Basketball Hall of Famer Charles Barkley اظهار داشت که ورزش لیگ و بازیکنان را تبدیل نژادی و بی عدالتی مسائل به یک “سیرک” قرار دادن اهمیت بیشتر در که زانو و یا چه پیامی است, نوشته شده در یک پلیر نیوجرسی به جای ساخت واقعی تغییر دهید.

“چه اتفاق می افتد در حال حاضر ما در حال تبدیل به یک سیرک” Barkley روز جمعه گفت در ظاهر مهمان در CNBC. “به جای صحبت کردن در مورد برابری نژادی نژادی عدالت و عدالت اقتصادی ما صرف تمام زمان ما هیچ گونه نگرانی در مورد که دو زانو و دو زانو, چه چیزهایی می شود گفت در اتوبوس چه می شود گفت در کشباف. من فکر می کنم ما در حال از دست رفته نقطه.

“ما نیاز به پلیس اصلاحات اصلاحات در زندان. کسانی که شماره 1 و شماره 2 چیز به تمرکز بر روی. ما نیاز به پلیس و پلیس خوب در خارج وجود دارد پلیس بد و پلیس. … زمانی که ما وقت خود را صرف تمرکز بر روی آنچه که در نیوجرسی که قراره شکست هدف. نگرانی من است این است که تبدیل به یک سیرک به جای تلاش برای انجام برخی از چیزهای خوب است.”

هفته گذشته NBA اعلام کرد که بازیکنان در حال بازی در اورلاندو “حباب” را مجاز به پوشیدن قبل از تایید عدالت اجتماعی مربوط به پیام ها در محل خود آخرین نام در پشت خود کشباف. عبارات مانند “سیاه زندگی ماده” “من نمی توانم نفس بکشم” و “برابری” برخی از نمونه.

Charles Barkley TNT NBA circus
Charles Barkleyگتی ایماژ برای مطابقت با

Barkley یک تحلیلگر برای Turner Sports نگران است که حمایت از چنین عدالت اجتماعی پیام می تواند خاموش کردن طرفداران به دنبال از فرار از دنیای واقعی است.

“ما در یک تقسیم کشور” Barkley گفت. “ورزش استفاده می شود به یک محل که در آن طرفداران می تواند و به دور از واقعیت است. در حال حاضر آن را مانند یک مخلوط. آن را به جذاب تماشای آنچه اتفاق می افتد با طرفداران. طرفداران در یک نقطه ضعف آنها در حال رفتن را از طریق همه گیر. آنها نمی خواهید برای دیدن یک دسته از افراد ثروتمند صحبت کردن در مورد مسائل در همه زمان ها. من فکر نمی کنم وجود دارد یک پاسخ درست یا غلط.

“مردم شغل از دست داده و آخرین چیزی که آنها می خواهند به انجام است که به نوبه خود در تلویزیون برای شنیدن بحث در مورد مسائل در همه زمان ها. آن را می شود بسیار جالب را ببینید که چگونه مردم واکنش نشان می دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de