‘وال استریت نیست این بی شکل یکپارچه لکه, اما اکثر مردم من صحبت کردن در وال استریت فکر می کنم آن را به ارزش گرفتن آمار به مغلوب ساختن پیشی جستن ، آنها او را به عنوان یک تهدید وجودی.’

که یک بانکدار وال استریت توضیح به غرور نمایشگاه در مصاحبه ای چگونه از منظر او همسالان خود هستند با کمال میل آماده به حرکت بازار تحت جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری.

“آنها گفتند: ما می خواهم برای دیدن بایدن له مغلوب ساختن پیشی جستن” او در ادامه اضافه کرد که او نمیخواهد دموکرات ها کنترل سنا. در جهان خود را قانونی gridlock چیز خوبی است و رای دادن به جمهوری خواهان برای حفظ سنا است که اساسا “مطمئن شوید هیچ چیز رادیکال اتفاق می افتد.”

غرور عادلانه منبع به اشاره به بایدن با وجود این واقعیت است که در اعماق جیب وال استریت احتمال دریافت ضربه تعمیرات اساسی از مغلوب ساختن پیشی جستن 2018 طرح مالیات زیرا این امر به معنی افزایش مالیات برای ثروتمندان و شرکت های بزرگ و همچنین سود سرمایه.

بایدن گفت: در یک مجازی جمع آوری کمک در ماه گذشته که او به احتمال زیاد خواهید برگردید خیلی از مغلوب ساختن پیشی جستن 2 تریلیون دلار کاهش مالیات “و بسیاری از شما ممکن است شبیه به آن.” اما این واژه ها به نظر نمی رسد به زحمت بسیاری از مدیران و بانکداران و تجار در وال استریت با توجه به Vanity Fair.

هنوز وال استریت یک رای که تهمت بوده است معاشرت برای خیلی از ریاست جمهوری خود و توییتر خود را TWTR, +1.50% خوراک پر شده است توییتهایی شعار نفوذ خود را در بازار سهام:

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به استفاده از ترس به عنوان یک تاکتیک در اجرا تا انتخابات ماه نوامبر و اوایل این ماه هشدار داد که هر گونه سود سرمایه گذاران ممکن است با بهره گیری خود را در 401(k)s می تواند “متلاشی و ناپدید می شوند” در عجله بسر می رسانید اگر او برنده نیست چهار سال دیگر در کاخ سفید است.

اما JPMorgan Chase & Co. می گوید که چنین نیست و این یک پیروزی برای بایدن در حال حاضر جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال های اخیر ملی, نظر سنجی خواهد بود “خنثی به اندکی مثبت” برای سهام.

“با توجه به ضعف اقتصادی و کسب و کار بهبود و رشد شغلی هستند به احتمال زیاد به ترتیب اولویت بیش از سیاست های است که می تواند تعدیل رشد اقتصادی و شاید حتی به خطر اندازد مورد نظر 2022 midterm نتیجه انتخابات” تیم گفت: در توجه داشته باشید. “بیشتر و بیشتر رویکرد دیپلماتیک داخلی/سیاست خارجی به احتمال زیاد خواهد شد در نتیجه کاهش نوسانات سهام و خطر پرمیا.”

به عنوان آن می ایستد در حال حاضر بازار سهام است و به تهمت و مقدار زیادی از مهمات با میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -0.23%, S&P 500 SPX +0.28% شاخص Nasdaq Composite COMP +0.28% ادامه راه برنده قوی فشار چهارشنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de