واشنگتن – مایکل کوهن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان سابق منتشر خواهد شد به خانه حبس پس از یک قاضی فدرال در نیویورک است که او از بازگشت به زندان به عنوان یک عمل تلافی جویانه خود تصمیم به نوشتن یک ارسال به تمام کتاب در مورد کارفرمای سابق خود است.

“من نمی توانم باور نسبتا که آن را در هدف … برای متوقف کردن ورزش از متمم اول قانون اساسی حقوق” به انتشار یک کتاب و بحث در مورد آن در رسانه های اجتماعی ایالات متحده در منطقه قاضی آلوین Hellerstein گفت: در جلسه پنج شنبه.

قاضی دستور داد اداره زندانها به انتشار کوهن بازگشت به خانواده خود را روز جمعه بعد از ظهر. کوهن بوده است در انزوا پس از او فرستاده شده بود بازگشت به زندان در اوایل این ماه.

یک بار خود توصیف fixer برای رئیس جمهور اجازه داده شد در ماه مه به صرف باقی مانده از دوران محکومیت خود را به خانه حبس به دلیل coronavirus نگرانی در زندان فدرال سیستم.

کوهن بازگشت به زندان در اوایل این ماه پس از او حاضر شرایط خود را در خانه حبس, زندان, مقامات گفت. مقامات در آن زمان بودند نهایی کوهن پردازش به خانه حبس به عنوان بخشی از ایالات متحده مشروط دفتر فدرال محل نظارت بر برنامه است.

لانی دیویس کوهن مشاور حقوقی گفت: کوهن ملاقات با مقامات به بیش نهایی شرایط خانه حبس و برای به دست آوردن مچ پا دستبند نظارت بر زمانی که او خودداری کردند در یک مورد نیاز ارائه که او صحبت نمی کنم به مطبوعات و یا دنبال قبلا اعلام کتاب پروژه در طول مدت حکم او.

مطبوعات و کتاب ممنوعیت دیویس گفت: بخشی از هشت نقطه لیست ارائه شده به کوهن در این جلسه بود که قبلا برنامه ریزی شده. دیویس گفت که مقامات ترک در این نشست به بحث در مورد کوهن مخالفت با مطبوعات و کتاب ممنوعیت تنها به ایالات متحده مارشال بازگشت حدود یک ساعت بعد از آن حمل مي شود.

کمک: Kevin Johnson

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de