کارملو آنتونی یک بار شبیه او هرگز بازگشت به NBA است. در حال حاضر او به نظر می رسد مانند او زمانی که برای اولین بار وارد لیگ.

پیش بینی بازگشت پورتلند بزرگ مردان ژاک کالینز و Yll Nurkic برای NBA راه اندازی مجدد آنتونی صرف مقدار از این بیماری همه گیر در حال آماده شدن برای بازگشت به موقعیت رو به جلو و وارد در اورلاندو ظاهر می شود بطور قابل توجهی نازک تر و بیشتر باب از او در سال است.

36 سال است که در بازی قدرت رو به جلو پس از وقت خود را با نیکز گفت که او به تصویب رسید “بسیار شدید بسیار سالم رژیم غذایی” و تغییر روال تمرین خود را در طول چند ماه گذشته به منظور بهبود سرعت و مطبوع است.

“برای من که در پشت ذهن من هنگامی که مربی به من گفت این موقعیت که من می خواهم به تعویض دوباره به 3,” تریل رو به جلو گفت. “من به نوعی به چالش کشیده خودم برای رسیدن به این وزن که در آن من احساس می کنم راحت با بازی 3 راحت در حال اجرا در اطراف و با استفاده از چیزهایی که من می توانم در سیستم ما از بازی 3.

Carmelo Anthony Skinny Melo NBA bubble Portland Trail Blazers
کارملو آنتونی در طول های اخیر Trail Blazers عمل در اورلاندو است.NBAE via Getty Images

“است که یک انگیزه برای من به پشت در که دقیق وزن و یا اطراف که وزن 230, 235. من دیده نمی 230, 235 پس زود در زندگی حرفه ای من. بنابراین در حال حاضر آن را به من می دهد در یک طرز فکر است که از یک, اعتماد, نظر, دانستن است که من قادر به بازگشت به آن است. در دادگاه من احساس می کنم خوب من احساس می کنم سالم است. من یک مقدار زیادی از وضوح بیش از حد. همه که بخشی از این طرح است.

“من قطعا می توانید بگویید تفاوت.”

هر چند آنتونی گفت که او از دست داده و تنها در حدود پنج پوند هم تیمی CJ McCollum متوجه تفاوت بیش از حد.

“من به او گفتم او به نظر می رسد مانند او وزن از دست داده اما او نیست از دست داد که بسیاری از پوند” McCollum گفت. “این بیشتر از آن تبدیل برخی از چربی به عضله و تکیه کردن. اما او همیشه در اطراف همان وزن است. او فقط آن را حمل متفاوت است. بنابراین زمانی که او تا به کسانی که کمی بلند, لباس تنگ و عضله پیراهن او نازک تر به نظر می رسد اما او را در حال حرکت به خوبی او را در شکل خوب است و او آماده است برای رفتن.”

فاز دیگر در Anthony حرفه ای شروع به تنظیم شده است.

“هر تابستان آن را یک نام متفاوت برای من” آنتونی گفت. “این تابستان است لاغر, Melo. وجود دارد Hoodie Melo, ایالات متحده آمریکا Melo وجود دارد بسیاری از انواع مختلف Melos وجود دارد. اما در پایان روز, من با من است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de