تحلیلگران انتظار دارند بانک مرکزی اروپا به گسترش قابلیت های خود را €750 میلیارد بیماری همه گیر اضطراری خرید برنامه زمانی که آن را در دیدار روز پنج شنبه.

تفکیک منتشر شده توسط بانک مرکزی در روز سه شنبه حاکی از آن است که خریداری €235 میلیارد دلار ($263 میلیارد دلار) از دارایی ها از طریق پایان ماه مه با €103 میلیارد دلار از خرید در مارس و €116 میلیارد دلار در ماه مه.

تا کنون بانک مرکزی اروپا متمرکز کرده است تقریبا همه PEPP در اوراق قرضه دولتی. آن را خریداری €186.6 میلیارد دلار از بخش عمومی اوراق بهادار با استفاده از این برنامه است.

آن را نامتناسب خریداری اوراق قرضه ایتالیایی نسبت به آنچه به نام پایتخت آن کلید با اسپانیا و شاید جای تعجب آلمان برنده در حالی که فرانسه اصلی بود بازنده, با توجه به یک تجزیه و تحلیل از Pictet مدیریت ثروت استراتژیست Frederik Ducrozet.

(بانک مرکزی پایتخت کلیدی است که هر کشور به اشتراک گذاری از سرمایه از بانک مرکزی است که بر اساس جمعیت و تولید ناخالص داخلی.)

بانک مرکزی اروپا اقدامات کمک کرده اند برای محدود کردن گسترش, آنال, اوراق قرضه و آلمان است.

عملکرد 10 ساله اوراق قرضه TMBMKIT-10Y, 1.509% کاهش یافته است به 1.52% در روز سه شنبه از 2.38% در اواسط ماه مارس.

عملکرد 10 ساله اوراق قرضه دولت آلمان TMBMKDE-10Y, -0.411%, که منفی بوده برای بیش از یک سال بود -0.41%.

بانک مرکزی اروپا نیز پا به تجاری کاغذ, بازار خرید €35 میلیارد دلار از اوراق بهادار وجود دارد در حالی که آن را تنها خریداری €10.6 میلیارد دلار از اوراق قرضه شرکت های بزرگ.

ایزابل Schnabel, یک عضو هیئت مدیره اجرایی بانک مرکزی اروپا گفت: در مصاحبه با Perspektiven der Wirtschaftspolitik که برنامه کمک به آرام کردن بازارهای مالی است.

پیش از حرکت بانک مرکزی اروپا در ماه مارس قیمت سهام به عنوان سنجیده توسط شاخص Stoxx Europe 600 SXXP, +1.57%, در ادامه به سقوط اسپرد اوراق قرضه دولتی افزایش قابل ملاحظه و نقدینگی بازار خشک شده او گفت:. “شما می توانید مشاهده بازار مالی اطلاعات رو به وخامت دوم. متعاقب آن خطرات به رشد اشتغال و تحولات قیمت قابل توجهی” او گفت:. “PEPP آرام بازارهای موجود و تکه تکه شدن در منطقه یورو است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de