میشیگان مایکل. – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک خود توصیف میلیاردر covets یک سوپراسپرت ساخته شده توسط فورد شروع می شود که در حدود $750,000.

“من می خواهم به خرید یک, اما پس از آن من شنیده قیمت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت لبخند.

این یک نسخه کربن 2020 فورد GT.

این اظهارات به ملی مطبوعات سپاه به دنبال یک تور کارخانه با Dearborn, خودرو, شرکت, اجرایی, رئیس, بیل فورد جونیور و فورد مدیر عامل جیم هاکت.

“لایحه بود به من نشان داد برخی از کسانی که اتومبیل این کار را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من می خواستم برای خرید یک, سپس من شنیده ام قیمت. به من گفت: آن را فراموش کرده ام. من گفتم: من از شما با استفاده از یک مناسبت. اما آنچه که یک ماشین است که, متعجب? آنچه که یک ماشین است.”

ماسک مخمصه: فورد “تشویق” مغلوب ساختن پیشی جستن به پوشیدن ماسک در کارخانه, تور, اما آن را خاموش برای دوربین

قیمت بنزین: شهرستانها با ارزان ترین گاز در حال حاضر قیمت های زیر 1.50 دلار در هر گالن

مغلوب ساختن پیشی جستن در میشیگان به تور Rawsonville اجزای گیاه در حال حاضر ساخت هواکش به عنوان بخشی از کمپین برای مبارزه با COVID-19 همچنین برجسته “ساخته فورد دشوار” مبارزات انتخاباتی در نظر گرفته و ایده “ساخته تهمت دشوار است.”

پشت صحنه

مقامات کاخ سفید گفته فورد تیم که رئیس جمهور اخیرا دیدم فیلمهای هالیوود “فورد v فراری” بود و علاقه مند به دیدن فورد GT اتومبیل. بنابراین فورد مرتب به سه دستگاه خودرو در این کارخانه در طول سفر یکی از لومان عصر یکی از 2005-06 و یک سال 2020 GT گفت: علامت Truby فورد رئیس افسر ارتباطات.

درست زمانی که رئیس جمهور وارد در کارخانه قبل از هر گونه رویدادهای عمومی تهمت و بیل فورد جونیور صحبت در مورد اتومبیل های مسابقه.

“بیل شخصا نشان داد که رئیس جمهور GTs و قادر به بازشماری برخی از داستان در مورد فورد در لومان و توسعه وسایل نقلیه” گفت: Truby بود که در گوش رس گفتگو

رئیس جمهور در آمد Truby به یاد می آورد. “این موضوع از یک ماسک صورت در آمد. لایحه گفت: این امر می تواند بزرگ اگر شما می پوشند یک. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس برگرفته از یکی از خود را شخصی کارکنان با کاخ سفید مهر و موم بر روی آن و سپس آنها اقدام به بازدید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و فورد صحبت در مورد وسایل نقلیه مورد لومان و فورد از بازگشت به معروف 24 ساعته مسابقه در فرانسه. او شیفته 2020 فورد GT.

“در یک نقطه از رئیس جمهور پرسید: چگونه مقدار یک خواهد بود. … آن را فقط یک بازی سرگرم کننده لحظه” Truby گفت.

مردم را می توان در لیست انتظار تا دو سال. صاحبان شامل ستاره فیلم کارآفرینان و ورزشکاران حرفه ای از جمله سابق دیترویت ببر جاستین Verlander در حال حاضر یک پارچ با Houston Astros.

فورد GT حقایق

حقایق در مورد داغ کمی 2020 فورد GT دو صندلی اواسط موتور سوپراسپرت از فورد:

  • تولید محدود به فقط 1,350 وسایل نقلیه ساخته شده بین سال 2017 و 2022
  • برای سال 2020 GT شروع می شود در بیش از $500,000. مشتریان ممکن است سفارشی از وجود
  • محدود نسخه GT مایع کربن مدل شروع می شود در حدود $750,000
  • برای سال 2020 GT بالا با سرعت 217 مایل در ساعت و آن را به 660 اسب بخار
  • بدن به طور کامل فیبر کربن و صفحه 3.5 لیتری EcoBoost موتور

“در حال حاضر GT در یک ماشین مسابقه نسخه برنده 2016 ساعت 24 لو انسانهای مسابقه استقامت 50 سال پس از فورد جاروب 1-2-3 در سال 1966 24 Hours of Le Mans تبدیل شدن به اولین ماشین های آمریکایی برای انجام این کار” با توجه به فورد است. “این چیزی است که فیلم “فورد v فراری’ استوار است.”

دنبال قمر دیوار هوارد در توییتر @phoebesaid.

فورد GT: راج Nair اخراج از فورد در حال حاضر آگهی شرکت است که ایجاد $450K فورد GT

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de