برخی از میله های زندان در نوادا بسته خواهد شد دوباره جمعه در پی افزایش COVID-19 عفونت و کنتاکی را به پیوستن به لیست در حال رشد از کشورهای که نیاز به پوشش صورت در عمومی.

وجود دارد یکی دیگر از تغییر قابل توجهی در نوادا: رستوران های دیگر می تواند در خدمت احزاب بیش از شش و مردم باید نوار خود را از مناطق رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak گفت.

در ضمن در نیومکزیکو داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها و کارخانه های لبنی محدود خواهد شد دوباره شروع دوشنبه و رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشام متوقف ورزش دبیرستان و گفت: پارک دولت خواهد بود بسته به خارج از کشور ساکنان.

در اینجا برخی از تحولات اخیر:

  • Caesars Entertainment کارکنان باید آزمایش تا پایان هفته آینده و یا دیگری آنها را نمی تواند برنامه ریزی شده به کار می گوید: این شرکت است.
  • یک سگ در تگزاس اولین بار است که حیوانات در کشور به این ویروس است که باعث COVID-19.
  • NBA حباب در حال شکل گیری در دیزنی جهان. در اینجا چگونه آن اتفاق می افتد.

📈 امروز آمار: ایالات متحده پیشی گرفته است 3 میلیون مورد تأیید و 133,000, مرگ و میر, به گفته جان هاپکینز داده است. در سطح جهان وجود داشته است و 12 میلیون نفر و بیش از 555,000 مرگ و میر.

📰 آنچه که ما در حال خواندن: کالیفرنیا تنظیم شده است برای تبدیل شدن به اولین دولت به فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت و دولت سیاست جدید است که مانع از دانشجویان بین المللی از ماندن در آمریکا اگر خود را به کالج و یا دانشگاه سوئیچ ها به صورت آنلاین-تنها کلاس در پاییز به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه.

سگ اولین مورد از coronavirus در تگزاس حیوانات

شمال تگزاس سگ پیدا شده است که اولین coronavirus عفونت تایید در تگزاس حیوانات, دولت, مقامات گفت. تگزاس حیوانات کمیسیون بهداشت اعلام کرد در بیانیه ای که از فورت ورث-منطقه سگ تایید شد به این ویروس است که باعث COVID-19.

خصوصی دامپزشک آزمایش روی حیوانات سهشنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از آن صاحبان تایید شد به COVID-19. دامپزشک گزارش 2-سال سگ است در غیر این صورت سالم و با توجه به این کمیسیون در بیانیه ای.

سگ اولین حیوانی در کشور به تست مثبت برای coronavirus. ده دیگر حیوانات آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده سلامت گیاه و حیوان بازرسی خدمات وب سایت.

دولت دامپزشک دکتر اندی شوارتز مطمئن باشید که هیچ شواهد شناخته شده است که حیوانات خانگی می تواند انتقال ویروس اما آنها می توانید آن را گرفتن. او توصیه می شود که حیوانات خانگی محدود می باشد از تماس با افراد مبتلا به کوروناویروس.

اورگان گزارش بیشترین جدید روزانه تعداد COVID-19 موارد

Oregon اره بزرگترین سنبله جدید COVID-19 موارد با 389 روز پنج شنبه در این شماره جدید منتشر شده توسط اورگان اقتدار بهداشت. قبلی بالا بود 375 در جولای 2.

از احا است نسبت به افزایش موارد به محل شیوع بیماری و جامعه گسترش یافته است. اورگان تا به حال 11,188 موارد تایید و یا فرض COVID-19 پس از مارس. وجود دارد در حال حاضر 230 نفر در اورگان که فوت کرده اند, از جمله 53 در Marion County است.

لایحه Poehler, Salem (سنگ.) دولتمرد مجله

Caesars Entertainment کارمندان کار نمی کنند و بدون گرفتن COVID-19 آزمون

اگر Caesars Entertainment کارکنان نمی کنید و تست شده برای COVID-19 تا پایان هفته آینده آنها خواهد بود زدم برنامه. در پاسخ به سنبله در coronavirus موارد ثبت شده در سراسر کشور در هتل-کازینو شرکت را ملزم کرده است همه کارکنان در جنوب نوادا به تست.

“ما فکر تست اجباری خواهد بود یک راه خوب برای شناسایی کارکنان که ممکن است مثبت برای COVID-19 بدون دانستن آن و نمی خواهد متوجه آنها می تواند گسترش این ویروس در محل کار” این شرکت در بیانیه ای گفت.

“آنها حذف خواهد شد از برنامه اگر آنها موفق به انجام این کار” این شرکت اعلام کرد.

کارگران در Caesars Palace, Paris, فلامینگو, harrah’s و نابو باید تا جولای 17 تست کنید.

اد کمندا رنو, روزنامه مجله

نیومکزیکو می بندد پارک تاخیر ورزش محدود داخل سالن ناهار خوری

رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام پنج شنبه اعلام کرد که تحت اصلاح بهداشت عمومی سفارشات مربوط به COVID-19 سالن صندلی در رستوران ها و کارخانه های لبنی دوباره خواهد محدود موثر دوشنبه.

پاسیو و صندلی در فضای باز مجاز به ادامه در 50 درصد حداکثر حقوقی اشغال با “COVID-شیوه های ایمن” و رستوران ها ممکن است همچنان با حمل کردن و ارائه خدمات. کارخانه های لبنی ممکن است در ادامه به ارائه منظقه خدمات وانت نیز هست.

پارک دولت را به خارج از دولت به ساکنان و بازدید کنندگان خواهد نیاز به نشان دادن مدرک اقامت برای بازدید است. همه کمپینگ در پارک دولت همچنان ممنوع با پارک دولت باز برای روز تنها با استفاده از. فرماندار همچنین اعلام کرد تاخیر به برخی از دبیرستان های ورزشی در پاییز همراه با ممنوعیت در برابر تماس های ورزشی مانند فوتبال و فوتبال.

Algernon D’Ammassa لاس کروسس (N. M.) Sun-اخبار

استارباکس به مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک صورت شروع جولای 15

استارباکس در حال حاضر نیاز مشتریان و کارکنان به پوشیدن ماسک صورت زمانی که آنها وارد فروشگاه. سیاست امر در تمام شرکت متعلق به کافه مکان در ایالات متحده با توجه به بیانیه ای توسط استارباکس.

در انتخاب مکان های که در آن یک دولت محلی دستور است نه در محل مشتریان که ممکن است با پوشیدن یک صورت پوشش خواهد شد که گزینه های مختلف به سفارش خود را استارباکس از جمله سفارش در drive-thru, منظقه وانت از طریق استارباکس نرم افزار و یا قرار دادن یک سفارش برای تحویل از طریق استارباکس ارائه می شود.

“این شرکت متعهد به ایفای یک نقش سازنده در حمایت از سلامت و مقامات دولتی به عنوان کار می کنند برای کاهش گسترش COVID-19” می خواند بیانیه.

نوادا میله های به روز شنبه به وزارت امور خارجه بازگشت به مرحله 1 محدودیت

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak گفت: بارها در برخی از استان ها را به جمعه یک بخشنامه است که بازده دولت برای فاز 1 محدودیت برای مبارزه با سنبله در COVID-19 موارد است.

تحت Sisolak است, بخشنامه, رستوران های دیگر می تواند در خدمت احزاب بیش از شش و مردم باید نوار خود را از مناطق. او همچنین تشویق رستوران ها به مردم غذا خوردن در خارج.

تصمیم می آید را به عنوان شناخته شده تعداد Nevadans تست مثبت برای COVID-19 افزایش یافته و به 24,904 صبح روز پنجشنبه با توجه به نوادا بهداشت داد داشبورد.

“ماسک هستند نه حزبی آنها سیاسی نیست آنها یک شوخی نیست” Sisolak گفت. “این است که هزینه زندگی به مردم است.”

– برایان دوگان, رنو, روزنامه مجله

Dr. Anthony Fauci سیاسی می گوید: ‘تفرقه’ را تضعیف کرده است به ما پاسخ

Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو عفونی-بیماری کارشناس گفت: افراطی تعصب را مختل کرده است ایالات متحده در پاسخ به بحران است.

“شما می خواهم که به فرض که اگر نبود چنین تفرقه که ما را بیشتر هماهنگ رویکرد” Fauci گفت: در مصاحبه با megyn kelly را “پادکست-19” پنجشنبه منتشر شد.

Fauci یک عضو از رئیس جمهور coronavirus نیروی کار شده است و مراقب باشید که به طور علنی انتقاد رئیس جمهور تهمت اما او شده است به طور فزاینده بلانت در ارزیابی به تازگی گفت ایالات متحده “زانو عمیق” در موارد COVID-19 کشور و پیش آگهی است “واقعا خوب نیست.”

Fauci این مواضع منجر به مقاومت مواجه از جمهوری خواهان مانند کنتاکی ایالت رند پل و آریزونا در کنگره اندی Biggs که متهم Fauci در مارس ایالات متحده آمریکا امروز op-ed از تلاش برای “کررل ما آزادی” و “قلم مو دور خوش بینی رئیس جمهور و مردم آمریکا است.”

– جانین Santucci

بیشتر در coronavirus از ایالات متحده آمریکا امروز

که در آن یک ماسک صورت مورد نیاز است: بسیاری از فرمانداران در حال سازماندهی و یا تجدید سفارشات نیاز مردم به پوشیدن پوشش صورت در عمومی به عنوان موارد همچنان به افزایش است. این است که دولت خود را در این لیست ؟ آن را در اینجا ببینید.

Coronavirus دیده بان: ما چند راه را برای شما به ماندن بگیرید. ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا گرد هم می آیند و به اشتراک گذاری آخرین اطلاعات در مورد coronavirus مقابله با تغییرات در شیوه زندگی و بیشتر با پیوستن به ما در Facebook ،

که در آن در حال متحده در بازگشایی? برخی از آنها در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه برای به تعویق انداختن بیشتر مراحل خود را بازگشایی, در حالی که دیگران نورد خود مراحل برای جلوگیری از گسترش coronavirus. دیدن لیست.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de