متس را حس آشنا برای باز کردن موفقیت در غیر طبیعی زمان: شرمن

یعقوب deGrom تن به تن درخشان و در عین حال برنده نیست. اما پس از آن باز روز — حتی در اواخر جولای — متس انجام دا

توسط NEWSAMINS در 4 مرداد 1399

یعقوب deGrom تن به تن درخشان و در عین حال برنده نیست. اما پس از آن باز روز — حتی در اواخر جولای — متس انجام داد.

بود که همه کاملا آشنا است.

بنابراین بسیار دیگری نمی شد. آن را هنوز هم طول می کشد استفاده می شود برای برش مقوا طرفداران لوله کشی در صدا و یک hitter وظیفه تعیین شده در یک لیگ ملی پارک. به خصوص وقتی که DH است Yoenis Cespedes. او با بازی در لیگ برتر بازی در 735 روز پس از 20 ژوئیه 2018. او homered که بازی در برابر یانکی ها فقط به عنوان او جمعه در هفتم زمین باز یافته علیه بریوز مسکن کریس مارتین.

پس از آن Cespedes گفت: "من را به عنوان بازیکن از آن." تصور کنید آنچه که می تواند برای متس. روز جمعه خود را هومر نمایندگی تمامیت ثمر رساند در سیتی زمینه در یک بازی که در آن تیم در ترکیب برای رفتن hitless در 20 در خفاش با دوندگان در پایه.

نمره نهایی شد 1-0 که همچنین در حال حاضر لوئیس Rojas' رکورد به عنوان یک لیگ manager.

Rojas هماهنگ خود را تبادل خوب محدود کردن deGrom به پنج نوبت و 72 رزین در righty اول پس از شروع نیاز به وب سایت خود را در پایین با توجه به ناراحتی. Rojas تبدیل به ست لوگو برای دو نوبت به جاستین ویلسون به راه اندازی به جای Dellin Betances یا Jeurys Familia و سپرده دیاز به طریق قلب بریوز سفارش. شاید دیاز کمک کرده بود توسط این واقعیت مقوا طرفداران هرگز بو یا انتقال اضطراب.

Jacob deGrom
یعقوب deGromn. y. پست: چارلز Wenzelberg

این متس خود را بهبود بخشیده لیگ برتر-بهترین خوانده شده را علامت به 39-20 در فصل افتتاحیه از جمله در حال حاضر 1-0 در یک بیماری همه گیر.

به عنوان چهار تیم که فصل باز پنج شنبه شب بود متس و بریوز بازیکنان برگزار شد 200 پا با تکه پارچه های سیاه به عنوان یک pregame بیانیه ای در بی عدالتی اجتماعی. اما هیچ یونیفورم پرسنل kneeled قبل از و یا در طول یک سرود ملی که انجام شد در ویدئو توسط یک رله از کارگران ضروری.

DeGrom آغاز شده بود به تماشای Gerrit کول یانکی ها اولین پنج شنبه در اولین MLB بازی این فصل بود اما برای تبدیل به انیمیشن زمانی که او بود "outvoted 2-برای-1" توسط خانواده اش. اگر هیچ چیز دیگری, دو روز اول از این فصل ارائه شده اعتبار سنجی است که نیویورک دو تا از بهترین استارت در جهان است و این دو می تواند بازی "هر زمین شما می توانید پرتاب من می تواند پرتاب بهتر" در این کوتاه فصل است.

Gerrit کول برگزار دفاع از جهان سری قهرمان اتباع به یک ضربه و یک اجرا در پنج نوبت. DeGrom برگزار می شود, دفاع از, NL East قهرمان بریوز به یک ضربه و بدون اجرا می شود در پنج نوبت موافقت با مدیر خود که این امر می تواند بهترین به فراتر از حد این فشار بدون اینکه به طور کامل کشیده نشده است.

"او جیک امروز" Rojas گفت. مانند این است که گفته او گیبسون امروز یا او Maddux امروز. DeGrom است که در حال حاضر به 28 متوالی بدون گل نوبت پل زدن به فصل گذشته است.

DeGrom اصرار او در هر intracity تقلا دوئل مطلب. این نوع از رباتیک پاسخ در حال حاضر انتظار می رود از deGrom. به جز او هیچ آندروید. حتی با تونل چشم انداز و بازی چهره deGrom به رسمیت شناخته شده و عدم وجود استاندارد, محیط, روی دکمه قطع صدا در این رویداد است. او در بر داشت خود را در تعامل با hitters بیشتر از همیشه به دلیل, خوب, چه چیز دیگری وجود دارد به انجام دهید ؟ که در آن دیگری وجود دارد به دنبال ؟

رقابتی تعامل نمی تواند به خوبی برای بریوز hitters. DeGrom آمار سه رقم با fastball در زمین باز یافته. او در مواجهه 17 hitters در همه رو جلوتر از 10 یا 0-2 یا 1-2. تنها ضربه در برابر او شکسته بت dribbled تنها توسط رونالد Acuna جونیور در یک 0-2 بشه. او هرگز اجازه دهید یک دونده فراتر اولین و او هرگز تا به اجرا و یا دریافت یک در پشتیبانی.

این علامت 35 زمان که deGrom اجازه داده بود که هیچ اجرا می شود بیش از حداقل پنج نوبت و در 12 تا از آنها را — بیش از یک سوم — او موفق به دریافت یک تصمیم. آن رايج شده است به این نکته اشاره کرد که او هیچ چیز برای نشان دادن کار خود را, اما البته او دو Cy Youngs. او اذعان کرد به عنوان یک تبادل نابغه و تحسین هم تیمی چون به عنوان Rojas گفت: "جیک هرگز به شکایت و یا می گویند هر چیزی به بچه ها."

آنچه که وجود دارد به می گویند ؟ وزن تنها بیشتری در متس به پیروزی در هنگامی که deGrom رزین با نوح Syndergaard برای سال و مارکوس بود حداقل برای آینده نزدیک. آنها برنده این دلیل که از یک نوسان.

در میان محیط نا آشنا قدرت deGrom و Cespedes بود به اندازه کافی برای آوردن آشنا روز افتتاحیه موفقیت برای متس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن