Drew Brees آن را منفجر. ساده و ساده است.

در یک زمان در امریکا که در آن احساسات خام تنش های نژادی در حال بالا و شفا است و بیش از همیشه مورد نیاز; در یک زمان که در آن NFL و آن تیم و تعداد بی شماری از بازیکنان در حال تلاش برای انتقال پشتیبانی از مردم از رنگ; در زمان که در آن ورزش جهان دوباره این فرصت را به ارائه یک مثال از وحدت Brees متعهد یکی از فاحش ترین ازدست حرفه ای خود را.

او تا به حال فرصت طلایی در روز چهارشنبه به عنوان یکی از NFL برجسته ترین unifiers وقتی پرسید که چگونه او و لیگ خواهد پاسخ اگر بازیکنان احیا تظاهرات علیه خشونت پلیس.

Brees می تواند نشانهای برای خود آمریکایی آفریقایی هم تیمی و تمدید فوتبال خانواده است که او به شدت می خواهد به درک درد و بخشی از راه حل است.

اما به جای Brees به شدت محکوم کرد تظاهرات که در طول سرود ملی. او دوباره تحریف پیام پشت چنین حرکات. او ثابت کرد که — آیا خارج از willfulness یا از جهل خالص — او هنوز هم نمی توانید آن را.

و در انجام این کار آینده برشمرد و کارفرمایی در حال حاضر شکسته گرانبها روابط درون New Orleans Saints اتاق قفل و او را به شدت تهدید تیم انسجام.

Brees قطعا صحبت شد از محکومیت زمانی که او مصرانه گفت: در مصاحبه با یاهو! سرمایه گذاری “من هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما است. همه چیز حق با کشور ما در حال حاضر ؟ هیچ نیست. ما هنوز راه طولانی برای رفتن.

“اما من فکر می کنم آنچه شما ایستاده وجود دارد و احترام به پرچم خود را با دست خود دل است این نشان می دهد که وحدت. این نشان می دهد که همه ما در این هم همه ما می توانید انجام دهید و بهتر است که ما همه بخشی از راه حل است.”

Brees رفت بر توضیح است که نزد پرچم و در حال پخش از the Star Spangled Banner او را به یاد پدربزرگ خود که مبارزه در جنگ جهانی دوم.

اما چگونه بسیاری از بار آن را به توان گفت ؟

منطبق با کلیدواژه: Brees’ تن-ناشنوا نظرات نشان می دهد پرستاران QB است عمدا نادان

جونز: به عنوان فلوید مرگ جرقه خشم و ناامیدی Boldin با طرح آمریکا برای مبارزه با سیستم

این تصمیم توسط khezri و دیگر بازیکنان NFL در سال 2016 را به زانو در طول بازی از سرود هرگز یک حرکت ضد میهن پرستی.

هرگز آن را به حال چیزی برای انجام با پرچم یا سرود خود را. تظاهرات بودند برای جلب توجه به این کشور جاری با مشکل خشونت پلیس علیه مردم رنگ و سیستماتیک سرکوب میشوند.

ما بیش از این بوده است. دوباره. و دوباره.

Brees’ نظرات حتی جلب خشم از هکرها کارفرمایی Aaron Rodgers که ارسال یک پیام Instagram: “چند سال پیش ما انتقاد برای قفل کردن اسلحه در همبستگی قبل از بازی. آن شده است هرگز در مورد یک سرود یا یک پرچم. نه پس از آن. نه در حال حاضر. گوش دادن با قلب باز بیایید خودمان آموزش و پس از آن نوبت به کلمه و فکر به عمل است. #wakeupamerica #itstimeforchange #loveoverfear❤️ #همبستگی #libertyandjusticeforall #همه”

Tellingly بسیاری از راجرز هم تیمی شروع به پریدن کرد در رسانه های اجتماعی برای حمایت از خود و کارفرمایی.

این یادآوری نباید همیشه لازم بوده است. نه پس از دردناک یادآوری تظاهرات’ اهداف که جورج فلوید مرگ ارائه شده است. نه به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی ها فریاد برای عدالت برای فلوید و حتی در زمان طولانی منتقدان Kaepernick سابق 49ers کارفرمایی بستری NFL صاحبان بدست آن اشتباه توسط لیست سیاه او که پیام خود را (که با اعتراضات) باید استقبال شده است.

و چه بسیار dumbfounding مورد Brees’ نظر آنها در مقابل تا حد زیادی با حمایت Saints مربی شان Payton ارائه کرده است بازیکنان خود را در حالی که صحبت کردن در برابر خشونت پلیس و تبعیض نژادی.

پس چگونه Brees به آن را اشتباه در چهارشنبه ؟

کور امتیاز او به نمایش گذاشته ناخالص سطح از تن ناشنوایی و عدم همدلی است که فلج روابط برای چند دهه.

در حال حاضر خود را تحریف پیام خواهد شد که اثرات مضر هر دو در مبارزه با نژاد پرستی و وحدت در درون خود را در اتاق قفل است.

مخالف ؟

فقط بخواهید Saints بازیکنان مانند گیرنده گسترده Michael Thomas, مخفی, اردن, Emmanuel Sanders, آلوین Kamara و مالکوم جنکینز که همه علنا به انتقاد از کارفرمایی در روز شنبه و برخی از آنها unfollowed او را در رسانه های اجتماعی.

هیچ بازیکن محکومیت Brees قوی تر بود یا با رنگ و لعاب بیشتر احساسات از جنکینز که شدیم بازیکنان ائتلاف و اتحاد صرف سه فصل اخیر لابی نمایندگان مجلس برای عدالت کیفری اصلاحات رای دهندگان حقوق آموزش و پرورش و دیگر برابری نژادی مرتبط با طرح.

جنکینز’ صدای quivered با احساسات در جفت طولانی ویدئوها کارگردانی در کارفرمایی.

“یورش s— که ما باید برای مقابله با f—— دیوانه در حال حاضر” جنکینز fumed. “Drew Brees اگر شما نمی فهمم چگونه مضر, چگونه حساس با نظرات شما, شما بخشی از مشکل است. فکر می کنم که چون پدربزرگ خود را در خدمت این کشور و شما باید احترام زیادی برای پرچم است که هر کس دیگری باید همان آرمان و افکار است که شما مسخره است. …

“و سپس در اینجا ما در سال 2020 با کل کشور در آتش است. همه شاهد یک مرد سیاه پوست در حال مرگ — قتل — در دست پلیس فقط در خون سرد برای همه برای دیدن. … و در اینجا ما در حال حاضر با جهان در آتش است و شما هنوز هم همچنان به انتقاد از ما چگونه اعتراض مسالمت آمیز به دلیل آن مناسب نیست در آنچه شما انجام و باورهای خود را تا کنون که بدون تصدیق کرد که این واقعیت است که یک مرد به قتل رسید در دست پلیس در مقابل همه ماست که از آن شده است در ادامه برای قرن ها است که همان برادران که شما شکستن ازدحام با قبل از هر بازی بچه ها همان است که شما خونریزی و رفتن به نبرد با هر روز رفتن به خانه به جوامع است که نابود شده است.”

جنکینز بسته تصویری با “من نا امید. من صدمه دیده است. زیرا در حالی که جهان به شما می گوید که شما شایسته نیست که زندگی شما مهم نیست, آخرین جایی است که شما می خواهید به شنیدن از بچه ها که شما را به جنگ با و است که شما در نظر به متحدان و دوستان خود. حتی اگر ما هم تیمی های من نمی توانم اجازه دهید این اسلاید.”

جنکینز در ابتدا نوشته شده در دو ویدئوها اما یک حذف. او گفت که او تا به حال صحبت با Brees اما هنوز هم به اشتراک گذاشته ویدئو دوم با مخاطبان خود در Instagram و توییتر.

جنکینز فقط امضا شده با نیواورلئان این offseason اما هنوز هم دستورات احترام زیادی که در اتاق قفل و در سراسر لیگ.

توماس و Kamara دو تا از محبوب ترین پرستاران بازیکنان و Brees’ دو ترین سلاح های انفجاری. اگر آنها همه خشم به اندازه کافی به انتقاد از خود و کارفرمایی, شما می توانید مطمئن شوید که مقدار زیادی از کمتر برجسته بازیکنان صدمه دیده بودند و همچنین.

این آخرین چیزی است که پرستاران مورد نیاز این offseason. با COVID-19 داشتن مجبور به لغو OTAs و minicamps این تیم امیدوار به تکیه بر قوی شیمی جانباز فهرستی را از دست آماده سازی است.

اما در حال حاضر زمانی که پرستاران گزارش برای اردوگاه های آموزشی در اواخر ماه آینده که به خوبی می تواند اولین بار Brees و هم تیمی های خود دیدار چهره به چهره همه طرف های درگیر باید به رفتن به طول های بزرگ برای التیام زخم. اگر نه خطاب به یک تیم با کوچک شدن پنجره از نخبگان در سطح رقابت می تواند به یک شروع کند و در فصل سختی می تواند حتی سخت تر برای غلبه بر.

Brees باید به کار سخت در حال حاضر و پس از آن برای ذخیره کردن مقدمات لازم برای آشتی. اما بسیاری از بازیکنان هنوز هم می تواند در تلاش برای پنهان کردن احساسات خشم. حتی اگر Brees می دهد احساسی ترین عذر خواهی در بسیاری از بازیکنان در ذهن او در حال حاضر نشان داده شده است که او واقعا گوش دادن به درد خود را.

Brees به راحتی می تواند اجتناب شود همه از این. و او می تواند انجام داده اند بدون حتی این در مورد آنچه که او معتقد است باید خود را قوی قطب نمای اخلاقی.

وقتی پرسیده شد که در مورد پاسخ به پتانسیل اعتراضات او به سادگی می تواند داشته باشد گفت: “من نمی توانم صحبت می کنند و برای هر کس دیگری اما آنچه مهم است این است که ما به مبارزه با هم برای مبارزه با این مشکل نژادپرستی در آمریکا است.”

پایان.

اما به جای او ناشی از زخم است که ممکن است هرگز به طور کامل بهبود یابند. و او و پرستاران ممکن است به پرداخت قیمت.

***

دنبال USA TODAY Sports’ مایک جونز در توییتر @ByMikeJones و گوش دادن به فوتبال جونز پادکست در آیتونز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de