DUBLIN, اوهایو — در یک جهان متفاوت یکی با هیچ COVID-19 — شین لوری خواهد بود teeing آن تا روز پنج شنبه در رویال سنت جورج را به عنوان دفاع از انگلیس باز قهرمان.

در عوض او می توان با فیل مایکلسون و جاستین رز در 1:06 p. m. برای دور اول از یادبود مسابقات است.

باز بریتانیا لغو شد در این سال به دلیل بیماری همه گیر. پس لوری که برنده سلطنتی در پرتروش سال گذشته برگزار خواهد شد بر روی نوعی شراب کوزه برای یک سال دیگر و دفاع از عنوان خود ژوئیه بعدی در رویال سنت جورج است.

“من نمی خواهم بگویم آن را تلخ و شیرین, اما از آن است که عجیب و غریب مثل من باید رفتن را باید در سنت جورج احتمالا نشستن در اطاق ماشین چاپ وجود دارد به عنوان مدافع عنوان قهرمانی و تعجب کنید که چگونه من قصد دارم به بیرون رفتن و مقابله با این زمین گلف به عنوان مخالف به بودن در اینجا در اوهایو” لوری گفت. “این بسیار عجیب و غریب بار برای ما در لحظه به لحظه آن نیست؟”

لوری هرگز بازی در قهرمانی در رویال سنت جورج در جنوب شرقی انگلستان است.

“به طوری که می شده اند متفاوت است,” او گفت:. “نگاه ما در اینجا این است که بزرگترین مسابقات در جهان این هفته یادبود و این مسابقات بزرگ در حق خود, بنابراین من بسیار خوشحال به رقابت در اینجا. اما بدیهی است که من دوست دارم در سنت جورج است. من از دست این جمعیت شما از دست این نوع از وزوز آدرنالین شما را از آن, و من دست همه که.

“بدیهی است که من دوست دارم در سنت جورج در این هفته, دفاع از” لوری رفت. “من دوست دارم اگر ما در مقابل از 40000 یا 50000 نفر در این هفته در سنت جورج است. من می خواهم آن را دوست دارم مثل هر کسی در این دنیا اگر همه چیز به حالت عادی بازگشت. اما آنها نیست و ما با آن است.

“من از دست اعلام کرد در سه راه اول به عنوان مدافع عنوان قهرمانی اما من مطمئن هستم که من می خواهید که در سال آینده. بنابراین هر چیزی که از دست من یا که من نمی خواهد برای این هفته من مطمئن هستم که من را وادار به انجام در سال آینده.”

لوری گفت که او در بر داشت خود را “به دنبال جایزه و به دنبال بازگشت به کلیپ ها و فیلم ها و چیزهای شبیه به آن.”

گلف کانال این هفته بوده است گذشته پخش, انگلیسی, باز پخش می شود.

“من مطمئن هستم که اگر بچه های دیگر انجام این کار و یا اگر آن را درست انجام دهد و یا چیزی اشتباه است به انجام,” او گفت:. “اما آن را یک لحظه در زندگی من است که من بسیار سپاسگزار و آن لحظه ای است که من همیشه از نگاه کردن به با خاطرات. حتی نشستن در خانه [شنبه] شب فقط شام به پایان رسید و من زدن از طریق کانال ها و نکته بعدی گلف کانال ظهور و آنها با نشان دادن دور نهایی.

“من به تماشای یک کمی از آن را. من نمی ماندن تا دیر وقت کافی برای تماشای این همه اما من به تماشای یک کمی از آن, و بله, آن را فقط سرد به دنبال بر روی آن. من هرگز واقعا آن را تماشا بدون مانند حمل و نقل سریع بیت, پرش, بد, عکس, پرش از دست رفته putts. اما من آن را تماشا چند بار. من فکر می کنم پدر من احتمالا به تماشای آن در هر روز است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de