DJ LeMahieu بازی در دومین نمایشگاه بازی از بهار آموزش 2.0 در دوشنبه شب و خواهد دریافت مقدار زیادی از در خفاش شنبه در بازی های شبیه سازی شده در برابر یانکی hurlers.

آن است که به اندازه کافی برای دومین baseman به آماده شدن برای روز شنبه را روز افتتاحیه در واشنگتن بعد از گزارش دیر به یانکی ها ” اردوگاه با توجه به COVID-19?

“من فکر می کنم این یک احتمال است و اگر نه باز روز زن و شوهر اول از روز” LeMahieu گفت: پس 2-2 کراوات با فیلیز در استادیوم یانکی که او در آن بازی پنج نوبت در این زمینه و رفت 0-برای-3. “ما را ببینید. من را فشار برای روز افتتاحیه. بسیاری از چیزهایی که رفتن به این تصمیم است.”

Aaron Boone می خواهد برای دیدن چگونه LeMahieu بدن پرش به عقب جمعه قبل از ارتکاب این همه ستاره بودن در 30 فهرستی از پنج شنبه.

“من فکر می کنم آن را یک امکان” بون گفت: از LeMahieu در حال آماده شدن برای روز افتتاحیه. “اما ما را ببینید.”


لیگ برتر فهرست اسامی باید فرستاده شده توسط ظهر پنجشنبه اما گوش دادن به بون روان در مورد مایک فورد توانایی هدف قرار دادن آن خواهد شد یک شوک اگر چپ دست ضربه اول baseman نیست در میان 30 یانکی ها در روز افتتاحیه فهرست.

“من فکر می کنم برخی از مردم از دست چقدر خوب از یک بازیکن تهاجمی او این است که” بون گفت: از فورد که گره خورده است دوشنبه شب بازی 2-2 با نهم-دور هومر. “او کنترل منطقه و قدرت. من فکر می کنم او واقعا خوب وسط سفارش لیگ اصلی hitter وظیفه. این است که چگونه به نظر من او, من فکر می کنم او است که خوب است. برای ما آن است که یک چپ دست نگاه بدیهی است. ما راست دست سنگین است. او در حال رفتن برای دیدن برخی از زمان به خاطر اینکه او یک چپ خفاش است که می تواند تقسیم کردن ما righties کمی.”

Yankees
DJ LeMahieu باعث گرفتن در برابر فیلیز.گتی ایماژ

زمانی که James Paxton ذکر شده در شنبه شب که او کاملا نمی گرفتن به فرمت مورد نیاز او در هنگام مواجهه با hitters فوری واکنش به تعجب که آیا آن چیزی فیزیکی با توجه به این که او تا به حال به عمل جراحی در ماه فوریه است.

“من احساس می کنم مثل من با داشتن یک زمان سخت شدن کامل فرمت کردن اما آن است که بسیار نزدیک است. من فقط نیاز به قرار دادن زمان کمی بیشتر و دریافت که اتو می گفت:” پکستون که برنامه ریزی شده است برای شروع یانکی ها’ بازی دوم از فصل به طور منظم به روز شنبه در واشنگتن در برابر اتباع.

پرسید: اگر چیزی فیزیکی به این دلیل بود که 6 پا-4 lefty او نبود گرفتن کامل فرمت Paxton گفت: از آن نبود.

“بدن من احساس بزرگ آن را فقط در مورد پیدا کردن که ریتم دوباره و پیدا کردن کسانی که الگوهای که من می خواهم برای پیدا کردن بر روی تپه گفت:” 31 ساله Paxton است که در مجروح لیست هشت بار پس از سال 2014. “بدن من احساس واقعا خوب من احساس می کنم مثل من 100 درصد است.”

با دست راست شروع Masahiro Tanaka تردید به زمین در پنج بازی این فصل به دلیل ضربه مغزی او رنج می برد در جولای 4, یانکی ها نمی توانیم آسیب به دیگر استارت و قطعا نه خود شماره 2 مرد پشت آس Gerrit کول.

تاناکا برنامه ریزی شده است برای پرتاب به زندگی hitters در روز سه شنبه برای اولین بار پس از وارد شدن ضربه به سر توسط یک Giancarlo استانتون بوش در روز استقلال.

“اگر می رود که خوب او را باید یکی دیگر از بازی شبیه سازی شده یا intrasquad بازی به طور بالقوه پنج روز از” بون گفت.

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

همانطور که برای Paxton مدیر تحت تاثیر قرار گرفته بود.

“پنج نوبت 84 و رزین برگزار شد و مسائل خود را خوب” بون گفت: از Paxton که با آن مواجه Clint فریزر و میگوئل اندوجر. “من فکر می کنم او هنوز هم انتظار بیشتر به این دلیل که او انتظار زیادی از خود را اما به طور کلی من فکر می کردم او انداخت توپ واقعا خوب است.”

با Paxton برنامه ریزی شده به صورت فیلیز در خانه در جولای 30, Boone, نمی خواهم خود را hitters به یک نگاهی به چپ در یک بازی است که به حساب نمی. این بازی شبیه سازی شده.

“او یکی از کسانی که اقدام به خرید که خیلی راحت انجام آن این راه” بون گفت. “اگر ما بازی آنها را بعد از آن نبوده است مانند یک معامله بزرگ است. آن است بنابراین در اوایل فصل بود و او در هیئت مدیره با آن است.”


Deivi گارسیا با طعم اولین استادیوم یانکی دوشنبه شب در برابر فیلیز روشن نشده است اما 21 ساله right-hander گفت: آن را هرگز فرار حافظه خود را.

“داشتن این فرصت را به زمین اینجا در استادیوم یانکی است که قطعا یک تجربه است که من هرگز فراموش نخواهم کرد” گارسیا گفت. “سطح رقابت در اینجا چیزی است که من می خواهم.”

در 1 2/₃ نوبت گارسیا اجازه دو اجرا می شود (یکی به دست آورده) چهار بازدید می رفت یک و متعهد یک پرتاب خطا که منجر به کسب شده و اجرا شود.

“من می خواستم به تهاجمی تر و امشب من تلاش” گارسیا گفت. “این است که طرز فکر من و آنچه که من می خواستم به انجام. در همان زمان شما یاد بگیرند که از هر تفرج.”

گارسیا بود یک شوت به بخشی از 30 فهرستی و با هیچ جزئی لیگ فصل او به احتمال زیاد پیوستن به تاکسی تیم و کار کردن در اسکرانتون/Wilkes-Barre.


اولین و سومین نمایشگاه بازی های بهار آموزش 2.0 نیست آسان برای جیو Urshela. او در برخورد با یک ضربه زد توپ در کشاله ران شنبه در سیتی زمینه در طول تمرین پنبه حلاجی شده و دوشنبه شب او به نظر می رسد به ناپاک یک توپ دست راست خود را در دور دوم در برابر فیلیز right-hander وینس Velasquez.


اندوجر خرج کردن ضربه در ششم زمین باز یافته و در بازی باقی مانده در پایه اول.


این یک راز است که دیدی Gregorius خوبی بود دوست داشتم با یانکی ها هم تیمی اما رودخانه از یانکی ها که سرازیر شد به سمت فیلیز’ shortstop اواخر بعد از ظهر دوشنبه در حالی که او در این زمینه مشاهده یانکی ها را پنبه حلاجی تمرین قابل توجه بود.

مشت ضربه دست دادن و در آغوش گرفتن رد و بدل شد با نقاب Gregorius با هم تیمی های سابق و یانکی ها کارکنان است.

“دیدی یکی از این بچه ها که به ارمغان می آورد لبخند به چهره شما” گفت: Aaron Boone که تحت تاثیر قرار گرفته بود راه Gregorius bounced بازگشت از ملال انگیز شروع به عنوان Derek Jeter جایگزینی. “است که می تواند به راحتی به خاک سپرده کمتر فرد یا بازیکن. آن را تقریبا او را بهتر ساخته شده. او بخش مهمی از برخی واقعا خوب تیم است.”


یانکی ها کار کردن در این ورزشگاه در روز سه شنبه و در سفر پنج شنبه به واشنگتن که در آن آنها را به کار کردن در اتباع پارک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de