پوشش صورت در حال تبدیل به اجباری در انگلستان قطار و اتوبوس و تراموا انگلستان دولت گفت: در روز پنج شنبه هشدار به مسافران که حاضر به رعایت خواهد بود محروم یا جریمه شد.

این یک مقایسه با ایالات متحده که در آن شده است وجود دارد و مقاومت به شرایط مشابه در برخی از ایالت ها و شهرهای. مایک DeWine فرماندار اوهایو به حال به معکوس سفارش نیاز شهروندان برای پوشش چهره خود را در به عنوان دولت کاسته و آن را مستند به عنوان مقامات در اوکلاهما. ماه گذشته در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفته بود آن را “بی احترامی” برای مردم حاضر به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, در حالی که رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت: راهنمایی در پوشیدن یک ماسک بود “حال انتقادی دوباره بررسی می شود.”

بخوانید: آلمان نیاز به هر کس به پوشیدن ماسک صورت به عنوان coronavirus گسترش می یابد

در انگلستان, وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: از دوشنبه 15 خرداد یک تاریخ زمانی که غیر ضروری بازگشایی مغازه ها و بیشتر کودکان بازگشت به مدارس همه شهروندان را ملزم به پوشیدن نوعی از پوشش در هنگام استفاده از اتوبوس و تراموا قطار و کشتی و هواپیما. این چیزی است که در حال حاضر مورد نیاز در اسپانیا و ایتالیا است.

در انگلستان این نیست که به طور خاص بود اما آن را نشانی از نیاز به برخی از فرم صورت پوشش Shapps, گفت:, و اضافه کرد که معافیت شامل کودکان بسیار جوان معلول و مردم با تنفس مسائل.

“شواهد نشان می دهد که پوشیدن صورت پوشش ارائه می دهد برخی از, البته محدود حفاظت در برابر گسترش ویروس” گفت: Shapps. “این بدان معنی نیست که فولاد ماسک که ما باید برای تنظیمات بالینی به این معنی که این نوع پوشش چهره شما به راحتی می توانید در خانه.”

اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی خواهد شد تصمیم خود را در پوشش صورت که به معنی مسافر که شروع به سفر خود را در یک سرزمین خواهد بود در مواجهه با قوانین مختلف به عنوان آنها عبور از مرزها عبور کند.

جزئیات: باربری سوئیچ از ساخت شیک, سنگر کتهای برای نجات لباسهای کلید در کارخانه به عنوان کارفرمایان را 20% کاهش پرداخت

Shapps به روز رسانی در سلامت کسب و کار, منشی, Alok شارما که بیمار گرفته شد در حالی که صحبت کردن به سیاستمداران در مجلس عوام گفت که او مشغول به کار بود از خانه و انجام خوب است. او آزمایش coronavirus و نتایج فاش اواخر روز پنجشنبه نشان داد که او تا به حال آزمایش منفی است.

وجود داشته است و ترس است که اگر Sharma تا به حال آزمایش مثبت نخست وزیر بوریس جانسون و کلید وزرا را تا به حال به خود منزوی.

دوشنبه روزانه مرگ و میر شکل نشان داد 176 نفر تایید با یک تست مثبت درگذشت کمترین تعداد از مارس. تعداد کل مرگ و میر است 39,904 شکل است که به احتمال زیاد به بیش از 40 ، 000 در روز جمعه.

روز چهارشنبه روزانه مرگ و میر رقم 359 است که بیش از مجموع مرگ و میر گزارش شده در تمام 27 کشور اتحادیه اروپا. در حالی که بعضی از آنها سیاسی و انگلستان بالا نرخ مرگ و گسترش در هر کشور است که تحت تاثیر یک مجموعه منحصر به فرد از عوامل است.

وجود دارد چند کشور اتحادیه اروپا با یک شهر شهری که پر بسته بندی شده و با چنین جمعیت جهانی به لندن.

در آلمان این ویروس در ابتدا توسط خود جوان و به طور کلی مناسب شهروندان که به معنای تاثیر کمتر کشنده است. انگلستان را بالا چاقی رای بوده است که از جنبه های قابل توجهی.

آن را نیز ممکن است به دقت مقایسه آمار و ارقام در میان کشورهای مختلف به دلیل برخی از حذف بسیاری از آنها مرده است.

انگلستان شامل مرگ و میر که تست مثبت برای coronavirus که آیا در بیمارستان یا نه و همچنین مواردی که Covid-19 ذکر شده بود به عنوان یک عامل کمک کننده و یا علت مرگ گواهی.

این است که جامع تر از اسپانیا که تنها شمارش مرگ و میر افراد مورد آزمایش در بیمارستان. در ایتالیا در ضمن تنها مرگ و میر افرادی که آزمایش مثبت هستند افشا و این همیشه شامل مراقبت از خانه و فرانسه نیز متهم شده است در زیر گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de