توکیو فرماندار Yuriko Koike گفت: ممکن است لازم باشد به مرحله “ساده” بازی های المپیک سال آینده با توجه به تاثیر COVID-19 همه گیر است و سازمان در حال حاضر بحث در مورد تغییرات احتمالی.

Koike نظرات آمده پس از Yomiuri روزنامه گزارش داد که گزینه های مختلف مانند اجباری coronavirus تست و داشتن کمتر تماشاگران بودند که در نظر گرفته شده توسط سازمان.

John Coates, رئیس کمیته بین المللی المپیک را (IOC) برای بازرسی توکیو گفت: عدم دفاع در برابر کروناویروس جدید, تهدید ها و سازمان تا به حال به شروع به برنامه ریزی برای آنچه که می تواند یک “بسیار متفاوت” بازی های المپیک اگر وجود دارد هیچ نشانه ای از COVID-19 ریشه کن.

Koike نمی تواند به جزئیات اما گفت: این بحث لازم بودند.

“برگزاری المپیک و پارالمپیک بازی های تماس برای همدردی و درک Tokyoites و مردم ژاپن” Koike به خبرنگاران گفت:.

“برای این که ما نیاز به توجیه آنچه که نیاز به توجیه و ساده آنچه باید ساده است.”

این Yomiuri با استناد به دولت و کمیته سازماندهی منابع گفت: ساخت Polymerase chain reaction (PCR) آزمون اجباری برای همه تماشاگران — در علاوه بر این به ورزشکاران و کارکنان و محدود کردن جنبش در داخل و خارج از ورزشکاران روستا در میان گزینه های ژاپن خواهد گفتگو با کمیته بین المللی المپیک.

کمیته بین المللی المپیک و دولت ژاپن در ماه مارس صورت گرفت تصمیم بی سابقه ای برای به تاخیر انداختن بازی که تا به حال شده است با توجه به شروع در ماه ژوئیه برای یک سال با توجه به شیوع کروناویروس.

یک تاخیر بیشتر فراتر از 2021 شده است را رد کرد.

جدید کروناویروس آلوده بیش از 6.4 میلیون نفر و کشته شدن حدود 380,000 در سراسر جهان است. ژاپن اجتناب نوع مواد منفجره شیوع دیده می شود در کشورهایی مانند ایالات متحده و برزیل با حدود 17000 عفونت و 900 شناخته شده مرگ و میر به تاریخ.

زمانی که خواسته از نظر توکیو 2020 سازمان کارگردانی رویترز به آن به طور منظم در کنفرانس خبری برنامه ریزی شده برای بعد از آن در روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de