Antonio Sabato Jr. ساخت برنامه برای خود در صنعت سرگرمی پس از آزادی او از لیست سیاه هالیوود به دلیل اعتقادات سیاسی.

در یک صدای جیر جیر در پنجشنبه سابق اپرا صابون بازیگر گفت: او قصد دارد برای شروع یک استودیو فیلم برای پروژه هایی که در هالیوود خواهد خجالتی و دور از.

“ما در حال قرار دادن با هم یک طرح برای ایجاد یک محافظه کار movie studio برای همه میهن پرستان برای انجام پروژه هایی که هالیوود هرگز انجام,” او نوشت. “بیش از یک فهرست سیاه و هیچ بی عدالتی بیشتر از سوسیالیستی را نخبگان.”

حدود یک ساعت بعد Sabato اضافه شده در پیگیری صدای جیر جیر که در استودیو اولین فیلم در حال حاضر در آثار و او را تشویق می کند تمام محافظه کار و تولید برای رسیدن به او.

“به همه محافظه کار و تولید که می خواهید برای ایجاد یک تغییر این زمان در تماس با من و بخشی از تیم ما,” او نوشت. “در حال حاضر ما در پیش تولید با تریل بلیزرز اول ما در خط برای بسیاری از بیشتر و برای اولین بار شروع به استودیوی ما است.”

با توجه به IMDB, “تریل بلیزرز” یک وسترن, درام, انتظار برای یک 2021 انتشار. Sabato است کارگردانی این فیلم را که با او همکاری و نوشت: با Deborah Twiss. ستاره فیلم Kristy Swanson, Stacey Dash و رابرت واگنر. Sabato نیز ظاهر در فیلم است.

“این نبرد نهایی میان خیر و شر بین تاریکی و نور بین خدا و شیطان خود را” می خواند فیلم: IMDB توضیحات.”8 قهرمانان در مقابل 8 خائنانی.”

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به Sabato است تشکر برای نظر بیشتر و جزئیات.

در مصاحبه ای با تنوع در ماه مارس Sabato توضیح داد که چگونه حمایت خود را از رئیس جمهور ساخته شده است آن را دشوار برای او را به حرفه بازیگری خود را بزرگ دوباره.

با توجه به این بازیگر تمام استعداد خود را نمایندگان کاهش یافته است او هنگامی که او مورد حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ریاست جمهوری در سال 2016. به عنوان یک نتیجه, Sabato گفت که او تا به حال به نقل مکان به فلوریدا به دنبال یک حرفه ای متفاوت در ساخت و ساز.

“این وحشتناک” او ادامه داد. “این ذهن دمیدن. این یک رسوایی است. آن را دشوار است, چرا که اگر شما در آن محیط در هالیوود و شما چیزی می گویند که آنها نمی مانند آنها در حال رفتن به شما اجازه می دانم.”

قبل از سال 2016 Sabato به نظر می رسد در عمده اپرا صابون مانند “بیمارستان عمومی” “Melrose Place” و “جسور و زیبا.”

Sabato یکی از معدود هنرمندان به صحبت در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه در ماه جولای سال 2016. در طول یک ABC مصاحبه ای که در ماه بازیگر امواج ساخته شده زمانی که او اصرار داشت و سپس رئیس جمهور باراک اوباما بود “کاملا” یک مسلمان.

“این یک رسوایی’: Antonio Sabato Jr. می گوید حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن هزینه او حرفه بازیگری خود را

زمانی که کار بازیگری خود را شروع به سرد Sabato راه اندازی شد پیشنهاد ناموفق برای کالیفرنیا کنگره صندلی به عنوان یک جمهوریخواه در سال 2018 اما از دست به دموکرات جولیا Brownley.

در حالی که صحبت کردن به یک شرکت توزیع در مورد گرفتن یک فیلم تولید Sabato به یاد می آورد او گفت: “ما هرگز توزیع یک فیلم با شما در آن به دلیل وابستگی خود را با رئیس جمهور است.”

“واقعیت این است که این قدرت است که باعث می شود فیلم اتفاق می افتد در هالیوود – مصاحبه مدیران و تولید کنندگان اجرایی تولید کنندگان و مدیران — همه آنها لیبرال” او گفت:. “آنها نفرت هر کسی و یا هر چیزی که پشتیبانی از این رئیس جمهور.”

این بازیگر گفت: او را به نام سابق خود را تکرار کنید و ببینید اگر آنها می خواهم نظر کار کردن با او را دوباره. تمام کاهش یافته است.

“یک دلیل” او ادامه داد. “فقط ساده و ساده است. آنها نمی خواهد لمس من به دلیل آن خواهد بود بیش از حد دشوار است برای گرفتن یک کار.”

پس از سال 2016 Sabato تا به حال 10 صفحه نقش و نه از جمله بخشی خود را در “Trail Blazers.”

با وجود حرفه ای, ضربه, Sabato گفت: صداقت و باورهای “هنوز هم دست نخورده” — و این که او می داند که او تنها نیست.

“من می دانم که بسیاری از بازیگران که در حال دروغ گفتن در مورد که آنها در حال رفتن برای رای دادن به دلیل آنها نمی خواهند تلخه,” او گفت:. “آنها نمی خواهید به صحبت در مورد و اخراج از مجموعه فیلم. این جدی است.”

Sabato است که نه تنها سرگرم کننده برای عموم به رئیس جمهور. در دسامبر 2019, Jon Voight به نام برای پیروان به دعا برای رئیس جمهور و حزب دموکرات به عنوان “ترس” از “مغلوب ساختن پیشی جستن حقیقت برای نجات این کشور است.”

بازیگر Roseanne Barr که از دست او ABC نشان می دهد در سال 2018 بیش از یک نژادپرست tweet به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش در توییتر در ماه اوت سال 2018 با پوشیدن یک برگ برنده 2020 کلاه. “چشم انداز 2020” او زیر نویس تصویر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de