رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را تایید نمی کند از یک بخش از دیوار در مرز تگزاس بود که در بخش خصوصی ساخته شده و بخشی از بودجه توسط گروهی از هواداران خود در تگزاس این ادعا “آن را تنها انجام می شود به من نگاه بد” در پاسخ به یک گزارش که در آن ممکن است ناپایدار با توجه به فرسایش.

“من مخالف با انجام این کار بسیار کوچک (کوچک) بخش از دیوار در یک روی حیله و تزویر منطقه توسط یک گروه خصوصی است که پول مطرح شده توسط تبلیغات است. آن را تنها انجام می شود به من نگاه بد و perhsps آن در حال حاضر نیست حتی کار می کنند. باید ساخته شده است مانند بقیه دیوار, 500 plus مایل” رئیس جمهور توییتی.

صدای جیر جیر خود را مرتبط با یک مقاله از نرم افزار Publica و تگزاس تریبیون گفت که کارشناسان از ترس 3-کشش مایل 18-پا بالا فولاد نرده ساخته شده در بانک ها از ریو گراند در خطر سقوط.

خصوصی موانع: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد ورودی در مرز خصوصی ساخت و ساز دیوار

یک گروه به نام “ما برای ساخت دیوار” مطرح شده پول به بخش خصوصی در ساخت قطعات مانع در پاسخ به “سیاستمداران در هر دو طرف مانع رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای ساخت یک دیوار در ما مرز جنوبی.”

تلاش شروع به عنوان یک GoFundMe کمپین راه اندازی شده توسط برایان Kolfage در دسامبر 2018 در میان خاموش کردن دولت برانگیخته توسط کنگره تمایل به تصویب بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای ساخت یک مرز جدید دیوار که شده بود یک بخش مرکزی از کمپین 2016. Kolfage بعد از ثبت نام که مطرح شده است و بیش از 25 میلیون دلار به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی.

Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن پیام از ویژگی های برجسته در ما ساخت دیوار صفحات رسانه های اجتماعی. هیئت مدیره خود را شامل سابق کاخ سفید مشاور استیو Bannon و تهمت متحد کریس Kobach به عنوان مشاور عمومی. معلوم نیست چرا تهمت معتقد است این بخش از دیوار گروه کمک صندوق در نظر گرفته شده بود به او “نگاه بد است.”

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, Kolfage ارسال شده یکی از خود گفت: بودجه خصوصی بخش از دیوار تصویب شده توسط دولت رئیس جمهور است.

“خصوصی دیوار که @WeBuildtheWall ساخته شده و بودجه است @DHSgov @CBP تایید شده و تایید شده است. هرگز فراموش نکنید که آن را” Kolfage گفت.

‘آن را ‘ بسیار مثبت’: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار یک منتقد مکزیک در حال حاضر ستایش رئیس جمهور آن

ما در ساخت این دیوار در نهایت ارائه شده حدود 1.5 میلیون دلار برای $42 میلیون پروژه در ماموریت, Texas.

این شرکت در پشت ساخت و ساز داکوتای شمالی-بر اساس فیشر صنایع اعطا شده است 1.3 میلیارد دلار فدرال قرارداد برای ساخت مایل از مرز دیوار در آریزونا بزرگترین قرارداد از جمله به تاریخ. یکی دیگر از $400 میلیون قرارداد فیشر برنده سال گذشته قرار داده شد تحت بررسی توسط وزارت دفاع بازرس عمومی

فیشر مدیر عامل شرکت صنایع Tommy Fisher گفته آسوشیتد پرس روز یکشنبه او “احترام کامل” برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما او فکر کرد که او “فقط برخی از اطلاعات غلط در این مسائل است.” او اذعان کرد که وجود داشته است فرسایش در اطراف حصار ساخته شده بود که حدود 35 پا از ریو گراند رودخانه است که تعریف مرز ایالات متحده و مکزیک از طریق تگزاس. اما او گفت که شرکت خود را برای مقابله با این مشکل.

“دیوار ایستاده برای 150 سال شما علامت عبارت” فیشر پیش بینی کرد.

فیشر به حال ترویج سد ساخته شده توسط شرکت خود را به عنوان “لامبورگینی” از دیوار امیدوار کننده او می تواند در ساخت آن سریع تر و بهتر از دولت و با استفاده از آن به عنوان یک ویترین برای برنده شدن بیشتر قراردادهای فدرال.

ما در ساخت دیوار تبلیغ این بخش از دیوار در ماموریت به عنوان “اولین مرز مانع در ایالت تگزاس است که در واقع ساخته شده در داخل پا از مرز به جای مایل داخلی مانند US Army Corps of Engineers انجام شده است برای چندین دهه است.”

اما مهندسین که تا به حال دیده می شود شواهد از فرسایش گفته ProPublica و تگزاس تریبون خوبی وجود دارد دلیل نمی ساخت تا به رودخانه.

“هنگامی که رودخانه افزایش می یابد, از آن خواهد شد به احتمال زیاد حمله این مناطق که در آن پایه و اساس است که در معرض بیشتر تضعیف حمایت از حصار و به طور بالقوه باعث به بخش … به سقوط به ریو گراند” الکس مایر یک مهندس عمران استاد دانشگاه تگزاس در ال پاسو گفت: در Marketplace-تریبیون گزارش.

ساخت و ساز در نزدیکی رودخانه نیز به رهبری دولت آمریکا به شکایت فیشر صنایع به نمایندگی از مرز بین المللی و آب کمیسیون ادعا ساخت و ساز بین المللی را نقض معاهدات حاکم بر استفاده از رودخانه است.

یک قاضی فدرال روز چهارشنبه دستور داد وکلای مدافع برای فیشر صنایع و مخالفان خصوصی دیوار به تنظیم یک برنامه برای کارشناسان برای بازدید از سایت و بازرسی هر فرسایش.

کمک: آسوشیتد پرس

کمپین بلیزرز: مغلوب ساختن پیشی جستن ریل علیه جناح چپ اراذل و اوباش در آریزونا megachurch رالی تور مرز دیوار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de