Gigi Hadid خود رشد کودک دست انداز برای اولین بار.

سوپر است که در انتظار اولین فرزند او با “یک جهت” آلوم Zayn Malik شده است نسبتا مادر در مورد بارداری در طول قرنطینه اما این تغییر چهار شنبه.

“من وجود دارد حلقه, خانواده,” حدید, 25, گفت: به عنوان او را دیدم مشخصات خود را دست انداز در طول یک Instagram Live ویدیو تبلیغ جدید مجله V Magazine. “مانند آن وجود دارد.”

حدید مطمئن باشید او طرفداران کنجکاو است که او “تمام خوب و امن” و بارداری “را” با وجود این واقعیت است که او نه نمایشگاه سفر او به مادری به 55 میلیون Instagram followers.

“ما بسیار هیجان زده هستیم’: Gigi Hadid تایید او انتظار اولین فرزند او با Zayn Malik

“بدیهی است که من فکر می کنم بسیاری از مردم در اشتباه هستند چرا من نمی های بیشتر اما مثل من حامله هستم از طریق یک بیماری همه گیر” حدید گفت: “من بارداری نیست مهم ترین چیز در جهان است.”

سوپر گفت: coronavirus همه گیر و سیاه زندگی مهم جنبش (پل) بیشتر مستحق توجه همه را به جای خود بارداری است.

“این دلیلی است که من احساس کردم که این واقعا چیزی است که من نیاز به به اشتراک گذاری به غیر از با خانواده و دوستان است. بدیهی است که بسیاری از مردم از دست داده اند زندگی می کند با توجه به کروناویروس بود که در آغاز قرنطینه و هنوز هم اتفاق می افتد” حدید گفت. “و سپس ما نقل مکان کرد و بدیهی است که به ظهور پل جنبش و من فکر کردم که حضور ما در رسانه های اجتماعی باید مورد استفاده قرار گیرد.”

جورج Floyd: جی جی حدید کنی دریک و ستاره های بیشتری اقدام پس از مرگ

این بدان معنا نیست که طرفداران خود را هرگز دریافت زیرچشمی نگاه کردن در حدید بارداری. سوپر نشان داد که او خواهد شد به اشتراک گذاری تصاویر خود را در حال رشد حلقه “در آینده” هنگامی که زمان مناسب است.

“من شده اند با گرفتن تعداد زیادی از تصاویر از دست انداز و ارسال آن به دوستان و خانواده شده است و واقعا زیبا و هیجان انگیز,” او گفت:. “من در تلاش برای سند آن را به خوبی به خاطر من شنیده ام بسیاری از مردم می گویند بدیهی است ‘مطمئن شوید که شما آن را از دست ندهید.'”

حدید اضافه شده که ماندن از چشم عموم مردم اجازه داده است او را به طور کامل لذت بردن از بارداری خود را بدون نیاز به نگرانی در مورد ظاهر خود و یا “نیاز به نگاه زیبا.”

بیشتر: Gigi Hadid به یاد می آورد که گفته بودن او ندارد ‘باند بدن’

پس حدس و گمان در مارس سوپر تایید بارداری خود را در “Tonight Show With Jimmy Fallon.” فالون شروع چت تصویری مکالمه و گفت: “تبریک در انتظار یک کودک. این بهترین خبر تا کنون.”

“بدیهی است, شما می دانید, ما می خواهیم ام اعلام کرد که ما خود را در شرایط” حدید گفت: “اما ما بسیار هیجان زده و خوشحال و سپاسگزار برای همه به خوبی آرزوها و پشتیبانی است.”

حدید گفت: قریب الوقوع بسته نرم افزاری از شادی با Malik, 27, یک طرف روشن به quarantining : “به خصوص در این زمان آن را به خوبی پوشش نقره ای قادر به خانه و با هم و واقعا آن را تجربه کنند.”

مشهور است که استقبال نوزادان در سال 2020: از جسی تایلر فرگوسن به کامرون دیاز

غیر معمول ترین افراد مشهور, نام نوزاد: از Æ X A-12 مشک به Iggy Azalea پسر عقیق

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de