بود نه به طور مستقیم درگیر در اتهامات علیه جورج Tyndall یک متخصص زنان و زایمان در دانشگاه برای چندین دهه است که به اتهام آزار جنسی دانش آموزان. L. A. County, دادستان منطقه در هفته گذشته پرونده شش فقره تجاوز جنسی و باتری برابر 73 سال در مجموع 35 اتهامات علیه او.

از اتهامات عنوان اصلی: دیرین USC, متخصص بیماریهای زنان جورج Tyndall متهم در ضرب و جرح از 16 در زنان

Nikias که تصدی به عنوان رئیس جمهور آغاز کرد و در سال 2010 نیز رئیس جمهور زمانی که رسوایی مربوط به, پس از دانشکده پزشکی dean دکتر کارمن Puliafito.

Puliafito شده بود در ارتباط با مجرمان و ظاهرا فیلم برداری, سیگار, متامفتامین. Puliafito استعفا داد و به عنوان دین در سال 2016. این دانشگاه بعد از اخراج او در سال 2017 پس از لس آنجلس تایمز داستان مستند خود را غیرقانونی و رفتار و از جمله مواد مخدر سوخت مهمانی در اتاق های هتل ها.

Nikias’ پرداخت در آمد در زمانی که شهریه, افزایش قیمت ها در سراسر کشور و برخی از دانش آموزان در حال پیدا کردن آن به طور فزاینده دشوار به پرداخت هزینه برای آموزش و پرورش خود را. ادامه گسترش coronavirus و تاثیر آن در کلاس های حضوری نیز دانش آموزان به طور گسترده بازجویی ارزش آموزش عالی است.

Nikias در حال حاضر در میان بسیار پرداخت می شود رئیس جمهور در حدود 2.4 میلیون دلار در پرداخت هزینه ها و منافع در سال 2017, با توجه به آخرین نظر سنجی از دانشگاه های خصوصی رهبران این وقایع از آموزش عالی است. خود را جبران $7,654,938 برای سال خروج خود را قرار داده و او را در بالای لیست.

که در مجموع حدود 5.4 میلیون بیشتر از او دریافت به طور متوسط در طول چهار سال گذشته به استثنای یک 1.5 میلیون دلار جایزه در سال 2015-16. Nikias’ پایه پرداخت برای سال ذکر شده است در $1.467 میلیون تقریبا مشابه به آنچه که او برای دریافت همه از 2017.

او همچنین دریافت $5.485 میلیون دلار “دیگر از گزارش پرداخت غرامت” که در آن سال. حدود 1.5 میلیون دلار است که از بودجه گزارش شده به عنوان جبران خسارت معوق در قبل از مالیات براده. اسناد مالیاتی نمی جزئیات منبع برای بقیه “دیگر” جبران بود که حدود 5 میلیون دلار بیشتر از Nikias دریافت در چهار سال گذشته همراه است.

“جبران منعکس کننده پول را به او بدهکار برای حقوق بازنشستگی و مزایای دیگر که برخی از آنها در تاریخ به قرارداد او وارد شده زمانی که او رئیس جمهور شد در سال 2010” USC بیانیه گفت.

کمک: استیو Berkowitz, ایالات متحده آمریکا امروز

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de