مانند هر دیگر لیگ تلاش به بازی های ورزشی در وسط تاریخی همه گیر NFL ارائه شد با یکی از بزرگترین چالش ها در تاریخ خود در اوایل این سال است. اما آن را نیز تا به حال ترین زمان به شکل تمام تدارکات چگونه به بازی بازی های یک فصل با COVID-19 هنوز هم بلندی به عنوان یک تهدید.

و در عین حال در آستانه rookies گزارش به اردوگاه در برخی از شهرستانها یک کمپین رسانه های اجتماعی هماهنگ میان تعدادی از بازیکنان مشخصات ظهور تا یکشنبه نشان می دهد که هنوز هم وجود دارد بسیار زیادی برای یادگیری و مذاکره — در مورد پروتکل های ایمنی قبل از آموزش کامل اردوگاه باز می شود در تاریخ 28 ژوئیه. از راسل ویلسون به کارسون Wentz به ریچارد شرمن به ده ها تن از دیگر ستاره های این پیام روشن بود: هیچ اتاق به سازش در گام های لازم برای کاهش شانس است که بازیکنان خواهد قرارداد coronavirus و به طور بالقوه گسترش آن را به خانواده خود را.

به عنوان J. J. وات و دیگران نوشته شده در توییتر بازیکنان در حال آماده سازی گزارش در حالی که هنوز هم مطمئن نیستید در مورد چه نوع از اردوگاه های آموزشی دوره عادت آنها چگونه اغلب آنها آزمایش می شود برای COVID-19 چه اتفاقی می افتد به دیگر بازیکنان در یک تیم کسی که پس از آزمایش مثبت و چه اتفاقی می افتد اگر قرارداد یک بازیکن مردد خارج از فصل به دلیل آنها و یا کسی در خانواده خود را در معرض خطر بیشتر عوارض.

در COVID-19 عصر این نسبتا مسائل اساسی. هنوز هم با وجود داشتن بیشترین باند به آنها کار NFL ظاهرا انجام می شود حداقل در طول چهار ماه گذشته به عنوان بسیار مهم مهلت به طور ناگهانی به نظر می آیند. چگونه در جهان این اتفاق می افته ؟

در نهایت وجود دارد بسیار در معرض خطر برای فوتبال و بازیکنان آن است که آن را سخت به تصور کنید که هر دو طرف اجازه یک فصل فوتبال سقوط از هم جدا قبل از تیم ها حتی سعی کنید برای دیدن اگر آنها می توانند مدیریت این شرایط غیر معمول. هر چه خطرات فرض بازیکنان با تلاش به بازی فوتبال در حال حاضر متصل به انگیزه های مالی قابل توجهی است که آنها را به راحتی نمی دهد. هر دو لیگ و بازیکنان در انجمن باید با انگیزه به این کار می کرد و برای انجام بهترین آنها می تواند به ارائه یک محیط امن.

در همان زمان, بازیکنان شایسته به دانستن آنچه که آنها در حال گرفتن به. آنها سزاوار این حق را به دقت در نظر بگیرید که چقدر خطر آنها در حال گرفتن با نشان دادن به کار. و این واقعیت است که فوری ترین قطعه از کسب و کار های لازم برای حرفه ای فوتبال برگزار شود این سال است که هنوز حل و فصل این نقطه افزایش می دهد برخی از زنگ هشدار در مورد لیگ توانایی مدیریت منحصر به فرد تهدید این ویروس است.

برای همه گفتگو در ورزش مورد NBA, حباب, چالش های منحصر به فرد فوتبال کالج و یا حتی اقدامات شدید انجمن تنیس ایالات متحده گرفتن است به طوری که در ایالات متحده باز می توان در ماه آینده سوال اساسی در مورد NFL — چگونه آنها می رویم به آن را خاموش ؟ — تا حد زیادی پرواز تحت رادار.

شاید که چون طرفداران تمایل به فرض که پول بسیار عظیم و بنابراین ذاتا خطرناک که تیم را فقط به قدرت از طریق همه گیر و آن را اتفاق می افتد. این امکان وجود دارد NFL فکر می کردم که بیش از حد.

اما بر خلاف دو سال پیش هنگامی که آن را به نظر می رسد این کشور به رهبری نسبت به یک تعداد بسیار کمتری از COVID-19 مورد در پایان تابستان coronavirus است که هنوز هم در اینجا. آن را در اینجا در اعداد بزرگ در برخی از ایالت ها مانند تگزاس و فلوریدا و کالیفرنیا. و آن را هنوز هم یک تهدید به آلوده بازیکنان NFL حداقل 72 که در حال حاضر آن را در برخی از نقطه در چند ماه گذشته ،

چه چیزی باعث NFL عدم روشن COVID-19 طرح خیلی گیج کننده است که کلید پویا از این موضوع تغییر نکرده: NFL قصد ندارم به بسته بندی و حرکت به نیوزیلند به بازی در یک فصل آن را به سادگی نمی تواند ایجاد یک حباب در برخی از توسل به جای 32 تیم و نگه داشتن بقیه جهان است.

این بدان معناست که بازیکنان NFL درست مثل بقیه از ما در حال رفتن به رفتن به محل کار و رفتن به خانه و سعی کنید به سالم باقی می ماند و تعجب می کنم که آیا هر گونه تعامل با جهان خارج است رفتن به قرار دادن خود و یا خانواده خود را در خطر بسیار مسری غیر قابل پیش بینی و خطرناک ویروس. که پویا تغییر نکرده بیش از گذشته برای ماه می باشد. و حتی برای تمام پول بازیکنان را, من می خواهم نه بیشتر انتظار می رود آنها را به نشان می دهد تا به کار بدون درک احتیاطی کارفرمایان خود را مصرف شد از من خواهد هر کس دیگری.

آیا NFL شده است کشیدن پای خود و یا به سادگی نیرنگ در طولانی مدت پشت و جلو با اتحادیه بازیکنان که در نهایت تصمیم به درخواست برخی از فشار افکار عمومی جمعه و دیگر مسائل.

در طول این غیر معمول ترین سال, بزرگترین اولویت برای هر ورزشی لیگ بازگشت به بازی است که چگونه به مقابله با هزاران اثرات این ویروس از بهداشت برای تست به بند های قرارداد و همه چیز را در میان. اگر شما لازم نیست که همه میخ شما هیچ چیز نیست.

NFL هنوز هم فرصتی برای این کار قبل از این مشکلات شروع به گرفتن بسیار واقعی است. از همان ابتدا از همه گیر NFL تا به حال لوکس از زمان بودن در کنار آن. ناگهان تیک تاک ساعت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de