از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: نیکز.

چرا پاتریک اوینگ حتی در نظر گرفته شده برای سر مربیگری کار ؟ به نظر می رسد مانند او را در حداقل امن تر از دیگر مربیان با توجه به پشتیبانی فن. — Ace در تل آویو

خبر خوب این است سارکوم خارج از بیمارستان و پیشرفت خوبی از خود اخیر COVID-19 تشخیص است. خبر بد نیکز افسانه ای ممکن است رقم به مربیگری این جستجو است که آغاز خواهد شد هنگامی که نیکز می دانم فصل خود رسیده است.

اگر استیو میلز هنوز رئیس جمهور سارکوم قطعا خواهد بود یک هدف است. با توجه به NBA منبع آسیاب رسیده به سارکوم در آخرین مربیگری جستجو در سال 2018 است.

اما سارکوم تا به حال فقط به پایان رسید خود را rookie فصل در جورج تاون و آماده بود به ترک و در عین حال با توجه به دو منبع آشنا با این وضعیت. از این رو سارکوم نبود یکی از مربیان 11 میلز مصاحبه.

Patrick Ewing
پاتریک اوینگسازمان حفاظت محیط زیست

میلز در حال انجام یک کار خوب در گرفتن سارکوم در زینت های خوب با سازمان است. تجارت خود را تقاضا است که شامل یک لیست از یک باشگاه (سیاتل) را فراموش نکرده بود برای مدت زمان طولانی توسط مالک جیمز دولان.

سارکوم به خوبی انجام شد در جورج تاون اما دهکدهای از دست داد سه بازیکن کلیدی از طریق انتقال. NCAA کاسته است تا در انتقال پوشی که احتمالا باعث کالج, فرفره به عنوان مطلوب نیست. سارکوم رکورد است 49-46 در سه فصل. او 15-17 هنگامی که بزرگ شرق مسابقات لغو شد در ماه مارس ،

نیکز جمهور لئون رز هرگز سارکوم به عنوان یک مشتری به عنوان Hall of Fame مرکز David Falk مرد از ابتدا. بنابراین افزایش ندارد یک رابطه با سارکوم به عنوان او می کند با Tom Thibodeau کنی اتکینسون و جان Calipari — همه هنرمندان خلاق آژانس مشتریان.

سوال این است که پس از سه فصل در کالج خواهد سارکوم در حال حاضر هر گونه علاقه در حال بالا دستیار در Thibodeau کارکنان? Thibodeau مربی سارکوم به عنوان یک نیکز دستیار از 1996-2000.

بازگشت در سال 2015 زمانی که او یک شارلوت دستیار سارکوم به من گفت که او هرگز می خواهم یک کالج سر کار مربیگری به دلیل استخدام. بنابراین من انتظار نداریم که او را به یک lifer. و من فکر می کنم این احتمال وجود دارد یک روز 57 ساله سارکوم خواهد مربی تیم نیکز.

ارسال نیکز سوالات پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

یکی NBA منبع می گوید جورج تاون اجرا به شیرین 16 خواهد بود ارزشمند به NBA سر مربیگری شانس.

اگر یک مربی دانشگاه افزایش خواهد nab آن دیرین خود را دوست صمیمی Calipari که ادعا می کند هیچ علاقه یا ویلانووا را Jay رایت که احتمالا به مقصد Sixers پایین جاده.

افکار خود را در مورد Killian هایس در 6 انتخاب کنید (با فرض نیکز که انتخاب کنید)? — Jason Smith

در شماره 6 هیز ممکن است بیش از حد از یک نقطه-گارد پروژه افزایش یافت. پیشاهنگی کمی نگران سرعت خود را. که 18 ساله آمریکایی southpaw بزرگ شده در فرانسه (پدر بازی های برگزار شده در خارج از کشور) قبل از بازی در آلمان حرفه ای در این فصل برای تلفن های موبایل بیش از حد مانند فرانک Ntilikina. رز خواهد بود مناسب تر برای رسیدن به با پویا تر به ثمر رساند گارد نقطه مانند محلی محصول کول آنتونی.

واقعا آیا نیکز می خواهید برای مقابله با Lavar? — Elex ویلیامز

می تواند Lavar نیروی تیم های دیگر برای هدایت به دور از LaMelo? — اردن گروبر

بله و بله. ما گزارش نیکس بود, ساق پوش, جوراب توپ شماره 1 خود را در پیش نویس هیئت مدیره در سال 2017. آنها به خوبی آگاه از پدر Lavar توپ گریز از مرکز, اما مراقبت بیشتر در مورد ساق پوش, جوراب استعداد. نیکز به ما گزارش شنبه گذشته به فروش می رسد در LaMelo توپ به عنوان شماره 1 دارای گارد نقطه در هیئت مدیره خود به دلیل بالا خود را وارونه به عنوان یک 6-پا-7 راننده/بازیساز. اگر نیکز حرکت می کند تا در قرعه کشی به بالا 3 تیم می تواند ترس دور از Lavar اگر او نمی خواهد اجازه دهید LaMelo کار کردن وقتی که مجاز. تیم می تواند یا مایل به تجارت و یا عبور در دسترس نباشد. Lavar است در رکورد گفت: او می خواهم LaMelo در نیویورک که در آن نیکز یک قبر نیاز به یک نقطه شروع گارد. بازار بزرگ یک مزیت بیش از حد. گل رز با برخورد توپ به خانواده که سه توپ برادران بودند به طور خلاصه بخشی از هنرمندان خلاق آژانس.

می تواند (جیمز) دولان فروش این تیم به شهرستان ؟ همه طرفداران می تواند خرید سهام و (باید) حق رای در صورتی که یک NY آدرس. — جیمز Donohue

که جالب خواهد بود که پس از نیویورک مشهور می دانید بسکتبال بهتر از طرفداران در دیگر شهرستانها. باغ جمعیت نازل شده است و ادای آن هوش تشویق دفاعی خوب بازی به عنوان بسیار به عنوان یک پرواز غوطه دادن. این عرصه که در آن شعار از “دی-fense” نشات گرفته است. اگر نیکز آن را به اورلاندو را راه اندازی مجدد و Dolan انتخاب شده است به عنوان یکی از 35 فرد سفر, پارتی, حداقل او نمی خواهد که برای مقابله با “فروش تیم” شعارهای در فن کمتر دیزنی تربیت بدنی. به 4 میلیارد دلار سوال (حق رای دادن را به ارزش قبل از همه گیر) این است که در نهایت دولان فروش این تیم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de