فانتزی بیس بال 2020:

در آوریل 1, راب مانفرد و تونی کلارک (imaginarily) برگزار شد این مشترک زوم کنفرانس خبری.

مانفرد: تونی و من تصمیم به لغو 2020 فصل لیگ بیس بال امروز. ما بیش از حد بسیاری از موانع برای روشن شدن بیش از حد بسیاری از لجستیکی معضلات به اندیشیدن بیش از حد بسیاری از مردم رنج می برند.

همه بلیط خریداری شده برای سال مسترد خواهد شد فورا. من و تمام 30 تیم اجرائی و رئیس جمهور خواهد داد تا حقوق ما را به اطمینان حاصل شود که ما کمتر-پرداخت کارکنان از جمله ما جزئی بازیکنان لیگ برتر و gameday کارگران تحت پوشش خواهد شد.

کلارک: من بیش از حد خواهد شد جریمه پرداخت من — اگر چه من را ندارد تا آنجا که راب (هر دو مردان خندیدن) — و در اینجا چیزی است که بازیکنان ما تصمیم گرفته اند: هر کسی که بیش از 20 میلیون دلار در سال گذشته اهدا خواهد شد $1 میلیون نفر است. هر کسی که به دست آورده بین $10 میلیون و 20 میلیون دلار را به $500,000. که در مجموع $61.5 میلیون نفر است.

مانفرد: ما صاحبان مطابقت خواهد کرد که $61.5 میلیون دلار که 123 میلیون صندوق به نظارت به طور مشترک کمک خواهد کرد که با خانواده های نهفته COVID-19, شخصی, تجهیزات حفاظتی, مبارزه, کسب و کار و هر چیز و هر چیز دیگری. ما بازیکنان و مدیران و مربیان و جلو دفتر اعضای صرف خواهد شد در سال بازدید از این سیاره از خانه های خود آوردن توجه که در آن مورد نیاز است ارائه مجازی آغوش و امیدوارم ایجاد چند لبخند. خداوند حاضر ما شما را در مورد علاقه خود را در ballpark را در 2021.

شده خواهد بود, عالی, درست است ؟ در حال حاضر آن را تبدیل به آنچه که می توانست مانند زمانی که دایان لین پیش بینی رقص در یک تاکسی و هرگز ورود اولیویه مارتینز آپارتمان در “بی وفا.”

Mets
قفل سیتی زمینه است.چارلز Wenzelberg/نیویورک پست

شاید مانفرد Clark و معاونان آنها می تواند تکان دادن راه خود را از این جمعی-چانه زنی بنبست در هفته آینده. کار را از طریق متقابل خود را تحقیر به کشف مالی مشترک حل و فصل بهداشت و مسائل ایمنی و پا زدن در بهار از آموزش در دو هفته به شروع فصل در اوایل ماه جولای.

حتی اگر که رخ می دهد هر چند زخم از این گذشته دو ماه معطل خواهد شد. چرا که در طول زمان بی سابقه درد فداکاری و تفرقه MLB نه افتخار آن خود اظهار داشت: نقش به عنوان یک نهاد اجتماعی است.

شروع با این استدلال که تشدید این زوج هفته گذشته می آید و به عنوان بدجور تن ناشنوا است. MLB بازیکنان ارتباط نیست به اندازه کافی هشدار عضویت در آن است که صاحبان بپرسید برای پرداخت دیگری قطع اگر بازی برگزار می شود تنها بدون پرداخت طرفداران و اتلاف زمان با این استدلال مسخره که اواخر مارس توافق حل و فصل این موضوع از بازیکن پرداخت. MLB خود را در ضمن پیشنهاد sliding-scale فرمول به بازیکنان که کاملا با این نسخهها کار خوبی برای یک تیم مقابل دفتر و نه در همه به یک اتحادیه به تصویب رای دادن. چگونه یک کار وکیل انجام به عنوان مانفرد خواهد انتقادات و چنین راه اندازی ریختن و دچار سردرگمی.

برای کسانی که زیر فصل ها و آیه از این سمی مذاکرات خبر خوب این است که MLB پیدا کرده است روش های دیگر سم در محصول خود را. تیم های گرفته شده خود را شیرین زمان سرویس دهی به مشتریان خود را برای بلیط به بازی که در بهترین حالت برگزار خواهد شد با هیچ کسی در می ایستد و بدترین مجرمین از جمله یانکی ها و متس را مجبور مشتریان خود را به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی به جای به سادگی فرایند بازپرداخت.

بازی آینده علاوه بر رنج می برد با کوته تصمیم به بریده بریده در این سال تازه کار, پیش نویس به پنج دور به عنوان به خوبی به عنوان فردی آزاد باشگاه های جزئی leaguers مرتبه — و یا در مورد یک را نمی پرداخت آنها — و برش حقوق کارمندان ساخت پنج ارقام است.

این بد اعمال را کاهش دهد کار خوب انجام شده توسط مردمی مانند Marlins مدیر عامل Derek Jeter که انجام بدهد تا خود را به 5 میلیون دلار حقوق و دستمزد و یا بازیکنان مانند Giancarlo استانتون دیوید قیمت و پیت آلونسو) که اهدا پول خود را و/یا زمان در راه های متفکر و یا تیم های مانند Royals که باید نگه داشته و خود را جزئی leaguers. خیلی بد یک زنجیره می کشد تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه آن است.

امید بستن به بازی در حالی که بهترین راه این می تواند به تقویت این صنعت تا به حال دو طرف از بین رفته در مورد آن کاملا متفاوت است. و بیس بال هنوز هم می توانید آن را به عقب در این زمینه قبل از هاکی و یا بسکتبال.

خیلی دیر است, اما, برای این ورزش منجر شود. آن را واقعا کاهش یافته است توپ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de