کالج نیوجرسی لغو پنج ورزش با توجه به coronavirus نگرانی

کالج نیوجرسی پیوست Morehouse College و Bowdoin, کالج, روز جمعه در لغو برخی سقوط ورزش است. بخش سوم مدرسه را رئی

توسط NEWSAMINS در 7 تیر 1399

کالج نیوجرسی پیوست Morehouse College و Bowdoin, کالج, روز جمعه در لغو برخی سقوط ورزش است.

بخش سوم مدرسه را رئیس جمهور اعلام کرد که به دلیل رمان coronavirus همه گیر همه بالا تماس های ورزشی (فوتبال, فوتبال, هاکی روی چمن, بسکتبال, کشتی, راگبی, رقص و هلهله) لغو خواهد شد. که نه تنها در این تیم که به نمایندگی از مدرسه. این همچنین شامل باشگاه و intramural تیم است. تمرینات فردی اجازه خواهد داشت.

"ما می دانیم چقدر مهم فعالیت های فراتر از کلاس درس به TCNJ تجربه آموزشی و چگونه مرکزی هر فعالیت خاص ممکن است به حفظ دانشجویی و موفقیت" رئیس جمهور کاترین A. پرورش نوشت. "روح بخشیدن به فعالیت های دانشجویی دانشگاه و آوردن شادی به جامعه کاربران و بازدید کنندگان. متاسفانه اما لزوما و در تراز با منطق ما و اقدامات در آموزش مسکونی آموزش و پرورش و دیگر عملیات من تصمیم گرفتم که برای بهداشت و ایمنی دلایل ما را محدود و منوی فرد در فعالیت های دانشجویی این سقوط به پایین انسان و تراکم پایین در فرد تماس یا نزدیکی فعالیت های تنها."

بخش سوم Bowdoin کالج در ایالت مین در حال حاضر لغو تمام سقوط های ورزشی در حالی که بخش دوم Morehouse College در آتلانتا لغو فوتبال و صلیب کشور است. هیچ بخش من مدرسه هنوز به شیرجه رفتن به از بین بردن سقوط ورزش است.

آخرین مطالب