قسمت 4 در یک سری در متس’ چشم انداز بالا.

این بود تا پس از دیوید رایت حرفه ای بود به پایان رسید و یا نزدیک نتیجه رسیدند که متس رو جدی در مورد پیدا کردن آینده خود را برگزیند سوم baseman.

در برت Baty سازمان ممکن است پیدا کرده اند که جانشین. Baty انتخاب شده توسط متس در دور اول از سال گذشته پیش نویس (12th کلی) از دریاچه تراویس بالا در Austin, تگزاس به ارمغان می آورد قدرتمند چپ دست بت و قوی بازوی پرتاب به معادله. او وارد این سال در نظر گرفته میان متس’ top چهار موقعیت بازیکن در چشم انداز پیوستن به shortstops Ronny Mauricio و آندرس Gimenez و جالب Francisco Alvarez.

دو سال قبل از تهیه پیش نویس Baty — با آن روشن رایت را مشکل بازگشت از صدمات ناتوان کننده است که کوتاه خود را حرفه ای — متس مورد استفاده خود را در دور دوم انتخاب شده را علامت Vientos یک قدرت ضربه shortstop که منتقل شد به پایه سوم و صرف در فصل گذشته در پایین یک کلمبیا.

Baty صرف بیشتر از تابستان گذشته در Rookie-سطح Kingsport و در 52 بازی بود .234/.368/.452 اسلش خط با هفت homers و 33 RBIs. Baty به پایان رسید فصل بازی پنج بازی برای کلاس-بروکلین به عنوان طوفان تعقیب حذفی اسکله. در postseason او 3-برای-9 (.333) در صفحه.

ذکر شده در 6-پا-3 و 210 پوند وجود دارد نگرانی در فصل گذشته در مورد Baty تحرک در اطراف پایه سوم اما 20 ساله ظاهر پس از ورود به اردوگاه این بهار ممکن است تقویت سهام خود را.

“او خود را در شکل فوق العاده ای که همیشه مرا تحت تاثیر قرار ،” متس استعداد ارزیاب گفت. “شما بیا یک فصل و کسی می گوید:” هی, نگاه, مطمئن شوید که شما در شکل خوب بهار آینده ” و این بچه در می آید و او دهکدهای از دست داد 15 پوند و او بهتر به نظر می رسد و حرکت بهتر و چیزهای که مرا تحت تاثیر قرار.

برت BatyPaul J. Bereswill

“خوب به دنبال بت بسیار خوب نوسان و او مرد دیگری شما باید به او اجازه رفتن بازی. او در حال رفتن به گرفتن او از مهارت های خوب زیادی حضور دارند.”

از متس’ دیدگاه Baty خواهد ایده آل رسیدن به لیگ اصلی توسط یا 2023 2024. که همزمان با کانو رابینسون قرارداد انقضای شاید اجازه می دهد جف مک نیل به بازی پایه دوم کامل با Amed در روزاریو, Mauricio یا Gimenez در shortstop. McNeil تطبیق پذیری نیز می تواند جای او را در بیرون از محیط.

Baty وارد تابستان گذشته به عنوان بخشی از یک قوی متس پیش نویس کلاس که شامل کوزه جاش گرگ و متی الان در دوم و سوم دور بود. الان در نظر گرفته شد یک دور اول استعداد اما تضعیف در پیش نویس بیش از نگرانی در مورد اینکه آیا او ثبت خواهد. Baty دوم سوم baseman انتخاب شده در سال گذشته پیش نویس پشت Texas Tech به جاش یونگ.

“[Baty] دهکدهای چشمگیر اعتصاب-منطقه نظم و انضباط و کار عالی ساخت کوزه آمده به او” متس مدیر اجرایی بازیکن توسعه Jared بنر گفت: در یک ایمیل. “او چشمگیر قدرت خام است که اجازه می دهد تا او را به درایو توپ را به بیرون از ورزشگاه به تمام زمینه ها.”

Baty را ورزشکاری تنها می افزاید: به او فتنه است. سه-ورزشي standout در دبیرستان او می تواند غوطه دادن بسکتبال و فوتبال استخدام شد توسط من بخش مدارس به عنوان یک کارفرمایی.

“او یک با کیفیت بالا بچه با چشمگیر اخلاق کار و رقابت” بنر گفت. “او مجموعه مثال خوبی برای هم تیمی های خود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de