اگر شما باور در لعنت و سپس شما رو به تعجب اگر یک سحر و جادو معشوق تلویزیون موسیقی سریال “Glee” مبهوت در طول سال با مرگ نابهنگام خود بازیگران و خدمه. در حال حاضر می آید آخرین تراژدی: فرض غرق شدن Naya Rivera.

محققان در ادامه جستجوی خود را و بهبود تلاش برای ریورا, 33, بهترین و شناخته شده به عنوان روزنوشت سانتانا لوپز در روز پنج شنبه در یک مخزن 60 مایلی شمال غربی لس آنجلس در لس پادرس ملی جنگل توسط Ventura County Sheriff ،

ریورا ناپدید شده در آب های دریاچه Piru روز چهارشنبه پس از او و او 4 ساله و پسر Josey دورسی اجاره یک پل موقت نظامی زدن قایق در محبوب تفریحی مقصد گفت: سروان ، اریک Buschow سخنگوی کلانتر ، مقامات همچنین گفت ریورا شده بود به این دریاچه در گذشته است.

ساعت بعد قایق داشت در انتهای شمالی مخزن با پسر بچه به تنهایی و خواب داخل پوشیدن جلیقه نجات و ریورا از دست رفته است. او شناسایی شد و بر روی قایق خود را وسیله نقلیه هنوز در پارکینگ. کودک را نجات دادند و امن است با بستگان.

Buschow گفت: جستجوگران باور او رفت و به آب و به طور تصادفی غرق شدند. کلانتر مقامات وجود دارد گفت: هیچ شواهدی از بازی ناپاک یا هر نشانه ای از یک خودکشی است. کالبد شکافی را تعیین علت نهایی مرگ.

اگر چه شرایط ریورا را فرض مرگ باقی می ماند و مشخص نیست در حال حاضر وجود دارد بدون شک این یکی دیگر از grievously غم انگیز از حادثه در میان مردم که در تولید و ستاره دار در “سرور و نشاط” بسیار محبوب موسیقی سریال در فاکس در مورد یک شهر کوچک را در دبیرستان glee باشگاه و شخصی درام های نوجوانی بازیگران.

“Glee” برای اولین بار در فاکس در مارس 2009 به طول انجامید و برای شش فصل به فصل قبل از پایان دادن به در سال 2015. آن را به دست آورد مخاطبان زیادی از طرفداران اختصاص داده شده که با استفاده از رسانه های اجتماعی به صحبت کردن نشان می دهد و ستاره های مورد علاقه خود و شخصیت.

این تصور که “نفرین” وجود داشته باشد در فرهنگ پاپ گسترده است اگر غیرعلمی. برای مثال بسیاری از مردم صحبت آگاهانه – و حتی نوشتن کتاب در مورد “27 باشگاه” این وحشتناک تلفات از نوازندگان که درگذشت در سن 27 از جمله بزرگ “شش”: امی واینهاوس, Kurt Cobain, جیم موریسون جیمی هندریکس و جنیس جاپلین و برایان جونز.

“که همه آنها مرگ در 27 خالص است تصادف” با توجه به هوارد Sounes نویسنده 2013 کتاب “27: تاريخ 27 باشگاه” است که شناسایی 50 نوازندگان که فوت در آن سن و سال.

“اما شما که همه شش تا به حال کاملا دشوار کودکی” Sounes گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “همه آنها می خواهم انجام شده است مواد مخدر از آنجایی که آنها بچه و بسیاری از آنها نشان داد نشانه هایی از اختلالات شخصیت از زمانی که آنها جوان بودند. هنگامی که شهرت آمد سریع است.”

برای کسانی که در ارتباط با “Glee” مرگ آمد در 30s خود را و گاهی اوقات به خودکشی و یا مصرف بیش از حد و در یک مورد هر دو:

Cory Monteith: مرگ شوک طرفداران

Monteith که بازی دوست داشتنی, سوار کار ماهر-تبدیل-geek heartthrob فین هادسون در نشان دادن مرده پیدا شد در هتلی در ونکوور کانادا در جولای 13, 2013. او 31.

با توجه به بریتیش کلمبیا پزشکی قانونی گزارش او از یک اتفاقی مواد مخدر مصرف بیش از حد مربوط به سمی مخلوط الکل و هروئین.

Monteith تا به حال به طور داوطلبانه پذیرفته شده خود را به یک مرکز نوتوانی در مارس 2013 برای اعتیاد به مواد. او آخرین بار در ماه ژوئن با دوست دختر خود را و “Glee” co-star, Lea Michele, در Chrysalis پروانه توپ.

اما طرفداران “Glee” بودند غافل از تاریخ خود را از اعتياد و مسائل پس از مرگ او شوکه آنها و گسترده تر سرگرمی جامعه است. نمرات از طرفداران و دوستان سوگواری او را در توییتر. میشل بود به خصوص برای ویران سال پس از, او گفت:.

رایان مورفی تهیه کننده اجرایی این نمایش توضیح داده شده مانتيث به عنوان “مهربان ترین بخشنده” که “تا به حال هرگز یک کلمه بد برای هر کسی است.”

“Glee” به او دست sendoff در ادای احترام قسمت که اکتبر با عنوان “کارفرمایی” نوشته شده توسط مورفی و همکار اجرایی تولید Brad Falchuk و Ian Brennan.

“من هرگز دیده می شود یک خدمه که نمی توانید تیراندازی ادامه می دهند چرا که آنها به سمت چپ اتاق گریه. آن را بسیار سخت” مورفی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، “من تلاش حتی کار بر روی آن به دلیل آنچه که شما در حال دیدن چیزی است که آنها احساس خود را در مورد نه فقط فین اما Cory. این اجراهای شگفت انگیز در سراسر هیئت مدیره. … همه در رفت و آن را با مقدار زیادی از عشق.”

جیم فولر Jr: دستیار کارگردان محبوب با بازیگران

تنها چند روز پس از Monteith ادای احترام قسمت فیلم برداری شده بود فولر و دستیار کارگردان در “Glee” پس از یک حرفه ای در های متعدد دیگر نشان می دهد تلویزیون درگذشت در خواب خود را در سپتامبر. 14, 2013. او 41.

علت مرگ منتشر شد اما اعتقاد بر این است که درگیر نارسایی قلبی است.

فولر شده بود یک عضو از خدمه از آغاز نشان می دهد و محبوب با بازیگران. بعد از آن نشان می دهد ادای احترام به او نشان نام او مزین در یک صندلی برای عروسی ،

نانسی Motes: مرگ برگ جولیا رابرتز دل شکسته

Motes یک دستیار تولید در “Glee” و برادر جولیا رابرتز و اریک رابرتز مرده پیدا شد در یک وان حمام در سن 37 در لس آنجلس خانه on Feb. 9, 2014.

لس آنجلس, دفتر پزشکی قانونی گفت: یک کالبد شکافی و سم شناسی آزمون تعیین او غرق شده پس از مصرف چند دارو که برای عموم شناخته شده است.

او پشت سر خودکشی توجه داشته باشید و آن را به خانواده اش.

“این فقط دل شکستگی” رابرتز گفت: در مصاحبه با وال استریت ژورنال. مجله بعد. “وجود ندارد کلمات برای توضیح آنچه هر یک از ما را از طریق بوده است در این 20 روز. این ساعت توسط ساعت چند روز اما شما فقط به دنبال نگه داشتن به آینده.”

علامت Salling: درگذشت در حالی که در انتظار صدور حکم

Salling که نوح “جن” Puckerman و یک بار مورخ ریورا مرده پیدا شد در ژانویه. 30, 2018, در استانبول در منطقه از راه دور از Tujunga کانیون چند مایل از خانه خود را در سانلند-Tujunga محله در دامنه سن گابریل کوه.

لس آنجلس, دفتر پزشکی قانونی بعد از حکومت مرگ او خودکشی. او 35.

در آن زمان Salling مواجه شد فدرال حکم زندان برای در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان. او دستگیر شد و در ماه دسامبر 2015 و پس از پلیس لس آنجلس در خدمت یک حکم جستجو در خانه خود را که تبدیل شده تا بیش از 50000 نامشروع تصاویر بر روی کامپیوتر خود و یک درایو انگشت شست با توجه به بعد مورد درخواست.

در ماه مه سال 2016 او متهم شده بود در یک فدرال کیفرخواست با دریافت و در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان وزارت دادگستری در لس آنجلس اعلام کرد. او برنامه ریزی شده بود به اعدام محکوم شد تحت یک مورد درخواست که او در آن بستری برای در اختیار داشتن تصاویر مستهجن از کودکان پیش از بلوغ.

Salling مرگ شد سوگواری توسط خانواده اش اما طرفداران “Glee” تا به حال احساسات مخلوط با توجه به توییت در بیان وحشت خود را از جنایات و قدردانی خود را برای شرکت در یک نمایش است که به معنای بسیار به بسیاری از.

گذشته از این, مرگ و میر, دیگر عوامل به “نفرین” تم اطراف “Glee”: طرفداران در رسانههای اجتماعی اشاره کرده اند چندین پیشامد ناخواسته صحنه نشان می دهد که بعد panned در زندگی واقعی است.

در سال 2013 قسمت یاد Monteith و شخصیت او ریورا به عنوان سانتانا سنگ گروه پری “If I Die Young” که همچنین شامل خط “غرق شدن در رودخانه در سپیده دم است.”

Salling شخصیت پیش بینی شده در فصل 3 که تا سال 2030 او خواهد بود در “زندان و یا مرده و یا هر دو.” در نقطه دیگر او را متقاعد شود توسط معلم هالی هالیدی (Gwyneth Paltrow) به ایجاد یک نوار کاست با یکی دیگر از دانشجویان که تشکیل پورنوگرافی کودکان.

شده اند وجود دارد دیگر اخیر مجادلات بازگشت “Glee” به عناوین. :

در ماه نوامبر, Melissa Benoist (خجالتی Marley رز در فصول 4 و 5) باز در مورد زنده ماندن استفاده داخلی. هر چند او هرگز نام و نام آنلاین sleuths با اشاره به جدول زمانی همسان به رابطه او با شوهر سابق و سابق “Glee” عشق علاقه بلیک Jenner (jock رایدر لین).

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به Jenner در زمان و او نه پست شده در رسانه های اجتماعی از قبل از Benoist ساخته شده خود را اعلام.

“Glee” عناوین ساخته شده دوباره در این سال هنگامی که فصل 6 عضو بازیگران سامانتا افزار (جین هیوارد) متهم لیا میشل (همیشه نفرت انگیز Rachel Berry) از ساخت “پس از سانحه microaggressions” نسبت به مجموعه از جمله یک نظر در مورد مدفوع در کلاه گیس.

“من گوش به این انتقادات و من در یادگیری و در حالی که من بسیار متاسفم من بهتر خواهد بود در آینده از این تجربه” میشل 33 نوشت: در ژوئن 3 Instagram post.

پس از آن بیشتر “Glee” ستاره وزن در جمله Heather Morris (ditzy, تشویق کن, بریتنی پیرس) که گفت: میشل بود “بسیار” ناخوشایند به کار در حالی که Amber Riley (مرسدس بنز جونز) و الکس نیوول (منحصر به فرد آدامز) به اشتراک گذاشته شده فایل های Gif در توییتر که پیشنهاد آنها موافقت با Ware را ارزیابی.

کمک: جرمی کودکان شهرستان ونتورا ستاره.

اگر شما یا کسی که شما می دانید ممکن است مبارزه با خودآزاری و یا افکار خودکشی, شما می توانید تماس بگیرید و ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 800-273-TALK (8255) هر زمان روز یا شب و یا چت آنلاین.

بحران خط متن نیز فراهم می کند, رایگان 24/7, محرمانه, پشتیبانی از طریق پیامک به مردم در بحران, زمانی که آنها شماره گیری 741741.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de